Bronies.cz
Equestria Girls - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls (/Vlakno-Equestria-Girls)



RE: Equestria Girls - Foxtrot - 25.06.2013

Davel: Pokud někdy zjistíš jak je to s tou "původní human Twilight", proč tam není, kde je, atd... tak budu vděčný pokud mi to řekneš Ajsmug


RE: Equestria Girls - TakeruDavis - 25.06.2013

(24.06.2013, 14:45)NikolPegasister Napsal(a): Já jenom doufám, že bude pokračovat normální seriál s poníkama a nebude to jako EG .. Unsuresweetie
MLP:FiM určitě pokračovat bude, možnost že EG budou pokračovat seriálem vyloučena není, ale v takovém případě poběží souběžně s MLP:FiM jako dva různé seriály, poníky nám nenahradí.

(24.06.2013, 23:16)Fun1k Napsal(a): Překvapuje mě, jak to na většinu tady působí, mě se to nelíbilo a považuji to za krok vedle. Doufám, že to byla jen jednorázovka...

Nevím, jestli už to tady bylo, ale tohle je snad zatím nejlepší verze
http://www.youtube.com/watch?v=Ade-VyDI2cw
Já jsem potěšen. Ne že by to na 100% naplnilo moje očekávání, ale zklamán jsem rozhodně nebyl a pokud z toho bude i spin-off, tak ho určitě sledovat budu.

(25.06.2013, 01:26)ZoidySVK Napsal(a): Chlapík vzadu Rainbowlaugh Oppa gangnam style Rainbowlaugh
[Obrázek: 24mo4.gif]
LoL, toho jsem si ani nevšiml Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls - MapleTwister - 25.06.2013

Tak ten Gangnam Style je geniální. Rainbowlaugh Proto mám MLP tak rád.


RE: Equestria Girls - Žeryk - 25.06.2013

Takže, vznesu kritiku Rainbowlaugh
beru to postupně.

Zpracování, nelze tomu nic upřít, přišlo mi to na hodně dobré úrovni, ani věci z lidského světa nevypadaly nějak, řekněme divně Rainbowlaugh lepší klasika z MLP Dávám 10/10 (Všimli jste si, že tam byla i ta animace, která byla podle nás z S4 ? Rainbowlaugh )

Příběh, jsem rád, že jsem se nedíval na ty krátké úryvky, co byly na netu ke shlédnutí, byl jsem pořád v očekávaní, a natěšen k tomu, co se bude dít dál.
Pravda, neměl jsem CZ titulky, takže jsem si to nestíhal překládat, takže mi někde v půlce filmu teprve došlo, co se tam vlastně děje, proč SS šla pro korunu atd atd., Taky, jak už tu někdo zmiňoval, všechno šlo moc jednoduše Rainbowlaugh a jinak, celé se to odehrávalo během 2 dnů ? TO jsem nějak nepobral Rainbowlaugh
Takže dávám 8/10

Někdo tady zmiňoval nějakou moc přehnanou sexualizaci postav ? Nevím jestli to je přesně tak, ale ty postavy mi přišly jednoduše všechny strašně SEXY Rainbowlaugh zvlášť RD

Neočekával jsem to, ani jsem to netušil, ale hned na začátku jsem si položil otázku, jestli tam bude Trixie, a ona tam fakticky byla Rainbowlaugh Powerful Trixi zato je u mě další +

Říkal jsem si, v MLP Celestii a Luně pořád vlaje hříva, čekal jsem jestli to bude i v lidském světě Rainbowlaugh nakonec ne Rainbowlaugh

CMC byla opravdu záhadou, co dělali na výšce, ale co už, možná to byli vysoce nadaní studenti, nebo mi jednoduše něco ušlo Rainbowlaugh

Songy a audio taky naprosto AMAZING, jako vždycky Rainbowlaugh
Pak, další co mi ušlo, Twi se ještě tam může vrátit ? Nebo to je už komplet ten portál zavřený. Být v její kůži, asi mám těžké dilema.

Dokonce mi ani nějak nevadila barevnost postav, nějak jsem si zvykl už po první minutě Rainbowlaugh
A alespoň jsme si potvrdili věk mane6 Rainbowlaugh


Takže, celkově, mě se to strašně líbilo, bude to film, který ještě hodněkrát uvidím a vždycky se mi bude líbit. Takže celkově dávám 10/10, možná si říkáte že je to jen chvilková agonie, ale fakticky není Rainbowlaugh a rozhodně by mi nevadila Equestria Girls 2 Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls - Dingo - 25.06.2013

Me se to dost libilo. Puvodne jsem od toho necekal nic, ale nakonec to dopadlo mnohem lip, nez jsem prorokoval. Ja myslim, ze vetsina lidi ma desne prehnane naroky. Bylo to roztomily, nekolikrat jsem se pousmal a ta hodka a neco ubehla prijemne. Jako spin-off jsem spokojenej, docela si to udrzelo toho ducha serialu. Jasne, bylo tam par trosku wtf momentu (scena s "naleznejma" fotkama), ale tohle je proste kreslenej animak pro deti, tak se nad takovejma vecma nemuzu moc zarazet.


RE: Equestria Girls - da old horse - 25.06.2013

Tak som práve film dopozeral. Ako som čítal recenzie, fakt som nevedel, čo si mám o tom myslieť. Avšak bolo to v fajn, dyl by som tomu tak 70 až 75%.

[spoiler: Bolo tam viacero vtipných scén, napríklad pes Spike sediaci na Twilight, wingboner na začiatku, spôsob zametania Pinkie Pie, či tanec Twilight nakonci.
No ako sa Sunset Shimmer premenila akosi sa mi to nepozdávalo. Element harmónie z nej spraví démona? navyše premení aj Snipsa a Snailsa (tí tu boli jasní záporáci, čo mi v seriáli tak vôbec nepripadajú...no zas nebolo to v Equestrii). To narastenie konských uší (a krídel) u ludských mane6 na konci tam podľa mňa nemuseli dávať (u Twilight by som to ešte pochopil, no aspoň nemali cutie marky na xichtoch).

Animácia je koncom lepšia ako sa zdala pri začiatku šírenia rumorov o EG, no tie proporcie mohli dať inakšie. Animácia mužských postáv bola fajn, no prečo mali skoro všetky ženy hrozne malý trup, veľké hlavy a dlhé tenké nohy? No zas to je môj osobný pohľad, proste u zvierat mi vysoko štylizovaná animácia vôbec nevadí, u ľudí mám radšej keď nie sú príliš veľké výkyvy od reálu.
]


RE: Equestria Girls - Lenny Vampire - 25.06.2013

Díky za odkaz na youtube... Mrknu na to zítra.... snad to tam vydrží, nerada bych zase zjistila, že to zabanovali.


RE: Equestria Girls - Fun1k - 25.06.2013

Eh, jdu to shlédnout znovu. Snad se mi trochu spraví chuť.


RE: Equestria Girls - Lenny Vampire - 25.06.2013

P.S.: Víte někdo, jak bych to mohla stáhnout do počítače? To kdyby zase přišla bouřka a neměla bych co dělat. Pinkiehappy


RE: Equestria Girls - Fun1k - 26.06.2013

Z toho youtube si to stáhni třeba Download Helperem, to používám na videa z Youtube.