Bronies.cz
Equestria Girls - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls (/Vlakno-Equestria-Girls)



RE: Equestria Girls - Nopony - 13.05.2013

Takže jsem asi jediný člověk,který mu trailer nepřišel tak strašný (než jsem očekávala).. upřímně.. se mi to možná..trošičku líbí :XX ..MOŽNÁ! Rainbowlaugh.. se na to i podívám,ale to jen kvůli Dashie a cute pejskovi Spikeovi Rainbowkiss Rainbowlaugh Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls - CrystalShine - 13.05.2013

Ach jo… Takže znovu, jen v jiném vlákně a v jiném čase: FiM čtvrtá série je jistá, stejně tak jako Twi v ní.

1) Hasbro zveřejnilo svůj rozpočet a v něm byla jasně vidět již vydaná suma za S4 FiM
2) Meghan Mc Carthy potvrdila, že Magical Mystery Cure je spíše než samostatnou epizodou součástí trojdílu, který bude pokračovat čtvrtou sérií.
3) několikrát bylo potvrzeno i Hasbrem, že čtvrtá série bude mít 26 dílů


RE: Equestria Girls - Kovu11 - 13.05.2013

Darm super! Teraz mám úplne suuuuper náladuuu!
Dávam +1!


RE: Equestria Girls - Cwossie - 13.05.2013

Mně se celá ta idea nelíbí od té doby, co jsem viděla finále 3. série... spousta věcí byla vysvětlená málo nebo vůbec, a bojím se, že tady to nebude jinak. Nebudu to úplně odsuzovat a nebudu křičet, že zabili MLP, dokud neuvidím všechno, ale zatím o tom nemůžu uvažovat pozitivně.

Navíc Hasbro, které si údajně mne ruce, jak jim rostou prodeje a proto chce vytvořit další značku a úspěšně pokračovat... A stvoří něco pro cílovou skupinu holek okolo 12 let, když je tady základna dospělých (vydělávajících!) lidí, kteří by měli zájem třeba o kvalitní sběratelské předměty... I just don't get what's on their minds.


RE: Equestria Girls - Tobiena - 13.05.2013

A já se na tohle těším víc, než na čtvrtou sérii Twilightsmile


RE: Equestria Girls - Kovu11 - 13.05.2013

No vieš sto ľudí sto chutí.

Ale čo bude v 4 sérií? Veľa vecí sa od 13 dielu 3 série zmení, napr. TS bude mať povinnosti v Canterlote, kedže je alicorn bude sa musieť správať pyšne, bude to mať ulahčené lebo má krídla napr. v niektorých dieloch potrebovaly RD lebo mala krídla a teraz tam je už aj TS.


RE: Equestria Girls - Monterka - 13.05.2013

Mě se to líbí, mám ráda humanized ponies Pinkiehappy
Už se těším, asi na to půjdu Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls - CrystalShine - 13.05.2013

Vidíš to příliš černě Pinkiesmile Je nejoblíbenější postavou celého MLP, odsouvat ji někam do Canterlotu by nebyl zrovna dobrý nápad. Navíc, to že je princeznou a alicornem neznamená pro její povinnosti vůbec nic. Už předtím byla jednou z nejdůležitějších postav Equestrie, spolu se svými přáteli. Čtyři záchrany světa snad pro to stačí. Jejím údělem je také být stále jedním z elementů harmonie. Ne, nemyslím si že jí toho bude Celestie nakládat na bedra víc.
Chovat se pyšně… Vezmi si jak se chová Celestie. Je to sice princezna, ale snaží se být co nejvíc „z lidu“ a přílišné podlézání humorně potrestá (káva)
Křídla jí příliš věcí neulehčí, už předtím se dovedla teleportovat na slušné vzdálenosti, měnit lokálně gravitaci, stát na mracích a dokonce křídla vykouzlit.

Osobně očekávám, že minimálně jedna z první dvouepizody S4 se ponese ve stejném duchu jako G3 film Princess Promenade, kde Wysterie, poté co se zásahem osudu stane princeznou, postupně zjišťuje, že chování jejích přátel k ní se radikálně změnilo.
V S4 bude na Twi zajistit, aby se celé město nechovalo jako banda bláznů kamkoliv vkročí.
Jestli to bude takhle, je potenciál na hodně dobré zábavy Pinkiesmile


RE: Equestria Girls - RadlanJay - 13.05.2013

Hmmm. Já se budu smát, až vyjde najevo, že celá S4 bude o výletech tím zrcadlem do světa lidí.
Because anorexy is magic.


RE: Equestria Girls - CrystalShine - 13.05.2013

Smůla, tahle varianta je naprosto nereálná Twilightsmile