Bronies.cz
Equestria Girls - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls (/Vlakno-Equestria-Girls)



RE: Equestria Girls - MBite - 13.05.2013

Súhlasím s kuchárom, už to nevyzerá tak hrozne. Nevidel som krídla, ani uši, ani CM na tvári, ale prečo to majú na oficiálnych artworkoch? Žeby niečo v deji im to dá?


RE: Equestria Girls - DaveL - 13.05.2013

Citace:April, the company said its girls’ category rose 23 percent in the first quarter compared with the same period last year, growth that was helped in part by the My Little Pony brand.
takže kdo je ten zbytek procent? Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls - BluePeace - 13.05.2013

Dobře... Po shlédnutí toho traileru se mi trochu mění názor, možná to nebude tak zlé.


RE: Equestria Girls - Fun1k - 13.05.2013

Mě se to tam neloadovalo, takže tady je video na Youtube.


Pohřbilo to všechnu mou naději. Na Equestria Girls od nynějška nahlížím jako na oficiální fan tvorbu (něco jako Double Rainboom, ale oficiálně vytvořené v DHX). Už mě to může překvapit jen příjemně.

Na druhou stranu, design je lepší (konečně bez "ocasů"), animace nevypadají špatně a už asi víme, že Sunset Shimmer bude hlavní antagonistka.


RE: Equestria Girls - Baterka - 13.05.2013

[Obrázek: tumblr_m2sh0amfN61qfowwk.gif]


RE: Equestria Girls - Azuliana - 13.05.2013

This will be... interesting...

Mno, nemají CM na obličejích, křídla, rohy a jiné blbiny. Dějově to bude klasické "hrdina se dostal do dimenze, kterou nezná, takže se snaží začlenit a přitom vyřešit epický konflikt".
Spike je pes... opravdu. To jim neodpustím...
Sunset Shimmer jako záporačka... hmmm. To bylo na kilometry jasné, že jo...

No, musím se přiznat, že se i docela těším. Rozhodně z toho nejsem táááák znechucená, abych opouštěla fandom a jiné excesy.
Jasně, bude to holčičí blbina, ale já jsem holka a blbiny mám ráda Pinkiehappy
A když už nic, tak za ten shitstorm mezi bronies to stojí Pinkiehappy (jen tak mimochodem, Twilicorn taky show nezničil a neříkala náhodou Zecora něco ve stylu "don´t judge book by its cover"? Hmm?)


RE: Equestria Girls - Martin - 13.05.2013

Hm, toto není vůbec špatné.. vzhledem k tomu, že to jsou poníci v lidském světě, nic proti.. Pinkiesmile

A údajně to prý bude jen 1 film, bez seriálu.. Tak snad Pinkiesmile


RE: Equestria Girls - Fun1k - 13.05.2013

Psss, kdo by opouštěl fandom? Vždyť na podzim začne S4, tou dobou už se budu natěšením klepat jak sbíječka! Pinkiesmile

A neviděl jsem tam Lyru. Čekám, Harshbro, čekám...


RE: Equestria Girls - Melgarh - 13.05.2013

Vypada to srandovnejc nez jsem cekal a prida to do canonu, tak jsem zvedav.. i kdyz s tou SunSet Shimmer.. aby to nedopadlo pak tak ze lidi budou moc lizt do Equestrie viz. jeji ponik v pony verzi..

Lyra.. Lyra everywhere!


RE: Equestria Girls - Martin - 13.05.2013

(13.05.2013, 09:24)Melgarh Napsal(a): aby to nedopadlo pak tak ze lidi budou moc lizt do Equestrie

To sice možná ne (i když, proč ne Pinkiesmile ale prosím prosím prosím, ať se tam nějaká holka jmenuje Megan Rainbowlaugh