Bronies.cz
Equestria Girls - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls (/Vlakno-Equestria-Girls)



RE: Equestria Girls - wolfrin - 29.07.2013

(29.07.2013, 20:54)Fígl Napsal(a): Nechci vám nějak kazit radost, ale český a německý Nickelodeon nemá shodný program.
TV - program, který odpovídá český verzi Nicku najdete na techto stránkách (skontrováno s programem na webu české verze)
TV - programy

Takže, jestli se něčeho dočkáme, tak německého znění.
Stále nám nezbývá doufat, že jako první to nebude vysílat Minimax a tím pádem dabing a překlad studio Bar.

a z toho satcentru bych nevěřil, protože nikdo neví program dál než na 2 týdny, to je jako na tom německým Nicku, over 9000 stránek s programem který byly min na měsíc dopředu nemají stejný program jako off nick.de, třeba takový EQG mají v programu jen Nickeledeon.DE, tím chci říct... ti co mají program daleko dopředu, tak ty jsou skládaný z toho co bylo v ten den před několika týdny, teda většinou


RE: Equestria Girls - Dragonalicorn - 29.07.2013

Wolfrin někdo to tu psal 17.8. v 17.00 na českym nicku ..Tak sem si našel českej nick a nastavil do předu mezi top kanály Twilightblush
a tajně doufám že to bude. A pokud to budou visílat na německym, tak je velká šance že to daj i CZ na ten českej.

Co se týče negativních kritik, tak já je všechny respektuju. Ten film se mi mooooc líbil (až na jeden detajl) , ale byli v něm chyby .. Holt čím větší očekávání tím větší zklamání.


RE: Equestria Girls - wolfrin - 29.07.2013

To je jako bába jednou povídala Twilightsmile nevíš, kolik je na tom pravdy


RE: Equestria Girls - Dragonalicorn - 29.07.2013

Co je na tom pravdy ? Twilightsmile Nevim, já věřim v tu pravděpodobnost.Twilightblush


RE: Equestria Girls - wolfrin - 29.07.2013

Já věřím v pravděpodobnost, že to dají pořádnému studiu.


RE: Equestria Girls - Fígl - 30.07.2013

(29.07.2013, 22:47)Dragonalicorn Napsal(a): Wolfrin někdo to tu psal 17.8. v 17.00 na českym nicku ..Tak sem si našel českej nick a nastavil do předu mezi top kanály Twilightblush
a tajně doufám že to bude. A pokud to budou visílat na německym, tak je velká šance že to daj i CZ na ten českej.

Co se týče negativních kritik, tak já je všechny respektuju. Ten film se mi mooooc líbil (až na jeden detajl) , ale byli v něm chyby .. Holt čím větší očekávání tím větší zklamání.

Ten někdo kdo to tady napsal, byl Dragonalicorn
(23.07.2013, 18:03)Dragonalicorn Napsal(a): 17. Srpna by měla být na Nicku česky dabovaná verze. Jestli tě to potěší? Twilightblush

Asi takhle, dokud to neuvidím černý na bílým tak o tom budu pochybovat. Už jenom proto, že na německým Nicku bězel FiM, ale na českým né.
Řekl bych všechno závísí na vysílacích právech pro území ČR. Takže doufám s váma, že to dostal český Nick. Ale jak jsem psál, dokud to nebude někde oficiálně zvěřejnené, že se to bude vysílat, tak neuvěřím.


RE: Equestria Girls - Bazzi97 - 30.07.2013

Konečně jsem se odvážil se na to podívat.. No, námět je podobný jako většina dvojdílů v seriálu.. Je jasný, proč to tam ale nedali - nehodí se to. Ten skutečnej svět mi moc skutečnej nepřipadal(ale to bych asi neměl hodnotit). Ale i tak mě to bavilo, hlavně jsem se nenudil a nebylo to tak špatný, jak jsem to čekal po zhlédnutí traileru, 4* z 5*.


RE: Equestria Girls - wolfrin - 30.07.2013

Fígl Napsal(a): Asi takhle, dokud to neuvidím černý na bílým tak o tom budu pochybovat. Už jenom proto, že na německým Nicku bězel FiM, ale na českým né.

No jo, ale kanály se pořádně rozjíždějí až po přidání mezi satelity a jelikož běží va skylinku(17.7.) v HD balíčku, tak jim to něco i hodí. A s tím černým na bílým, to by byl i problém, i kdyby to bylo víc officiálnější, tak bych tomu nevěřil, protože off stránky jsou tak nedodělané a nemaj jak já říkám "papír, jestli se něco chystá" mohlo by to být na FB,ale nevím jaký je ten pravý.


RE: Equestria Girls - Dragonalicorn - 30.07.2013

(01.07.2013, 08:17)wolfrin Napsal(a): Tak v Evropě se bude EG vysílat dřív než v Americe Pinkiegasp, kdo chce tak čekejte u satelitů na programu Nick 3. srpna (prej) kolem 17:00.
Co neudělá Hasbro pro ty, kteří mají 50% programu a hraček od nich.(money...)

Schválně sem ztrávil hodinu hledání abych ti to našel Fígle.. Ještě se tam pak polemizuje jestli to bude i s CZ dabingem.. Z toho sem usoudil, že je to dost možné. Jak sem řekl věřím v tu pravděpodobnost. Jen s tím že to má být 17. Srpna sem se spletl za to se omlouvám Twilightblush nevim kdy to bude na Cz nick pokud to bude.

[spoiler: Neházej na nikoho špínu dokud si nejsi jistý že si to zaslouží.]


RE: Equestria Girls - wolfrin - 30.07.2013

(30.07.2013, 14:08)BrainiEpic Napsal(a): Co bych ale vytkl jsou detaily... Twilight nebyla ani jednou na hodině.

to by bylo úplně zbytečný, ta by to všechno věděla z tý hromady knih co přečetla v knihovně, to by ještě profesor/ka požádala aby ani na ty hodiny vůbec nechodila Twilightblush
a ktomu ničení zdí, to spíš je 5. než 4., ta je, že se objeví jinde