Bronies.cz
Equestria Girls - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls (/Vlakno-Equestria-Girls)



RE: Equestria Girls - Foxtrot - 17.04.2013

On člověk v Japonsku najde téměř všechno...

Co se týče kentaurů, tak jsem prolétl pár obrázků z toho komixu a nevím no...
Asi nejsem zvyklý na ten jejich styl kreslení, takže mě to moc neoslovilo, ale jako koncept je to dobré. Člověk pak není svázaný lidským světem a dá se tam vymyslet hodně dobrých věcí.


RE: Equestria Girls - KovisCZ666 - 17.04.2013

Lampi: bude.. aspon pro nás,protoze zmrvej nase milované poníky! Derpytongue2


RE: Equestria Girls - Sissi - 17.04.2013

Lampi: A co je horší? Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls - harodd - 17.04.2013

(17.04.2013, 13:24)Foxtrot Napsal(a): On člověk v Japonsku najde téměř všechno...

Co se týče kentaurů, tak jsem prolétl pár obrázků z toho komixu a nevím no...
Asi nejsem zvyklý na ten jejich styl kreslení, takže mě to moc neoslovilo, ale jako koncept je to dobré. Člověk pak není svázaný lidským světem a dá se tam vymyslet hodně dobrých věcí.

On každý japonský tvůrce kreslí trochu jinak. Podobných dobrodružství ve stylu MH je více, např Rosario+Vampire.

Stejný vydavatel plánuje uvést rovněž další mangu s ušatou koňskou (kentauří) hrdinkou, neboť dle oficiálního prohlášení "je vzrůstající zájem po dobrodružstvích s neobvyklými nadpřirozenými bytostmi..." Rainbowlaugh Oušek se zřejmě EG mane 6 už nezbaví.


RE: Equestria Girls - Grunt - 17.04.2013

(16.04.2013, 19:14)Lampička Napsal(a): A teď vážně: Berte to tak, že horší než to Monster High to nebude. Ajsmug
Já za sebe musím dodat, že jsem svůj domácí úkol splnil a shlédl všechny díly (až na ty CGI, to je hnus) Monster High a ano, zcela si stojím za svým: Některé díly jsou příšerné, u některých jsem v rozpacích, ale některé díly jsou naprosto perfektní. Jeden příklad za všechny (narator je Michael Kopsa alias rockový tatík z LPS):

Je to prostě jiný záběr, toť vše. Zas tak bych se toho nebál. Ale težko říct jak se to bude líbit ostatním, protože nejsem tvrdý broník nýbrž ten zmiňovaný měkáč křížený malou holku (očividně). Jinak MH není seriál ale jen série jakýchsi krátkých (tak do pěti minut) web-episod či co.

BTW: Ty brýlky chcu.


RE: Equestria Girls - Gris - 18.04.2013

KovisCZ666: Doporučuju práškový kofein, je jedovatější a nevzbuzuje podezření.


RE: Equestria Girls - harodd - 18.04.2013

Gruntovi - máš mé uznání. Ony EG budou asi doopravdy "Monster", v odkazech se píše o dobrodružství v "jiném světě", nikoli v "lidském".

Podival ses i na japonské odkazy ode mě?

Jinak - Štvou šéfpanenkáři? : )


RE: Equestria Girls - KovisCZ666 - 18.04.2013

(18.04.2013, 02:55)Gris Napsal(a): KovisCZ666: Doporučuju práškový kofein, je jedovatější a nevzbuzuje podezření.

Díky za tip ^^


RE: Equestria Girls - Grunt - 19.04.2013

(18.04.2013, 21:21)harodd Napsal(a): Gruntovi - máš mé uznání.
Fakt to není tak strašné (teda aspoň druhá řada). Doporučuju na to mrknout. Aspoň pro získání nadhledu jak to dělá „konkurence“.

(18.04.2013, 21:21)harodd Napsal(a): Podival ses i na japonské odkazy ode mě?
Rosario+vampire. To jsem dal tak sedum, osum dílů. Přijde mi to furt to samé dokolečka, dokola. Mimoto jsem to moc nepochopil. Nechápu jestli je to myšleno jako komedie nebo jestli jsou opravdu Japonci tak moc ulítlí.


RE: Equestria Girls - harodd - 19.04.2013

Já jsem u toho R+W četl mangu i viděl animovanou verzi a musím říci, že anime je více ulítlé (+ klíšé + určitá dávka naivity). Bylo to zamýšleno jako komedie s roztomilými monster-dívkami.

Pro zajímavost - anglická verze patří mezi nejlépe prodávané mangy na západě. Manga R+W je lepší než anime , líbila se mi, i když kvalita příběhu je někdy dost proměnlivá.