Bronies.cz
Equestria Girls - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls (/Vlakno-Equestria-Girls)



RE: Equestria Girls - Dragonalicorn - 23.06.2013

Chudák Derphy, až v zavěrečnejch titulkách Twilightsmile


RE: Equestria Girls - Oggy123 - 23.06.2013

"Helping Twilight win the crown" Musím uznať, že táto pieseň je strašne chytlavá! A môj názor je nejako podobný ako u MBite.. Ale ešte som to nevidela celé takže to ešte nebudem úplne hodnotiť..


RE: Equestria Girls - wolfrin - 23.06.2013

(23.06.2013, 08:53)Dragonalicorn Napsal(a):
Chudák Derpy, až v zavěrečnejch titulkách Twilightsmile

Mě to taky mrzí, ale do spoileru jsi to mohl dát pro ty ostatní

(23.06.2013, 01:54)Sissi Napsal(a):
Není. Není to takové skvělé, jak jsem očekávala. Z toho milého, štědrého a ochotného poníka udělali typickou nánu středních škol. Takže Rarity velké zklamání. Kromě Twilie mi tam byla nejvíc sympatická Sunset Shimmer, ostatní postavy se poníkům podobaly akorát tak barvami, nebo byly hodně zkreslené. Všechno mi to připomíná poslední díl třetí série, kde všechno bylo moc narychlo a oplácané písničkami. Fajn, fajn, Ingram je třída, a z tohodle vytěžil co se dalo a hudbu musím pochválit.

Podle mě ty postavy jsou odrazem nás lidí, tak asi proto jsou jiný než v seriálu, jediná kdo tam byla "fyzicky" v našem světě byla Twi, proto tam jediná byla normální (předtím chybělo to kouzlo)


RE: Equestria Girls - Sissi - 23.06.2013

No právě, a to mě na tom zklamalo. [spoiler: Potom, co je proměnilo to kouzlo tomu mohli dát trochu prostoru a ukázat, že se změnily atd.]


RE: Equestria Girls - Dragonalicorn - 23.06.2013

Nej hláška filmu - Ofcourse you loos. I'm awesome Rainbowkiss



RE: Equestria Girls - Oggy123 - 23.06.2013

Jop to ma dostalo Rainbowlaugh Ale je to pravda. Ako sa niekde objaví ešte lepšia verzia kde neni 1/2 plátna tak poprosím link Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls - ZoidySVK - 23.06.2013

Takže nakoniec nebola len v záverečných titulkach Rainbowlaugh [spoiler: Ale aj tak sa mi najviac páčila reakcia ľudí keď AJ dala dole Vinyl okuliare Rainbowlaugh]


RE: Equestria Girls - Jerryshy - 23.06.2013

Já osobně ...nevím no...no jednak mi to přijde zvláštní ....poníci z Equestrie .. do našeho světa... ale druhak mne zajímá jak to bude vypadat....rozhodně tomu šanci dám...stejně jako MLP...dal jsem tomu šanci a vidíte, dnes jsem tu a píšu tento příspěvek Rainbowlaugh .... no abych to tak nějak zkrátil....Šanci tomu dám Twilightsmile


RE: Equestria Girls - Sh00terSt4r - 23.06.2013

Veľa ľudí na toto reaguvalo dosť negatívne, niektorí zas pozitívne, mne osobne to príde dosť zaujímavé že poníci z MLP budú v našom pozemskom svete "dýchať", ale určite musím pochváliť že to bol fakt originálny nápad a určite to bude celé také zaujímavé a ja osobne sa nechám prekvapiť čo z toho vzíde a ja tomu určite dám šancu aj keby to nebolo nejak moc impozantné.

And before I forget, Fluttershy is best pony Flutterryay


RE: Equestria Girls - Pexxa - 23.06.2013

Doufám že to brzy bude ráda bych to skoukla jak všichni ostatni v origu. Pinkiesmile