Bronies.cz
Equestria Girls - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls (/Vlakno-Equestria-Girls)



RE: Equestria Girls - harodd - 27.05.2013

Leda že by šlo o ztělesnění magie horšího druhu...


RE: Equestria Girls - Discordian - 27.05.2013

A proč ne? Kdo říká co musí element splňovat? V povídce, kterou vymýšlím, jsou elementy "harmonie" jenom propaganda a ve skutečnosti znamenají něco úplně jiného než je oficiální verze.


RE: Equestria Girls - Orion - 27.05.2013

Seriuosly? Rainbowlaugh už tuším, jak by to dopadlo - Sunset by se stala tajnou spojenkyní Chrysalis, Sombry a Discorda, s jejich pomocí by zničila Elementy harmonie a pak... pak by to bylo zlé, ani se mi nechce sem psát, co se mi právě vyronilo v hlavě... díky, Sunset jako element magie opravdu nechci Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls - harodd - 27.05.2013

Ledaže by ji "spoutali" pomocí přátelství a tím získali pod kontrolu a k využití i "negativní", možná lépe - rozkladný prvek. Duhu by pak doplnil černý pruh a mane 6+1 by byla .... velice mocná. : ))


RE: Equestria Girls - kelsey - 27.05.2013

So many theories,my brain is strarting hurt


RE: Equestria Girls - Discordian - 27.05.2013

I am a shitstormstarter. A Twisted shitstormstarter!

A co když ji nespoutají, ale přejdou na její stranu? Přecejen...ony jsou puberťačky a ona je evidentně královna puberťaček, dokonalý vzor. Pro ostatní puberťáky je tak víc než rodina, víc než bůh-celestie, víc než cokoliv... Kam se hrabe nějaká vřískající Twilight se psem co miluje Raritinu nohu.


RE: Equestria Girls - Orion - 27.05.2013

Miluje Raritinu nohu? Wuut? (asi jsme to pochopila špatně, po prvním přečtení jsem měla pocit, že Twilight miluje Raritinu nohu, a až pak mi docvaklo, že myslíš asi Spika Rainbowlaugh)
Jednu takovou "královnu puberťaček" znám až moc dobře, a myslím, že opravdu nejsou tak blbý, aby se přidaly zrovna na tuhle stranu... Rainbowlaugh
Btw, jsme už trochu OT, nemyslíte?


RE: Equestria Girls - Hotsteppa - 27.05.2013

(27.05.2013, 21:55)harodd Napsal(a): Ledaže by ji "spoutali" pomocí přátelství a tím získali pod kontrolu a k využití i "negativní", možná lépe - rozkladný prvek. Duhu by pak doplnil černý pruh a mane 6+1 by byla .... velice mocná. : ))

Mane 6+1... Pozornosť podniku Rainbowlaugh


RE: Equestria Girls - Fun1k - 28.05.2013

Nemyslím si, že by se složení Mane 6 měnilo, ať už ve FiM či EQG. Jsem jednoznačně pro obsesivní přeanalyzovávání seriálů pro malé holky, ale tohle už je až moc Rainbowlaugh

Jen mě trápí jedna otázka - když se Twily zkamarádí s lidskými verzemi svých pony bffs, jak moc to ovlivní její vztahy s opravdovou Mane 6? (ano, lidská mane 6 je pro mě velký bývalý ředitel ZOO)


Re: Equestria Girls - CrystalShine - 28.05.2013

Nijak. Human Mane 6 je povahove stejna jako pony mane 6, pro Twi nebude takovy problem vratit se. Horsi to bude pro zbytek human m6. Tech sest holek tak nejak osudove patri k sobe, coz si v tu chvili zbytek human m6 uvedomi a kratce po tom co se daji dohromady, bude je Twi muset opustit.

Sent from my Evo 3D GSM using Tapatalk 4 Beta