Bronies.cz
Equestria Girls - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls (/Vlakno-Equestria-Girls)



RE: Equestria Girls - KovisCZ666 - 19.06.2013

Takze pockam si az bude download.
Shlédnu.
Napisu nazor.
Vy me za nej slovne umlatite.
A pak se vratite k bojovani za to, aby mohl mit kazdy svuj nazor...


RE: Equestria Girls - Gris - 19.06.2013

Já začnu už teď. Z toho třináctiminutového videa jsem celkem rozpačitý, ale nemuselo by to být až tak špatné, jak jsem čekal. Potěšily některé narážky na seriál, [spoiler: tancující Twilight] byla možná už trochu moc :-D Klasicky až příliš patosu na můj vkus. Hodně zajímavé bylo, že vidět Mane 6 najednou zase jako poníky bylo celkem bizarní, to jsem nečekal.


RE: Equestria Girls - TakeruDavis - 19.06.2013

(18.06.2013, 23:59)RadlanJay Napsal(a): Nic takového jsme neplánovali. Jde o to, že hodně bronies ve fandomu mají postoj "sežereme jakýkoliv odpad, co na nás hasbro hodí, protože to má značku My Little Pony a proto to je 20% COOLER XDDDD LOL & YOLO!"

Četl jsem posty lidí, kteří byli na promítání, a musím říct, že mě vstávaly hrůzou vlasy na hlavě.
Prostě fanoušci fandomu.
Chlape, ty jsi takovej troll, že to neni možný Facehoof


RE: Equestria Girls - Discordian - 19.06.2013

Proč troll? Fanboys jsou hovada vždycky


RE: Equestria Girls - Foxtrot - 19.06.2013

Tak se zase uklidníme Ajsmug


(19.06.2013, 00:37)Azuliana Napsal(a): Ráda bych si udělala názor na film sama, ale jak tak na to koukám, tak se na to radši z vysoka vybodnu a s nikým se dělit nebudu, páč když se mi to nebude líbit, tak mě jedna strana sežere, jakej jsem hater a když se mi to líbit bude, tak budu klasifikována jako blbeček, co sežere, co se mu předloží.

No není krásné vyjádřit svůj názor?

Podle mě se nemá člověk být vyjádřit svůj názor.
Pokud má člověk argumenty a dokáže svůj názor podpořit fakty a myšlenkami, tak ho jen tupí jedinci budou považovat za ovci, která buď jen "hatuje" nebo "sežere co jí předloží".

Ve zkratce řečeno. Pokud člověk dokáže odpovědět na otázku "Proč se ti to líbí/nelíbí." a jeho odpověď bude rozumná, jak jsem popsal výše, tak mu nemůže nikdo nic vytknout.


Aktuálně stejně není jasné, jestli EQG bude dobré nebo ne.
Zahraniční bronies si prý myslí, že je to dobré, ale těžko hodnotit, když jsem to neviděl na vlastní oči.
Trochu už ustupuje i můj původní skepticismus a spíše jsem na to teď neutrálně.


RE: Equestria Girls - kelsey - 19.06.2013

Takže SS bude len vo filme? *crying* Ajsleepy


RE: Equestria Girls - Kovu11 - 19.06.2013

Aj mne sa páči.


RE: Equestria Girls - kelsey - 19.06.2013

Dúfam,že sa tam niekedy prepašuje nejakým portálom Rainbowlaugh A Kovu,som rada,že niesom sama ^^


RE: Equestria Girls - LightDesh - 19.06.2013

Taky se mi SS zamlová,ale raději bych se tam propašoval sám.... Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls - Xeelee - 19.06.2013

kelsey: To zdá se nikdo neví.