Bronies.cz
Equestria Girls - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls (/Vlakno-Equestria-Girls)



RE: Equestria Girls - Ferraripony - 26.06.2013

já jenom doplním k tomu jak tady někteří říkají, že chtějí pokračování. mě osobně bohatě stačí tohle, dál at radší nic nevymýšlej a radší se věnujou naplno originálu, protože dost pochybuju o tom že by dokázaly vymyslet něco co by nebyla totální kopie podobných seriálů


RE: Equestria Girls - Flogron - 26.06.2013

Teď jsem to viděl a Equestria girls a dle mého názoru má v sobě to nejlepší z mlp
(krom Luny Rainbowlaugh ) i když bych nechtěl aby tak byli napořád tak se mi to velmi líbilo Pinkiesmile


RE: Equestria Girls - Xeelee - 26.06.2013

Terodeness: O tom, že se děj bude odehrávat ve světě za zrcadlem/portálem se ví už strašně dlouho a pokud mě paměť neklame, tak tvůrci nepsali, že tam vůbec nebudou poníci, ale že EqG nijak neovlivní seriál. Pokud to tak bude, tak je IMHO irelevantní, že jde o oficiální materiál odehrávající se v MLP univerzu. Někdo tu psal, že Flash Sentry v S4 nebude. (Docela rád bych znal zdroj týhle informace.) SS tam nebude určitě.

Tvůrci hlavně kopírujou sami sebe Twilightsmile Je to jedna velká kopírka první dvouepizody a různých dalších scén ze seriálu. Co bylo v EqG nový a zajímavý? Skoro nic. Z tohodle pohledu sou nejzajímavější písničky a přidám se k zástupu těch, kterejm se líbila Helping Twilight Win the Crown. Naopak se mi vůbec nelíbila přeměna na "skoroponíky". Koncepčně, graficky ani hudebně. V MLP FiM je jasně ukázáno proč poníci reprezentujou daný elementy. Tady divák musí dost tápat.

Batolata se učí chodit tak dlouho mmj. proto, že sou slabý a maj problémy s rovnováhou. Když se narodí dítě, tak prostě nedokáže chodit i kdyby se přetrhlo. Kdyby ses najednou probudil v dospělém těle a nepamatoval sis nic o tom jak se chodí, tak se to taky za chvilku naučíš. Tvý tělo už bude k chůzi uzpůsobený, takže máš oproti batolatům obrovskou výhodu. A Twilight umí chodit i udržet rovnováhu. Jen si potřebovala zvyhnout na jinej typ pohybu.

Naprosto souhlasím s tím, že dějově to byla blbost a slátanina. Jak už sem tu psal, tak mi EqG přišly spíš jako sled vtipnejch scének.


RE: Equestria Girls - Martin - 27.06.2013

Ad k těm rukám: ono to není jen o síle těla/věku. Když Vám přišijí znovu ruku po amputaci, tak i když jste ji uměli používat, je vaše, a jste silní, stejně se s ní budete muset naučit znovu pracovat (protože nervy vedou jinudy), a pokud měla tedy stejný mozek jako v podobě poníka (resp. nebo to má být něco na způsob Avatara?), musela by se nové části těla učit metodou pokus omyl..


RE: Equestria Girls - Xeelee - 27.06.2013

Tady došlo ke změně celýho těla a nemám důvod nevěřit, že vše nebylo propojený tak jak to má být. K žádnýmu poškození nervů nedošlo. Jinak by se nejspíš nebyla schopná smysluplně pohnout a svíjela by se na zemi před portálem. Nervová soustava savců je víceméně stejná a když začneš měnit tvar, tak všechna spojení zůstanou. Mozek si pak jen bude muset zvyknout na jiný tělo a přizpůsobit pohyb jeho možnostem. IMHO to v tomhle případě je spíš záležitost intuice. Na co by bylo cestování do alternativních vesmírů, když tam nebudeš schopnej ovládat svý tělo? A vůbec, co cartoon physics?


RE: Equestria Girls - Martin - 27.06.2013

(27.06.2013, 15:40)Xeelee Napsal(a): Mozek si pak jen bude muset zvyknout na jiný tělo a přizpůsobit pohyb jeho možnostem. IMHO to v tomhle případě je spíš záležitost intuice.[/url]?

Je to sice overanalyzing, ale přesně tak.. jenže to přizpůsobení rozhodně není otázka minut.. ale spíše dnů až měsíců..

Měl jsem rád první sezónu FIM, protože to prostě pasovalo dohromady a byla vidět snaha o jakous takous realičnost (zkrátka, vymyslíme nějaký svět, i když kouzelný, tak se ho ale pak držme). Jenže pak to šlo čím dál tím směrem "bude to vtipný? Vrazíme to tam. Bude to logické? Neřešíme.. a že to pak není konzistentní s tím, co jsme už v seriálu ukázali? who cares..".. A než budete odkazovat na cartoon logic/physic ála Kojot/Tom a Jerry.. je to jeden z důvodů proč se zrovna na ně nekoukám Ajsmug

btw, Twilightin mozek je tak dokonalý, že si poradí s výměnou těla, ale přesto bude vrážet do skleněných výplní? (jako kdyby v Equestrii neměli okna)..


RE: Equestria Girls - Nasut - 27.06.2013

Srsly? Tahat do MLP neurobiologii? Rainbowlaugh Třeba jí to zrcadlo prostě naučilo, jen jí nenaučilo, jak a kdy se ty a ty pohyby používaj (jak třeba, že se neběhá po čtyřech).


RE: Equestria Girls - Azuliana - 27.06.2013

Já myslím, že vysvětlení je jednoduché

[Obrázek: tumblr_inline_mj12i5qOW61qz4rgp.gif]



RE: Equestria Girls - Xeelee - 27.06.2013

Martine, takže se dostaneš jako poník do Equestrie a budeš se tam pár měsíců válet na zemi neschopnej pohybu. Tohle už je vážně dost šílenej over-overanalyzing.

Vždyť PP není o ničem jiném nez o cartoonový fyzice a není v tom sama. Určitě aspoň většina mane6 má cartoon physics chvilky. CMC by určitě byli už 5000krát mrtví, platit normální fyzika. Big Mac bez větších problémů obyčejným poskakováním táhne dům. Jestli chceš, tak můžu pokračovat.

Twilight byla pořád dost zmatená a určitě v Equestrii nemaj prosklený dveře, takže to zdá se nečekala. Nemůžeš počítat s tím, že se ve vypjatejch situacích někdo bude chovat racionálně.


RE: Equestria Girls - Le Grando - 27.06.2013

Kdyby to mělo být na fyzikálním základu tak jak by mohli kopytama uchopit nějakou věc ? Rainbowlaugh