Bronies.cz
Equestria Girls - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls (/Vlakno-Equestria-Girls)



RE: Equestria Girls - wolfrin - 24.06.2013

s touto verzí se může začít titulkovat do dvd-ripu asi kvalitnější neseženem


RE: Equestria Girls - Xeelee - 24.06.2013

Co to je za blbost, že zlo je vždycky silnější než dobro? Twi tu sílu měla, ale proč by ji používala? Nechtěla zničit půlku školy ani uškvařit Sunset Satana s kumpány. A i bez korunky měli větší moc než SSačka.


RE: Equestria Girls - Faiko - 24.06.2013

(24.06.2013, 18:17)Ondrahub Napsal(a):

Ted jsem to dokoukal ,slza na krajicku ale ven se nedostala.

Nektere veci hodne kazily dojem jakozto overused "YaY" a "So awesone" hlasky a taky zpracovani nekterych (spise vetsiny ) vedlejsich postav vcetne Cakeovych a Tii a Luny

nadruhou stranu mam ted mnohem pozitivnejsi pristup k "Princess Twilight Sparkle" i kdyz to jeji osloveni me bude jeste dost dlouho zhrat
a budu doufat ze romanek s Flashem zustane pouze u EQG (nekde je tweet ze by se hlani postavy nemely zamilovat jinak se zkazi pribeh ci co,nemuzu to ale najit)

a nakonec jsem si potvrdil davnou otazku s koreny a /b/
Meli by jste radi MLP kdyby to nebylo s poniky .

Ma odpoved je jasna ANO, ano mam je rad i jako EQG


RE: Equestria Girls - Foxtrot - 24.06.2013

To já jsem si uvědomil trochu jinou věc.
Když tam Twilight koukala do zrcadla a objevila se její pony verze, tak jsem si uvědomil, že když Twilight, tak pony Twilight Twilightsmile

Sice se mi EQG líbili, ale když se na konci vrátila Twilight do Equestrie a já tam viděl všechny opět jako poníky, tak jsem cítil jakousi úlevu.

Tak či tak, myslím že mi to dodalo určitý nadhled.


RE: Equestria Girls - ZoidySVK - 24.06.2013

yay a so awesome tam bolo myslím len raz Rainbowhuh A ako myslíš spracovanie vedľajších postáv ? :o Vadí ti snáď niečo na Lune Pinkiecrazy Pinkiehappy Inak pokiaľ by teda bol nejaký ten spin off EQG na 120% tu bedem pozerať Ajsmug Teda v prípade žeby si to udržalo rovnakú úroveň ako film. Ľudské verzie mi prišli tiež hrozne cute a taka RD bola snád ešte rozkošnejšia než jej pony verzia Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls - Faiko - 24.06.2013

Celkove mi slo o hlasky co jsou v Bronies komunite zazite a mozna uz malinko klise a ohledne postav jsem to myslel tak ze Mane 6 a Sunset Shimmer mi pripadaly lepe zpracovane nez ostatni

(Ok ted laboruju s zkratkami pro Sunset Shimmer a SS se mi nelibi
a kdyz tam pridam dalsi pismena tak mam SuShi ? WTF? )


RE: Equestria Girls - W3RT0UR - 24.06.2013

(A co StSr?)


RE: Equestria Girls - Discordian - 24.06.2013

Sunset Satan a basta


RE: Equestria Girls - Fun1k - 24.06.2013

Překvapuje mě, jak to na většinu tady působí, mě se to nelíbilo a považuji to za krok vedle. Doufám, že to byla jen jednorázovka...

Nevím, jestli už to tady bylo, ale tohle je snad zatím nejlepší verze
http://www.youtube.com/watch?v=Ade-VyDI2cw



RE: Equestria Girls - Gris - 24.06.2013

Konečně jsem měl čas se na to podívat. Pár postřehů, spoiler free:

Dle očekávání film řeší dospělejší témata, příjemným překvapením bylo, že jsou to celkem aktuální věci.
Film byl až pozoruhodně podobný první dvojepizodě seriálu
A vůbec to byli staří známí poníci, jenom v lidské podobě. Opravdu svět za zrcadlem, byť trochu pokřiveným
Také proto si nemyslím, že je nějaká šance na spin-off, musel by se s MLP dělit o postavy
Ocenil jsem zachování konzistence "speciálních efektů"
Humor byl celkem inteligentní a pěkně narážel na původní seriál
Konec je trochu přehnaný
Hodně pobavil smích na camripu, který vůbec neodpovídal cílové skupině
Animace pony Twilight s křídly je divná
Jeden spoileroidní: [spoiler: Ochota Twilight obětovat svůj život v Equestrii už moc nefungovala poté, co něco podobného udělala Rainbow Dash ve Wonderbolt Academy. Na druhou stranu je tam pěkná návaznost na to, že Twilight tehdy dostala cennou lekci o přtelství, kterou teď aplikovala.]


Titulky budou, jenom musím(e) nejdřív zamakat na FiW, abyste měli na co koukat na FF.