Bronies.cz
Equestria Girls - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls (/Vlakno-Equestria-Girls)



RE: Equestria Girls - Elevea - 31.10.2013

Uf... některý frekvence už šly mimo hranice mého sluchu


RE: Equestria Girls - Nasut - 01.11.2013

To je tak dokonalý, ta zrychlená verze....


RE: Equestria Girls - wolfrin - 02.11.2013

taková malá slovensko česká zajímavost. SK reklama na EQG panenky

My snad dabujeme reklamu i pro Slováky...


RE: Equestria Girls - Hotsteppa - 02.11.2013

MOJE OČI! Neviem, či sa mám pri tomto smiať, plakať alebo nahodiť totálne apatický výraz. Toto je vážne zlé... Nemohli urobiť niečo kvalitnejšie? Facehoof


RE: Equestria Girls - Zagami - 02.11.2013

eukestuija gjls...

nah, já už tyhle epic faily ignoruju, nemá cenu nad tím zvyšovat angst level RainbowlaughD


RE: Equestria Girls - MBite - 02.11.2013

Ja som to videl v tv a poviem vám že piť počas toho mlieko na raňajky sa neoplatí. Prskal som na všetky strany.

No ako toho chlapa sa dá počúvať (Rainbowlaugh) ale tú ženskú asi museli uplatiť či čo, lebo tak hrozne sa nedá spievať. Plus v živote asi nič po anglicky asi nepovedala. Facehoof


RE: Equestria Girls - Dragonpyre258 - 03.11.2013

V Českom dab. je tá reklama lepšia ako v slovenskom,ale aj tak je to...Applejackunsure


RE: Equestria Girls - Zagami - 03.11.2013

Jsem jen tak polemizovala...
Jeden čas běžela reklama na Monster High, přesně v tomhle stylu (osobně miluju ty panenky, a i ten seriál je docela dobrej), poté následovala vlna školních produktů, panenek, kostýmů v hračkárnách a MH-themed oblečení v H&M.
Pokud se tohle stane s Equestria Girls a tedy s MLP, bude to další věc, ze které bude většina rodičů facepalmovat (beru z vlastní zkušenosti) a děti (především tedy cílová skupina IMO 7-11) slintat.
Tím se zničí seriál jako takovej, protože už v tý písničce se mluví o tom, jak má Applejack styl (pokud se pletu, opravte mě). Applejack má styl? Nic proti AJ, ale proč spíš nevyzdvihují to, jak je vytrvalá, pracovitá a ochotná všem pomoct? Nope, protože to děti nezajímá, oni musejí jen módu a šminky a další tyhle shity. A that's the point.
Protože tohle zastíní pravou podstatu a smysl seriálu a Hasbro bude vydělávat na speciálních make-up kolekcích s EqG...
That's sad.

Ale můžeme se na to dívat z lepší stránky, pokud někoho EqG fakt zaujaly, produkty s tím teď budou lépe dostupné (podle mého předvídání. Rainbowlaugh )


RE: Equestria Girls - CrystalShine - 03.11.2013

„Applejack se stylem Cowboyským“, což je i v seriálu Pinkiesmile
A ano, co říkáš je u EQG možné, je to přeci jen jejich značka zaměřená na holky kolem 11 let, coz je věk kdy je takové věci zaujmou. Pro 5-8 let je takové zboží nepraktické a zůstane u klasických MLP věcí.


RE: Equestria Girls - Broseph - 03.11.2013

U tý reklamy nevím jestli se smát a nebo umírat, každopádně rage meter on 100% Rainbowlaugh