Bronies.cz
Equestria Girls - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls (/Vlakno-Equestria-Girls)



RE: Equestria Girls - Kovu11 - 23.06.2013

To by dávalo aj logiku, TS si zoberie FS síce to bude shitstorm ale hasbru ide o prachy takže na tom zarobia a ostatné mane 6 (bez twilight 5) budú učiť SS priateľstvu.


RE: Equestria Girls - czAdamV - 23.06.2013

Já jsem teda dostahoval Zoidyho verzi úplně v pohodě, klidně to nechám běžet přes noc a uvidíme, jestli se na mě někdo chytne Twilightsmile


RE: Equestria Girls - ShiroWolfy - 23.06.2013

Já určitě zase půjdu spát vedle zapnutého noťasu a torrenťák mi píše že to seeduje, tak snad někomu pomůžu Rainbowlaugh

Dávám 9/10 A dám víc, až bude dostupný DVD Rainbowkiss


RE: Equestria Girls - Ferraripony - 23.06.2013

bych taky poskytoval kdybych neměl zablokovaný torrenty Twilightangry2

takhle jsem se půl hodiny minimálně rozčiloval se stahováním té youtube verze co tu wolfrin postnul, tak aby se to vlc uráčilo přehrát (ano mohl jsem si to pustit přímo tam ale ted na to čas nemám a nechci riskovat, že než se k tomu dostanu tak to hasbro zablokuje)


RE: Equestria Girls - Nasut - 23.06.2013

Jaj, hned napravuju svou chybu a zapínám torrent Rainbowlaugh Mám takovej nepříjemnej zlozvyk ho vypínat hned po dostahování Rainbowlaugh

Jinak k filmu:
Až na pár logickejch chyb (RD: What are hands? - a Spike má ruce celou dobu) se mi film líbil, nicméně byl takovej... jak to říct. Uspěchanej? Jo, to bude asi to správný slovo. Už jen ta myšlenka, že přijde nová holka do školy a rozhodne se, že během TŘÍ DNŮ přesvědčí celou školu, aby jí zvolili královnou krásy, při tom jen tak mimochodem zvládne usmířit rozhádaný kamarádky, porazit demon-formu SS a v pohodě se vrátit je dost ujetá. Nejspíš úplně nejodfláknutější scéna byla, když SS dala Luně (BTW tak se vám zdálo, že Luna a Celda vypadaj snad ze všech nejdivnějš?) ty fotky, na kterejch byla Twi, jak ničí vybavení na ples. Nejdřív strašně řeší, jak strašnou věc Twi udělala, a když jí Flash přinese ty vystříhaný fotky odbude to tim, že řekne: Dobře, můžeš se soutěže účastnit - a konec.

Jinak oceňuju dobrý songy, super vtipy, animaci, odkazy na bronies komunitu i na seriál (seznamování s Fluttershy Rainbowlaugh).

Jo - a z celýho filmu byla nejlepší postava Pinkie Pie



RE: Equestria Girls - Xeelee - 24.06.2013

Má ruce s prsty a místo nehtů má drápy.


RE: Equestria Girls - Discordian - 24.06.2013

[Obrázek: sollYNa.jpg]


RE: Equestria Girls - DJChaos - 24.06.2013

Moc som sa bál ako to celé dopadne a to, že bude EQG totálny prepadák ale...

9/10 Flutterryay

+ Luna mala konečne dlhší "preslov"
+ Twilight a jej prvotriedne chovanie. Pinkiecrazy
+ Vinyl, Vinyl everywhere
+ Principál/ka Luna a Celestia xDDD
+ Gramy Smith vážne zabili a to nehovorím o iných "background" postavách
+ Pinkie Pie a jéj "4. Stena" (hlavne ten Twilightin výraz keď to všetko vybrptala... xD)
+ Sunset Shimmer a jej hláška "Spoiler alert" ma už úplne vyradila Rainbowlaugh
+ Super chytľavé songy... - Damnt you Daniel Ingram Rainbowlaugh
+ Sooo awesome Rainbowkiss
+ moustache

Mínusy:
...
...
...
Jediné mínus je asi moc rýchlo ubiehajúci dej.


Jednoducho som sa suprovo pobavil a to čo som popísal v plusoch nie je ani zďaleka všetko pri čom som kapal Rainbowlaugh
Naozaj nemám Equestria Girls čo vytknúť.
Už aby boli tituulky Pinkiehappy


RE: Equestria Girls - wolfrin - 24.06.2013

(23.06.2013, 22:17)Xeelee Napsal(a): [spoiler: Zoidyho torrent skoro nejede a seedování se statečně drží na nule i potom co sem dal EqG.]

(24.06.2013, 11:49)DJChaos Napsal(a): Jediné mínus je asi moc rýchlo ubiehajúci dej.

K tý první citaci: v jaký kvalitě je ten torrent?
2. taky jsem si říkal, přišla a za chvíli odešla


RE: Equestria Girls - Apple Juice - 24.06.2013

(23.06.2013, 20:43)Hotsteppa Napsal(a): Apple, tie úvodzovky tam Kovu nedal len tak pre nič za nič Rainbowlaugh

Ja viem iba mi to vadí ako niektorý píšu že Flesh Rainbowlaugh

(23.06.2013, 21:14)Dragonalicorn Napsal(a): LOL toto že ma být Octavia ?
OT:
taký CM má i môj blindbag Royal Riff Rainbowlaugh

(23.06.2013, 22:17)Xeelee Napsal(a):
(23.06.2013, 18:08)wolfrin Napsal(a): btw: na youtube je veřejně plný film, ale v prvních 49min si neuvědomil, že má kameru na výšku

Fullscreen 1080p na full HD monitoru je v pohodě, když se kvůli šumu stáhne zvuk aspoň na polovinu. Aspoň se sluchátky to je jinak utrpení. Akorát ta správně natočená část má jen 720p a o mizernej obraz. Poměrně přijatelný kvality sem docílil větší velikostí okna s videem a F11.

[spoiler: Zoidyho torrent skoro nejede a seedování se statečně drží na nule i potom co sem dal EqG na začátek fronty a zastavil stahování Doctor Who S13-14. Mám staženo 20/681 MB. Jestli si mě někdo chce ručně přidat jako protějšek, tak to můžem vyřešit přes SZ.]

Hodně poníků má stejný CM. S jedním poníkem CM sdílí dokonce i Twilight (na oblečení sem ho neviděl).

Wertour: Vždyť ti to nikdo nevyčítá. Tohle určitě neví spousta bronies. Příště budeš ten chytrej ty Twilightsmile

Ten torrent mi stiahlo sa 5 min. ...