Bronies.cz
Equestria Girls - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls (/Vlakno-Equestria-Girls)



RE: MLP: FiM The Movie - Geeshta - 13.02.2013

Azu je nadr...natěšená na humanized Spika, či? Raritywink moustache


RE: MLP: FiM The Movie - Otaku - 13.02.2013

Ohlášení filmu dle mě na sebe nenechá dlouho čekat, když vezmu v potaz jak velkou popularitu to má a i to, že Hasbro by z toho jen vitěžilo.


RE: MLP: FiM The Movie - Honzdir - 13.02.2013

(13.02.2013, 11:29)JakubCZECH Napsal(a): No super. Takže konec FIM? Thanks Hasbro.

Nebude to konec FiM, Equestria Girls má být jenom spin-off, což znamená, že do průběhu děje a postav FiM to nijak nezasáhne, prostě Hasbro jenom tvoří nový franchise, který z FiM čerpá Ajsmug Když se ohlédnu třeba ke komiksům od Marvelu, nebo DC, tak tam je to ještě horší se všemi možnými crossovery, alternativními vesmíry, ženskými protějšky a podobně, ve výsledku můžeme být rádi, že Hasbro udělá "jen" tohle Rainbowlaugh Mohli jsme taky dostat My Little Transformers: G.I Puppies is Littlest Magic Rainbowlaugh

Na EQD a v tom článku píšou, že to bude už na jaře, tak uvidíme Rainbowlaugh


RE: MLP: FiM The Movie - RadlanJay - 13.02.2013

Film má být pilot pro novou řadu. A jestli to bude nebo nebude spin-off, jěště není jisté. Každopadné to zdrtí fandom, protože už nebude jasné, co je canon a co ne.

A kdo ví, jestli MiF bude pokračovat. Je dokonce možné, že tenot spin-off je vlastně onou 4 sérií. Ale ještě není nic potvrzeno z "ofi" zdrojů... ale víte jak to je s Hasbrem, už v minulosti se ukázalo, že lžou.


RE: MLP: FiM The Movie - Fun1k - 13.02.2013

Pro mě bude až do konce canonem FiM.


RE: MLP: FiM The Movie - Azuliana - 13.02.2013

(13.02.2013, 11:40)Geeshta Napsal(a): Azu je nadr...natěšená na humanized Spika, či? Raritywink moustache

Přiznám se, že by to nebylo špatné... Ajsmug ale pokud by to znamenalo, že to bude nějaká blbost, tak to ani humanized Spike pro mě nezachrání. Ale uvidíme, co to nakonec vlastně bude Rainbowlaugh


RE: MLP: FiM The Movie - Dreit - 13.02.2013

Pokud budou mít kopyta a dostanou se do reálnýho světa (něco jako SpaceJam nebo Falešná hra s králíkem Rogerem), tak si snad nebudu mít na co stěžovat Twilightsmile Ale jak znám amíky, tak by se to neobešlo bez armády a pitev Facehoof

btw - jak by asi reagovala humanizovaná Lyra? Pinkiehappy


RE: MLP: FiM The Movie - CrystalShine - 13.02.2013

Pochybuji že bude spin-off čtvrtou sérií. Pořád ještě je to hlavně a zejména doprovodný seriál k jejich pony merchu. Podle věcí co jsem všude možně slyšel by to mělo být na FiM zcela nezávislé.


RE: MLP: FiM The Movie - Discordian - 13.02.2013

Taky mi přijde že kdyby poníky nahradili lidma tak by šli sami proti sobě


RE: MLP: FiM The Movie - Flippy - 13.02.2013

No, tak jsem se ráno vzbudil a říkal si co to byl za divnej sen že bude Humanized MLP, ale bohužel se mě to nezdálo. Vůbec se mě to nelíbí, ať už jako spinoff tak i jako (nedej bože) nahrazení MLP.