Bronies.cz
Equestria Girls - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls (/Vlakno-Equestria-Girls)



RE: Equestria Girls - Fun1k - 18.05.2013

Azuliana:
Naprosto strašná slátanina, ale ono to nechtěně paroduje samo sebe Rainbowlaugh
A navíc jsou tam strašně macho souboje s epicky špatnými efekty Rainbowlaugh
A to je úžasné Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls - MidnightShadow - 18.05.2013

a to same muze byt EG. Naprosta slatanina, jaka je i vlastne MLP, ale vsichni se na to divat musi, aniz by vedeli proc Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls - Fun1k - 18.05.2013

My Little Rangers: Morphing is Magic



RE: Equestria Girls - Honzdir - 18.05.2013

(18.05.2013, 20:59)sirMichael Napsal(a): Equestria Girls jsou za trest a nemělo se to nikdy stát a že je v tom komerce, tím to u mě propadá definitivně "na celé čáře".

(18.05.2013, 21:09)sirMichael Napsal(a): No, někdy si taky říkám aby s4 nepropadla jenom komerci, to bych se k ní asi už nehlásil. Twilightoops a konec poníků by pro mě byl se 3. sérií.

Takže v tom případě pro tebe mělo FiM skončit už prvním dílem, protože bylo samozřejmě vytvořené taky jen z komerčních důvodů Trollestia Lauren možná měla dobrou vizi, ale peníze a licenci mělo Hasbro a každý díl FiM není nic víc, než jen 20 minutová reklama na merch Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls - Fun1k - 18.05.2013

Doesn't matter, have ponies.


RE: Equestria Girls - RadlanJay - 18.05.2013

No jo... takhle to dopadá, když začne být něco populární. Začnou se v tom točit prachy, a kvalita,ppř aspekt, kvůli kterému se stala daná věc populární, jde do kytek. Staří fanoušci pláčou, a noví si z nich dělaj srandu, protože prvopočátky fandomu nezažili, a tak to nechápou.

FiM jsem začal sledovat protože mě to bavilo, a hlavně to silně kreativní ve všech směrech. EG vypadají jako naprostý opak. A jestli se tvůrci sníží k tomu, aby z S4 udělali crossover s seriálem EG (který asi bude), tak mě hodně zklamou.

Na druhou stranu, Hasbro možná překvapí. Jestli jste si všimli, na Facebooku se ptali, která postava by měla mít vlastní Spin-off. Sázím na to, že když neprorazí s EG, možná se dočkáme more poni poni


RE: Equestria Girls - Melgarh - 18.05.2013

I kdyby MLP skoncili se 4.tou serii nebo EQG, tak porad budou srazy. A aspon se ukaze kdo je opravdovi Brony a stoji o pratele a kdo je jen pokrytec a muze jen kritizovat a nedokaze tolerovat zmenu a nove pribehy/designy/technologii.

Kdyz zacali delat Smartfony s dotykovou obrazovkou tak taky lidi se najednou nerozhodli ze to je smejd a prestali pouzivat telefony.. jde o to vyuzit co je nabidnuto.

EQG nabidne spoustu kvalitne propracovaneho animovaneho casu s poniky a jejich human counter-party a uz jen fakt, ze Friendship is Witchcraft udelaji z toho uplne novy celovecerni film ci serii je uzasne a bude to stat za to.

Jak koukam na ruzne videa s EQG, tak se mi to zacina libit cim dal vic Twilightsmile


RE: Equestria Girls - Cifra - 18.05.2013

(18.05.2013, 22:25)RadlanJay Napsal(a): Jestli jste si všimli, na Facebooku se ptali, která postava by měla mít vlastní Spin-off. Sázím na to, že když neprorazí s EG, možná se dočkáme more poni poni

Hádám, že vyhrála Rainbow...Applejackunsure


RE: Equestria Girls - Grunt - 19.05.2013

Ha, ha. Tak nakonec je to přesně tak jak jsme předpovídali asi tak před nějakýma padesáti stránkama tohoto shitstormu (teď jsem viděl poprvé trailer na EG). Nebude to nic jiného jen bronifikované ponifikované Monster High (vlajková loď stejné kategorie u konkurence). Pro ty co to doposud ještě dobře nepochopili doporučuji obětovat 20 minut svého života:

Nejen že je podobný vzhled, ale dokonce i fráze a jestli moje uši slyší dobře, tak i úplně stejní dabéři. Ta modrá vyšampónovaná potvora není Shining Armor, nýbrž to tipuju na Deuce Gorgona (maximálně Heata) a ta protivná vymelírova mrcha bude asi Cleo de Nile. No to jsem zvědav, zda svoje cameo bude mít i Lagoona Blue a kdo si ji střihne. A samozřejmě, tohle není nic jiného jen že si managment Hasbra dupnul v tom co chce (ostatně je jedna z nejstarších manažerských pouček: Když už nevíš coby, nenajdeš to v Obi, ale jednoduše kopíruj konkurenci): Prostě kreativní týmy vdechli duši MLP:FiM a management Hasbra se snaží tohle a produkt konkurence natvrdo zkřížit ať to stojí co chce.
A když už mi tak pěkně vyšla jedna předpověď, tak proč nezkusit i druhou?: Nebude to úplně příšerné (rozhodně ne tak aby někdo musel spáchat rituální sebevraždu proboha), ale rozhodně to nebude nic z čeho bych byl úplně nadšený nebo něco z čeho by mi sletěla sanice úplně k zemi. Kdo by taky nadšený byl když to samé vidí už poněkolikáté jen v jiném kabátě? Prostě 'murican High school, variace číslo 1101.


RE: Equestria Girls - Hotsteppa - 19.05.2013

Grunt, čo sa týka kopírovania, dve naše konkurenčné televízie to robia úplne otvorene (a pritom jedna je horšia ako druhá), akoby bol divák totálna ovca.

Ale k EqG. Napriek všetkým shitstormom a negatívnym očakávaniam som si po pozretí traileru povedal, že to predsa len nebude až také zlé. Už sa tu spomínalo, že to bude riešené po vzore Monster High, tak trochu som rátal aj s takýmto prachsprostým kopírovaním ("ak to funguje inde, prečo by to nemalo fungovať aj u nás?").
MH našťastie nepozerám, takže sa mi zrejme bude EqG vo výsledku hodnotiť trocha inak.