Bronies.cz
Equestria Girls - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls (/Vlakno-Equestria-Girls)



RE: Equestria Girls - [CO]bye - 30.09.2013

Cesky dabing je brana do pekel !!!! ale pokud do nej chcete i presto vstoupit doporucuji se posilnit shlednutim zatim vsech serii mlp v originalnim zneni .)
jen mala rozcvicka Rainbowlaugh pro ty co neznaji czech dabing )



RE: Equestria Girls - Fígl - 30.09.2013

Jo. To je opravdu malá rozcvička, protože to zní jako zpěv, na rozdíl od písňi z první řady. Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls - wolfrin - 30.09.2013

ale Love in Bloom zase zněla otřesně, to nebyla Láska rozkvétá ale "Láska vítězí"
Aaaa, reklama na můj kanál Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls - pipa943 - 30.09.2013

serie v češtině? mám obě dvakrát zhlédnuté Rainbowlaugh ... chudáci bizoni jinak film budu také nahrávat, moc se mi v polštině nelíbil Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls - Marketka - 30.09.2013

když já je znám jenom v češtině... takže vlastně jenom S01 a teď s překvapením zjišťuju, že na dailymotion je v češtině i S02 Twilightsmile

no každopádně pochybuju, že by mě něco překvapilo... Twilightsmile


RE: Equestria Girls - pipa943 - 30.09.2013

první a druhá vyšla a pak EQG... barbaři měli nejprve vydat třetí a na minimaxu to bylo 6+ Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls - wolfrin - 30.09.2013

(30.09.2013, 19:31)Marketka Napsal(a): když já je znám jenom v češtině... takže vlastně jenom S01 a teď s překvapením zjišťuju, že na dailymotion je v češtině i S02 Twilightsmile

To se ti nechtěj číst titulky? Btw je tam jen část 2. Série


RE: Equestria Girls - Dragonalicorn - 30.09.2013

Fígle to je vážně od tebe? Jestli jo, tak nic proti, ale právě si předvedl, že je třída, hodně, hodně hluboko, než ta na kterou se v dabingu umístíl MinimaxPinkiesick ... ani nevim jak dlouho sem byl v komatu a jak dloho sem seděl na zemi a koukal do zdi po probuzení.


RE: Equestria Girls - NikolPegasister - 30.09.2013

(30.09.2013, 20:16)Fígl Napsal(a):
(29.09.2013, 11:45)Katrinka Napsal(a): Mimo, už tu byly různé narážky, ale i tak. Nechtěli byste zkusit někdo ze srandy nazpívat skupinově HTWtC a pak to dát na net srovnat s ofic dabingem? Pinkiehappy

Ze srandy? Ale proč né?! Rainbowlaugh No skupinovka to není, ale nazpíval jsem to na víckrát, aby to tak znělo.

Upozornění! Sledování následujícího videa je na vlastní nebezpečí!



Rainbowlaugh Rainbowlaugh U toho jsem se zasmála + Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls - Fígl - 01.10.2013

(30.09.2013, 20:27)Dragonalicorn Napsal(a): Fígle to je vážně od tebe? Jestli jo, tak nic proti, ale právě si předvedl, že je třída, hodně, hodně hluboko, než ta na kterou se v dabingu umístíl MinimaxPinkiesick ... ani nevim jak dlouho sem byl v komatu a jak dloho sem seděl na zemi a koukal do zdi po probuzení.

Ano je to od mně. Kritiku beru pokud je k věci a tady k věci je. Mohl jsem tady zapírat a tvrdit, že jsem chtěl z vás vystřelit.[spoiler: (Ano toho jsme opravdu schopňej)] Ale nebudu. Na rovinu říkám pokušíl jsem to napodobit / nazpívat. A vzniklo toho co vzniklo. Ani normálno zpěv není nic moc.

Tak aspoň doufám, že jsem dodal odvahu těm, co umí zpívat líp zpívat než já, ale báli se to zvěřejnit. Snad tady někdo je, kdo umí zpívat. Ajsmug


(30.09.2013, 20:36)NikolPegasister Napsal(a):
(30.09.2013, 20:16)Fígl Napsal(a):
(29.09.2013, 11:45)Katrinka Napsal(a): Mimo, už tu byly různé narážky, ale i tak. Nechtěli byste zkusit někdo ze srandy nazpívat skupinově HTWtC a pak to dát na net srovnat s ofic dabingem? Pinkiehappy

Ze srandy? Ale proč né?! Rainbowlaugh No skupinovka to není, ale nazpíval jsem to na víckrát, aby to tak znělo.

Upozornění! Sledování následujícího videa je na vlastní nebezpečí!



Rainbowlaugh Rainbowlaugh U toho jsem se zasmála + Rainbowlaugh

Nó ano, nikdo není dokonalý... (Ok, teď to bude pořádně mimo.)
...Pokud by byl, tak by to byla nasvětě nuda. A budme si vědomi, že všechny typy lídí, jsou potřeba. Každej je potřebněj, ikdyž si to velmi často neuvědomuje.