Bronies.cz
Equestria Girls - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls (/Vlakno-Equestria-Girls)



RE: Equestria Girls - Bazzi97 - 23.06.2013

Názor, když jsem viděl trailer, byl asi takovýhle:
[Obrázek: ICi46sL.png?1?1311]
Ale pomalu se mi to začíná líbit, a to i přesto, že nejsem fanoušek "zlidštěných poníků". Já můžu jen doufat, že budou co nejdříve titulky, abych se na to mohl podívat a posoudit.


RE: Equestria Girls - Lol - 23.06.2013

(19.06.2013, 21:37)wolfrin Napsal(a): Co si myslíte, že budou [spoiler: Canterlot Wondercolts], Fotbalové mužstvo? Maybe...
btw. Písničky se musí stále poslouchat dokola, jsou prostě nakažlivé Twilightsmile
[spoiler: S tim kino-ripem bude docela problém, protože nikdo to celý nezkusil natočit, jediný, co jsem našel je 13-ti minutový spoiler, který je ke konci, pokud nevidíte něco od začátku, tak se u konce ztratíte nebo nevíte, co se dělo.]

Canterlot Wondercolts je myslím školní(?) kapela


RE: Equestria Girls - wolfrin - 23.06.2013

(23.06.2013, 15:20)Lol Napsal(a):
(19.06.2013, 21:37)wolfrin Napsal(a): Co si myslíte, že budou [spoiler: Canterlot Wondercolts], Fotbalové mužstvo? Maybe...
btw. Písničky se musí stále poslouchat dokola, jsou prostě nakažlivé Twilightsmile
[spoiler: S tim kino-ripem bude docela problém, protože nikdo to celý nezkusil natočit, jediný, co jsem našel je 13-ti minutový spoiler, který je ke konci, pokud nevidíte něco od začátku, tak se u konce ztratíte nebo nevíte, co se dělo.]

Canterlot Wondercolts je myslím školní(?) kapela

teď už jsem zjistil, že se Canterlot wondercolts jmenuje ta škola


RE: Equestria Girls - Xeelee - 23.06.2013

Spíš než jako kvalitní film mi EqG přijde jako sled vtipnejch odkazů na seriál, pomrkávání po bronies a skvělejch písniček.


RE: Equestria Girls - wolfrin - 23.06.2013

(23.06.2013, 15:24)Xeelee Napsal(a): Spíš než jako kvalitní film mi EqG přijde jako sled vtipnejch odkazů na seriál, pomrkávání po bronies a skvělejch písniček.

asi tak, když jsem viděl ten 1/2 plátnový EG, tak mě to spíš připadalo zábavné a docela chudý děj, přišla do světa lidí a už byla za chvíli pryč


RE: Equestria Girls - Lol - 23.06.2013

A co jste čekali od toho filmu? Prostě reklama na ty hračky nic víc...


RE: Equestria Girls - Apple Juice - 23.06.2013

(23.06.2013, 12:15)damixk Napsal(a): Ano postuji to sem pořád, ale lepší kvalita a DERPY na
to neni derpy skôr je to dinky Ajsmug



RE: Equestria Girls - ZoidySVK - 23.06.2013

9/10 Ajsmug
+Hromada odkazov na brony komunitu (Ako inak DHX nás proste miluje Heart )
+Rainbow Dash Rainbowkiss (to viac menej patrí aj ktomu prvému...)
+Pesničky
+GaP Trixie loves her automat food
+Často ukazovana Vinyl Scratch
+Principal Celestia to som sa rehotal jak blázon Rainbowlaugh Rainbowlaugh
+Pinkie úplne rozj....a 4th stenu na oboch svetov !!!
+Proste hromada vtipov a skvelých nápadov

-Ship Twi x Fr sentry. Niesom twifag ani nič také ale... nejak mi to nesedí k Twi. A celkovo ten "vztah" bol viacmenej zbytočný. Oveľa zaujimavejšie a vtipnejšie by bolo podľa mna sledovať zaľúbeny Rarity a žiarlivého Spika Pinkiehappy
-Myslím 3 ? asi tretia pesnička bolo oproti ostatným o dosť slabšia a tá montage s prezliekaním a maľovaním... no...

Skusim ešte poobzerať po ešte lepšom ripe, ten čo som stiahol a pozrel práve dávam na YT. Oproti predošlému je už vidieť celé plátno ale chýba tam asi 20-30 sekund z druhej polovice filmu no v pohode sa da pozerať.



RE: Equestria Girls - Xeelee - 23.06.2013

(23.06.2013, 15:42)Apple Juice Napsal(a):
(23.06.2013, 12:15)damixk Napsal(a): Ano postuji to sem pořád, ale lepší kvalita a DERPY na 0:55

to neni derpy skôr je to dinky Ajsmug

Šilhá.

EDIT: Citovaný obrázky a videa se dávaj do spoilerů.


RE: Equestria Girls - Oggy123 - 23.06.2013

Ešte musím povedať, že ma dostalo Fluttershy-ne "yay" Rainbowlaugh