Bronies.cz
Equestria Girls - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls (/Vlakno-Equestria-Girls)



RE: Equestria Girls - Sissi - 10.07.2013

(09.07.2013, 12:18)kotja Napsal(a): Na FF13 se to nepouštělo, kde bych EQG sehnal nebo ukrad?

Pouštěly, jen nebyly v programu. Hned po Xenophilii Trollestia


RE: Equestria Girls - TakeruDavis - 10.07.2013

(08.07.2013, 21:48)Azuliana Napsal(a):
(08.07.2013, 21:31)ufof Napsal(a): Ale stejně se nemůžu zbavit pojmu že se na konci mění v Power rengers. Rainbowlaugh

Pusť si někdy W.I.T.C.H. a budeš vědět, odkud si to půjčili Pinkiehappy

Znam a mam taky v oblibě, stejně jako různé Mahou Shoujo anime, Super Sentai (japonští předchůdci Power Rangers) i Power Rangers samotné. Rainbowlaugh
Miloval jsem každou vteřinu té transformační sekvence Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls - Deeter Spirit - 12.07.2013

I got a bad feelings about this :

The world of My Little Pony expands in this special oversized Annual. Straight from the new, hit movie Equestria Girls comes all your favorite Ponies like you’ve never seen them before! New Looks, New Friendships, and New Dangers! Join IDW in exploring this brand new tale that ties in closer to Canterlot than you may think!

[Obrázek: MyLittlePonyAnnual2013-copy.jpg?f6a06b]
[Obrázek: MyLittlePonyAnnual2013_A-copy.jpg?f6a06b]



RE: Equestria Girls - Pexxa - 12.07.2013

Ja na to půjdu samosřejmě a pokud budou spívat ty písničky česky tak asi uteču Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls - Broseph - 12.07.2013

Deeter: OH GOD PLEASE NO! NO! NOOOOO!

[Obrázek: nope.gif]


RE: Equestria Girls - Geeshta - 12.07.2013

Oukej, po shlédnutí sem se ještě nevyjádřil, takže...
Film se mi líbil, hrozně moc...to finále bylo epický a vůbec, celý to bylo úžasný, ani ta CTS (Romantic Teenage Shit) to skoro nezkazila, bo tam byla jen tak trochu a povrchově, na anthro charaktery sem si hned zvyknul a pak když na konci byly holky zas poníci tak mi to dokonce přišlo divný, líbilo se mi to víc než drtivá epizoda vlastního seriálu MLP, jen pár těch nejlepších mám možná radši, prostě EqG byl úžasnej film a nemůžu se dočkat na DVD release a titulky, prostě hrozně moc úžasnej skvělej epickej film.


RE: Equestria Girls - Grovajl - 12.07.2013

Kde seženu české titulky? Moje samička je potřebuje k filmu


RE: Equestria Girls - wolfrin - 12.07.2013

(12.07.2013, 17:08)Grovajl Napsal(a): Kde seženu české titulky? Moje samička je potřebuje k filmu

prej se už na nich dělá


RE: Equestria Girls - Grovajl - 12.07.2013

wolfrin: To je dobře, díky Pinkiesmile


RE: Equestria Girls - Martin - 13.07.2013

Náhodou jsem (asi jsem už část určitě viděl) narazil na písničku "Helping Twilight Sparkle Get The Crown" a řekl jsem si "nu což, těch pár minut mne nezabije". Abyste si nemysleli, že dovedu jen kritizovat a rýpat, tak v tomto případě ne.

Písnička je chytlavá, scéna funkční, hezky to ubíhá, tempo se zrychluje a animace je, když už ne dokonalá, tak alespoň pěkná na pokoukání.

Ale rýpavý šotek mi prostě nedal, takže jsem se do toho musel pustit.


Pozor! Vysoká koncentrace analyzování! Xeeleemu nebezpečno Pinkiesmile
Nejprve mi vše připadalo v pořádku. Animace je skutečně lepší než co jsem zatím ve FIM viděl. Twilight dělá super plynulou otočku a Pinkie Pie roztomilé kreace celým tělem, když se dívá do kamery. A Twilight 3:00. Že by tam žádná chyba fakt nebyla?

No, známe animaci Twilight. Tak jsem ji schválně sledoval. A ono nic.. už jsem si říkal "super, konečně si s tím dal někdo práci", když v tom bác. 3:16. Jsem si říkal, divné. Takže tu máme opět zrcadlení šablony. Že by měli tak malý rozpočet? Např. Rarity má účes úplně v pohodě, a dokonce si tvůrci vyhráli i se směrem těch podkov (škoda, nenašel jsem chybičku Pinkiesmile ). Ale že by to neodnesla Rainbow Dash? No, u ní těžko říct. Zrcadlí se celou dobu! Jenže problém je v tom, že má jinou barvu hřívy než v seriálu, takže není vyloučeno, že dostala souměrný účes. Nicméně se stačí dívat na CM na sukni Fluttershy od 1:06 do 1:10 a jsme doma. Nemyslím si, že by dokázala ten bok vytočit až tak.

A když už jsme u těch jejich boků, ty jejich nohy mne znervózňují. Celkově to vypadá fajn, ale chtěl bych tuhle písničku vidět animovanou v plavkách. Nemám totiž tak dokonalou představivost, a v některých záběrech by se jim ty nohy spojily s páteří až někde u krku Ajsmug Navíc jim ty polokrinolíny dělají hrozně široké boky a téměř žádný zadek.

Zajímavé, že díky těm různobarevným kůžím vypadá nejnormálněji právě Pinkie Pie. Následuje AJ, ale ta vypadala normálně už v seriálu (prostě má barvu koně).

Chtěl bych umět skákat jako Twilight (přes židle a s okamžitým zastavením). Zřejmě tam mají velmi odolné stoly. Ty v našich jídelnách mají dost často co dělat, aby unesly samotné jídlo. Twilight by se také hodila jako tajný agent. Umět zapadnout do cizího prostředí a získat si kompletně důvěru domorodců během chvilky, to by se CIA určitě hodilo.

A ty holčičí ušiška. Končící kolikrát pod spodní hranou oka.

Pozastavená scéna 1:46 by se také dala vyložit více způsoby, stačilo by, aby se ten kluk úplně vlevo díval na RD o něco níž..

CMC a Granny tam jsou fakt jak pěst na oko.. je pravda, že tam nemuseli za každou cenu dávat všechny postavy.

Animační chyba, kdy se Twilight nepohupuje sukně, jak vchází ze dveří a díváme se na ní zpředu.

Ta sukně na sedící Rarity (0:26) moc délkově nesedí (předek vs. zadek).

A kdybych byl fakt už hniďopich, ptal bych se, odkud se berou všechny ty hudební nástroje. Že někdo vytasí kytaru bych bral, ale určitě kolega nevytáhl z kapsy celou bicí soupravu Ajsmug Nejsem zběhlý v této oblasti, takže nevím: je to elektrická kytara či nikoliv? Mám totiž dojem, že jí cosi chybí (drát).

Pinkie Pie bořící 4.zeď je opravdu zajímavá umělecká licence, přesto alespoň 1 věc na jejím těle je v souladu s gravitací (malý pramínek vlasů na čele).

Nekonzistentní sukně na Rainbow: 2:17 má uprostřed fialový pruh (je to předek, viz. podkova na hrudi), o 2 vteřiny později už má uprostřed pruh bílý (a o dost širší).

Takový ty blbosti, jako že má RD v jedné scéně kratší levou tkaničku v další už zase pravou snad ani vypisovat nemá cenu.

Ehm, to napravo ve 3:09 je kluk nebo holka? Bych se hádal. Jestli kluk, tak mu má Mane6 při pohledu z boku hodně co závidět Pinkiesmile

1:30 - zip na mikině zrovna nekopíruje tvar.. no, však vy víte čeho..

S nakonec to celé korunuje Spike zapínající hudbu, jemuž se nejen protahuje nožička, ale zároveň záhadně mění přední packa na lidskou ruku.

Na hodinku sledování to není špatné.. těším se na Bloopers are Forever, to bude delší než celý film. Ten osobně takhle pitvat nebudu, ale tahle písnička je prostě dost dobrá na to, abych ji viděl alespoň 20x v kuse.


Tohle mne asi nepřestane nikdy bavit Ajsmug

P.S.: Jestli si někdo nemůžete nyní odpustit přednášku o mém "koníčkovi", řekněte mi rovnou, že jsem debil a nemusíte to ani číst, kazit si dojem a se s mnou vést delší "spory" Ajsmug