Bronies.cz
Equestria Girls - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls (/Vlakno-Equestria-Girls)



RE: Equestria Girls - ShiroWolfy - 23.06.2013

OT: Přesně! Tak jakýpak vlastní a svoje Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls - W3RT0UR - 23.06.2013

V realu by to tak bylo Rainbowwild


RE: Equestria Girls - Azuliana - 23.06.2013

V reálu jsou animátoři lidé, to znamená lenoši. Opravdu nebudou vymýšlet unikátní CM pro všechny background poníky... obzvláště, když většina z nich jsou generické layouty nebo recolory na zaplnění místa.


RE: Equestria Girls - W3RT0UR - 23.06.2013

Ok tak jsem se spletl....


RE: Equestria Girls - Xeelee - 23.06.2013

(23.06.2013, 18:08)wolfrin Napsal(a): btw: na youtube je veřejně plný film, ale v prvních 49min si neuvědomil, že má kameru na výšku

Fullscreen 1080p na full HD monitoru je v pohodě, když se kvůli šumu stáhne zvuk aspoň na polovinu. Aspoň se sluchátky to je jinak utrpení. Akorát ta správně natočená část má jen 720p a o mizernej obraz. Poměrně přijatelný kvality sem docílil větší velikostí okna s videem a F11.

Hodně poníků má stejný CM. S jedním poníkem CM sdílí dokonce i Twilight (na oblečení sem ho neviděl).

Wertour: Vždyť ti to nikdo nevyčítá. Tohle určitě neví spousta bronies. Příště budeš ten chytrej ty Twilightsmile


RE: Equestria Girls - MapleTwister - 23.06.2013

Tak ono to dává i smysl, že jo. Nemůžou mít všichni unikátní talent.


RE: Equestria Girls - Kovu11 - 23.06.2013

Photo Finish má CM ako Twilight.
Neviete či to medzi TS a FS (Flash Sentry) bude pokračovať l?


RE: Equestria Girls - ShiroWolfy - 23.06.2013

ééé... Best movie ever! (alespoň co můžu říct z té třetiny co jsem stihla zkouknout)
Pinkie řekla něco stylu "Nemáš ve městě dvojče které vypadá přesně jako ty a má psa který se jmenuje Spike?" Něco takového jsme tu někde četla.... že by se někdo tak trefil? Rainbowlaugh



RE: Equestria Girls - Xeelee - 23.06.2013

Kovu: Já doufám, že ne Rainbowlaugh
(schválně, kolik lidí si vygooglilo PF CM? Twilightsmile)

Ta "Octavie" je nejspíš nepovedená Fiddlesticks. Nikdo jinej by tenhle CM mít neměl.


RE: Equestria Girls - ZoidySVK - 23.06.2013

Xeelee ohľadom torrentu ten môj seeding sa z nejakého dôvodu zastavil... No už som odovzdal 4.3 gb pričom film má 680Mb takže niekto to už mať musí. Prečo však aj ostatný neseeduju mi taktiež ostáva záhadou... A momentálne mi ukazuje 3 IPčka ktoré odomna ako tak tahujú (6-12kbs) ale aj tak to skusim nechať cez noc možno sa to rozbehne ešte.

Kovu11. Na 90% nie. Vraj sa Sentry v 4. sérii neukáže, aspoň také boli tweeti čo som videl. A ak bude spin-off tak v nom pravdepodobne namiesto Twilight bude Sunset viz. koniec filmu...

ShiroWolfy: Jj presne táto teória sa tu ukázala Rainbowlaugh Twilight v tom svete taktiež je len je pravdepodobne silný domased a von veľmi nechodí a pravdepodobne do školy chodí niekam inam keďže jej intelekt je asi niekde úplne inde už.