Bronies.cz
Equestria Girls - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls (/Vlakno-Equestria-Girls)



RE: Equestria Girls - Xeelee - 20.05.2013

(19.05.2013, 23:08)Iluzon Napsal(a): Tím rozdílem cílové skupiny jsem myslel to, že MH je určeno pro "bravíčkářky", zatímco EqG pro děti inteligentní. Jen inteligentní stvoření ho vyhledávaj kvůli tomu co popisuješ. Ostatní maj spoustu dalších aspoktů, který se jim líbí.

To, že MLP FiM boří stereotypy neznamená, že na něj koukaj inteligentní děti. Tenhle seriál se líbí všem nezávisle na věku a inteligenci.

EqG je IMHO pokus rozšířit cílovou skupinu i o starší holky s předpokladem, že těm co sledujou FiM se bude film líbit. A možná se někdo po shlédnutí EqG začne dívat na FiM.

harodd: Proč by nemohlo? Twilightsmile. Nechť hate započne! 3... 2... 1... Facehoof


RE: Equestria Girls - HeavyWeaponsBaby - 20.05.2013

(Mé dojmy z traileru)
Tak..kde bych začal? Nejdřív měl začít asi komentovat na ten trailer samotný...je nějak zrychlený, nemyslíte? Je to asi nejkratší trailer co jsem zatím viděl. Ale přesto ukáží hodně věcí, možná trochu moc a moc rychle. Příznám se že modely lidí se mi moc nelíbí jsou takoví..mno..generic...a střední škola?...Generic...dám tomu šanci..ale..stoho co jsem viděl se mi v hlavě objevuje jen jedno slovo
...Ge...ne...ric
PinkiecrazyPinkiecrazyPinkiecrazyPinkiecrazy ....A proč je Spike sakra pes?! PinkiecrazyPinkiecrazyPinkiecrazyPinkiecrazy
Omlouvám se.
Více se těším na Season 4 upřímně.
eemh..a další věci
Mám strach že se bude jednat takovou první epizodu reprízu

Vidíme v traileru že Twilight uvidí Pinkie, je překvapená. Toto znamená že Pinkie do toho zrcadla nešla, ani ostatní poníci kromě Twilight. Což znamená že Pinkie v tomto alternativním světě žije normálně už od narození. Jelikož je Twilight překvapená že jí vídí toto znamená že je první poník ze mane 6 kterého zatím v našem světě potkala. Stejně jako první epizodě. Pak pravděpodobně Twilight bude hledat zbytek mane 5.

A taky mě děsí to že svět "lidí" nebude tak jiný od poníků, je vlastně stejný. Jsou tam stejní ponící akorát jsou lidé. Dokonce mají stejnou barvu. Nebude to pravděpodobně tak nové, možná tak budeme mít nějaké vtípky o tom jak Twilight si zvyká na ruce, nohy. Možná film bude střídat mezi lidmi a poníky, uvidíme jak její přátelé reagují na to že jejich přítel je kdo ví kde.
Pinkiegasp "I'm so nervous right now!"

Toto jsou vše spekulace ode mne

[spoiler: Ale "dog Spike" pořád nedává žádný zatracený smysl.
]


RE: Equestria Girls - Kovu11 - 20.05.2013

(20.05.2013, 22:16)HeavyWeaponsBaby Napsal(a): Vidíme v traileru že Twilight uvidí Pinkie, je překvapená. Toto znamená že Pinkie do toho zrcadla nešla, ani ostatní poníci kromě Twilight. Což znamená že Pinkie v tomto alternativním světě žije normálně už od narození. Jelikož je Twilight překvapená že jí vídí toto znamená že je první poník ze mane 6 kterého zatím v našem světě potkala.

A ako to že TS v tom svete nežije keď mane 5 áno?
To je otázka. Ajsmug


RE: Equestria Girls - HeavyWeaponsBaby - 20.05.2013

To je taky zvláštní, ale je třeba si uvědomit že Twilight v pony světě nežila v ponyville, ale zbytek mane 5 ano. Takže mozná ta Twilight lidská někdě je druhá..ale na jiné škole...


RE: Equestria Girls - someone - 20.05.2013

tak.. Toho Spajka trochu chápu. On je totiž brán jako drak - mazlíček Twilight.. A jakýho mazlíčka narvat do real. Světa? Pes, přítel člověka.


RE: Equestria Girls - HeavyWeaponsBaby - 20.05.2013

No možná něco na tom bude..ale stejně..je to mi ho líto....nevíme jestli vůbec bude mluvit..určitě nemá prsty.


RE: Equestria Girls - Johnn195 - 20.05.2013

Spike není mazlíček Twilight. Owl je mazlíček Twilight. Kdo si myslí, že Spike je "jen" mazlíček měl by se podívat na začátek S3


RE: Equestria Girls - HeavyWeaponsBaby - 20.05.2013

Tímto taky souhlasím..on neni pes...neni peee---s----sss.s.. Twilightoops


RE: Equestria Girls - Fun1k - 20.05.2013

By mě zajímalo, jestli bude mít Pinkie u sebe na pokoji na kolejích aligátora. Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls - harodd - 20.05.2013

(20.05.2013, 22:26)HeavyWeaponsBaby Napsal(a):
To je taky zvláštní, ale je třeba si uvědomit že Twilight v pony světě nežila v ponyville, ale zbytek mane 5 ano. Takže mozná ta Twilight lidská někdě je druhá..ale na jiné škole...

Je to jen můj dojem, ale nevypadá ten zrcadlový (!) svět "lidí" jen jako odraz světa poníků? Co člověk - to humanizovaný barevný poník s CUTIE MARKEM. Jsou to skutečné bytosti, nebo jenom stíny formované skutky (či vzpomínkami) ostatních poníků? Nesplynula TS po vstupu do zrcadla se svým odrazem v "druhém" světě, takže žádná další TS není?