Bronies.cz
Equestria Girls - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls (/Vlakno-Equestria-Girls)



RE: Equestria Girls - Strašpytel - 01.08.2013

Mně se její "čelenka" líbila víc než teď koruna...myslím tím, že by čelenka byla uložena s elementy a koruna by byla bez moci pro formální účely Pinkiesmile No uvidíme v S4
BTW: nevím, zda mi to tak pomalu myslí, ale jaksi jsem nepochopil smysl tvého odkazu na YT...pokud se nepletu, tak tam není nijak naznačeno, že by se "čelenka" upgradovala na korunu Ajsmug


RE: Equestria Girls - Jofa - 01.08.2013

(01.08.2013, 22:09)Strašpytel Napsal(a):
Mně se její "čelenka" líbila víc než teď koruna...myslím tím, že by čelenka byla uložena s elementy a koruna by byla bez moci pro formální účely Pinkiesmile No uvidíme v S4
BTW: nevím, zda mi to tak pomalu myslí, ale jaksi jsem nepochopil smysl tvého odkazu na YT...pokud se nepletu, tak tam není nijak naznačeno, že by se "čelenka" upgradovala na korunu Ajsmug

Spíš mám za to ,že když Twilight byla společně se svým elementem "teleportována" k Celestii kde už svůj element na sobě neměla tak si ho k sobě vzala Celestie a její element změnil svůj vzhled tu chvíli kdy se Twilight stala princeznou (tím pádem se element stal zároveň i její korunou jež by jako princezna měla nosit) a byl jí předán při její korunovaci.




RE: Equestria Girls - Sissi - 02.08.2013

Dnes, když jsme s Lampičkou procházely hračkářství, jsme tam objevili oficiální panenky EQG. Ano, jsou na prodej v česku. Pokud to tu ještě není, můžu dodat fotky.


RE: Equestria Girls - wolfrin - 02.08.2013

Panenky to jo... ale DVD/BD ne...


RE: Equestria Girls - Dragonalicorn - 02.08.2013

Stačí když řekneš v kerym obchodě, kde je a za kolik Twilightsmile Ale ty fotky tam můžeš přihodit taky .


RE: Equestria Girls - Sissi - 02.08.2013

V Bambuli, za 1000 Kč (přesněji 999). U nás v Plzni je v Olympii, ale v jiných městech ten obchod najdete v každým větším obchodním domě Twilightsmile
Mimochodem, Sunset Shimmer má dvoubarevné nohy a Twi vypadá trochu retardovaně, tak se neleknete.


RE: Equestria Girls - Discordian - 02.08.2013

Tak jsem to konečně viděl...Those plotholes just gave me cancer.

Je spousta věcí, které se dají tolerovat u dvacetiminutové epizody seriálu, ale u filmu už ani ne. Jeden velký fanservis od první do poslední minuty a zkratovalo mi to detektor klišé. Moc tomu nepomohlo ani to, že jsem trpěl jako zvíře už u znělky...tyhle až překombinované a přeplácané zvuky mi jsou až fyzicky nepříjemné


RE: Equestria Girls - Dragonalicorn - 03.08.2013

POČKAT POČKAT Twilightsmile To jako jedna paneka stojí litr ? No to snad ne Rainbowlaugh tak dobrej ten film nebylPinkiecrazy


RE: Equestria Girls - Sissi - 03.08.2013

No, jsou tam dvě. A jsou tak divně vyrobený, že za obě bych nedala ani pade Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls - wolfrin - 03.08.2013

I kdyby mi za to zaplatili, abych si jí vzal, nechtěl bych jí, vypadají jako... i ty, co byly mixovani panenky s pony hlavou byly lepší