Bronies.cz
Equestria Girls - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls (/Vlakno-Equestria-Girls)



RE: Equestria Girls - Xeelee - 28.06.2013

(28.06.2013, 09:22)Martin Napsal(a): Pokud máte alespoň trochu rozumu, začnete tím, že budete pozorovat ostatní. To, že se Twilight rozběhne po všech čtyřech aniž by si zjistila, kde je.. asi jako kdybyste ve vyšší společnosti hupsli na stůl a začali se cpát ve stylu "spěchám a jsem u McDonalda" a po jídle si hlasitě odříhli..

To ale vůbec nedává smysl. Nasut to napsal naprosto přesně. Jak má zjistit, jestli tam má chodit po čtyřech, po dvou, po rukách, nebo se má plazit jako Snails, dokud někoho neuvidí? TS nikoho neviděla. Přijde ti logický někde se objevit a s předpokladem, že se tam někdo objeví, čekat a pozorovat místní zvyky? Ono je divný i sezení na betonový zemi u sochy.

Podle reakcí si člověka se psem nevšimla. Uviděla ho až když se podívala směrem kam koukal Spike. Když tam byl záběr na školu, tak tam nikdo nebyl. To znamená, že se objevil odnikud, což poněkud boří tvou překombinovanou teorii. Naopak to zapadá do mýho hodnocení filmu (poslepování vtipnejch scének do příběhu co nedává smysl) a máš další argument o nesmyslnosti EqG Twilightsmile. Jakej vlastně má smysl to tvý rozebírání a kritizování filmu, když jsi ho zatím neviděl? Všichni co ti píšou jaký píšeš nesmysly už film viděli. Když se na tenhle fakt koukneš logicky... Dej tvý příspěvky přečíst Spockovi.

Podle sebe soudím tebe nefunguje. "Já" nikdy nebude reprezentativní vzorek populace. Každej člověk se chová jinak bez ohledu na to jestli se chová logicky nebo nelogicky. To, že tobě se vždycky povedlo včas zabrzdit možná znamená jen to, žes nebyl (dost) rozptýlenej a všimnul sis dveří včas.


RE: Equestria Girls - DJChaos - 28.06.2013

Dúfam, že tu táto verzia už nie je, Zatiaľ asi najlepšia...
A dosť už o vrážaní do dverí Rainbowlaugh




RE: Equestria Girls - wolfrin - 28.06.2013

(28.06.2013, 17:27)DJChaos Napsal(a): Dúfam, že tu táto verzia už nie je, Zatiaľ asi najlepšia...
A dosť už o vrážaní do dverí Rainbowlaugh


Člověk měl nějakou čarovnou kameru, která umí natáčet v kině s nerovnými okraji plátna.


RE: Equestria Girls - Dragonalicorn - 28.06.2013

Nebudu tu citovat předchozí příspěvky s debatama o logice filmu ... Zakl. fail byl, že ten portál změnil Twi v člověka... Už to je naprosto nesmyslné... Jak byla vyspělá Hvězdná brána... ta uměla fyzickej oběkt uchovat ve sví paměti .. ale přetransformovat živočišnou formu v úplně jiný druh ne... Máte film z MLP a podle mě sice trochu odfláklej, ale i originální, s lepší animací. Tak za něj buďte aspoň trochu rádi.Facehoof


RE: Equestria Girls - Monterka - 28.06.2013

Proč myslíš že je to nesmyslné? Netvrď mi tady, že už jsi portálem někdy procházel, takže víš, jak to funguje. To neví nikdo. A pokud v hvězdné bráně fungoval portál jinak, to už je jejich věc. Tohle je MLP.

A btw.: jak už tu bylo řečeno, za ten film se mělo platit. Jsem ráda, že jsem na to nešla do kina, jelikož za ty peníze to bylo dost odfláklé.


RE: Equestria Girls - Xeelee - 28.06.2013

Hvězdná brána je vědecký zařízení na tvorbu stabilizovanejch červích děr. Tohle je magickej portál z filmu pro malý holčičky. Navíc to není tunel prostorem, ale spojnice mezi alternativními vesmíry. V SG bych to přirovnal spíš ke kvantovýmu zrcadlu či co to bylo.


RE: Equestria Girls - Monterka - 28.06.2013

No dokonce Rainbowlaugh
takže srovnávat hvězdnou bránu a portál z EQG je nesmyslné.


RE: Equestria Girls - Dragonalicorn - 28.06.2013

I tak to kvantové zrdcadlo nepřeměňovalo lidi v jiný tvory Twilightsmile


RE: Equestria Girls - Xeelee - 28.06.2013

Magic
[Obrázek: its-magic-shia-labeouf-gif.gif]


RE: Equestria Girls - Moně - 28.06.2013

Nu, dohadování se nad tím, jak velkou moc mají portály či hvězdná brána, je zde zcela zbytečné. Jak Xeelee naznačuje, tady prostě působí "obyčejná" magie, která nestaví na přírodních a fyzikálních zákonech našeho světa. Je to něco, co nedokážeme vysvětlit. Funguje jinak, možná ani nemá pravidla a dokáže skoro vše, a každý si ji může vysvětlit po svém. Twilightsmile