Bronies.cz
Equestria Girls - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls (/Vlakno-Equestria-Girls)



RE: Equestria Girls - CrystalShine - 29.05.2013

>13 uspěchaných epizod
Občas mi připadá, že jsou lidi jen čím dál tím kritičtější. Ano, série měla své špatné stránky (stejně jako třeba druhá, kde je pro mě třeba obrovská katastrofa MMDW), ale našly se tam i podle mého velice kvalitní díly rozvíjející postavy, nebo řešící zajímavá témata (Wonderbolts Academy, Sleepless in Ponyville, Bad Seed).
>Mary Sue z hlavní postavy
Bluro, buď nevíš co je Mary Sue, nebo tě nechápu. Pro přeměnu charakteru v Mary Sue je potřeba mnohem víc věcí než jen přidaná křídla. Velkou část Mary Sue tvoří charakterové vlastnosti, schopnosti charakteru… A už jen negativa osobnosti Twilight Sparkle (která s objevením křídel rozhodně nezmizela) vcelku proměnu v MS vylučují. BTW, i Lauren Faust takový osud pro Twi plánovala, takže tady si do Hasbra kopejte jak chcete, nemáte pravdu.
>Totální rozkopání
Spin off! Na hlavní linii MLP to nemá mít absolutně vliv. Mimochodem, takové převrácení a zatažení principu seriálu do jiného universa není zdaleka vzácné.
Například moje velmi oblíbené anime Slayers (komediální fantasy) a Lost Universe (Sci-Fi) jsou na sebe velmi napojené… A tam se dokonce ze Slayers démonů stanou inteligentní vesmírné lodi. Myslím že proměna poníka na člověka je vedle toho normálka.
>pro děti
stále je. Mimochodem, první série byla pro děti. Bronies se to líbilo, ale chtěli víc dospělých narážek. Objevily se ve druhé sérii. Bronies začali nadávat, že se kazí dětská nevinnost seriálu, na který se původně koukali. Překvapuje mě, že z open-minded komunity, ze které byla kdysi Lauren fascinovaná, se stává silně konzervativní společnost lidí, co nesnáší jakoukoliv změnu. I v připadě, že se o žádnou změnu nejedná (EqG)


Re: Equestria Girls - Terodeness - 29.05.2013

Darme:
13 uspěchaných epizod
Hodnotím 3. sérii jako celek. Nebudu v kupce trusu hledat semínka jenom kvuli tomu že jsou jedlá.
Twilycorn
Mary Sue, OP, wharever. Já je beru jako postavy které se do příběhu nehodí a Twilight jako alicorn se tam rozhodně nehodí. Ne teď. To že Lauren chtěla z Twilight udělat alicorna vím a schvaluji to, ale udělat z ní alicorna až na úplném konci, až by si to zasloužila, až by byla starší. Tahkle může Hasbro udělat alicorny z poloviny Equestrie.
Spin-off
To že to je spin-off, a nedotkne se to seriálu (který už tak je na hraně) je jejich jediná záchrana. Jinak bych jim posílal hate dopisy i já sám.
Pro děti
Ano když to bylo děláno pro děti (bez markeringu) bylo to mnohem, mmohem lepší.


RE: Equestria Girls - CrystalShine - 29.05.2013

Ono to bude hodně subjektivní Pinkiesmile Jediná epizoda ze třetí série, kterou hodnotím negativně, je Spike at your service, kde, stejně jako v MMDW došlo k rozbití charakteru a popření veškerého jeho vývoje. Poslední epizoda je pro mě jednou z nejlepších vůbec, tady se tedy rozhodně neshodneme. Ale zkus to vidět jako já: Vytvářet nová témata není žádná sranda a Alicorn Twi přidává neskutečné množství možností rozvoje jí, okolních charakterů i historie Equestrie. První dva díly, navazující na MMC, očekávám ve stylu G3 Princess Promenade a snaze Twilight vysvětlit okolí, že se k ní nemá chovat jako k něčemu „víc“. Už to samotné může být hodně kvalitní téma se spoustou zajímavých situací. Twilicorn je mocná zbraň v rukou scénáristy. Může celou čtvrtou sérii zničit, ale může vést k něčemu awesome. Nebudu soudit, dokud neuvidím jak se s tím poperou.

Marketing byl vždycky na prvním místě. Marketing je důvodem vzniku toho seriálu. Žádné poselství, žádná vyšší myšlenka. Tu tomu dodal až team lidí kolem seriálu. Věřme jejich práci.


Re: Equestria Girls - Terodeness - 29.05.2013

Ano vytvářet seriál není žádná sranda, ale jde to i jinak než z hlavních postav dělat bohy. (Pakliže se nebavíme o Azgardu, Olympu a ostatatních mytologických společnostech)


RE: Equestria Girls - Azuliana - 29.05.2013

(28.05.2013, 22:20)Grunt Napsal(a): A první akce hnutí bude defenestrace Azuliany a Midnight do nafukovacího bazénu (s 20°C vodou — co může být horšího?).

Když se to spojí s tou mou trestnou výpravou proti "psoSpikovi", tak by z toho mohla být docela dobrá párty.


RE: Equestria Girls - CrystalShine - 29.05.2013

Zabíháme do offtopicu, doteď to bylo aspoň částečně o EqG…
Z Alicornů dělají bohy pouze bronies, jediné dvě považované tvůrci za nesmrtelné jsou Celestia a Luna a i ty přišly až v průběhu historie. (Hearth's warming eve vyobrazuje vznik Equestrie bez alicornů). Jediné čím si Twi přilepšila je královský status (zasloužený) a křídla (která jsou pro ni, vzhledem k tomu co umí s magií, opravdu spíš dekorace)


RE: Equestria Girls - Melgarh - 29.05.2013

Myslim ze po 65 epizodach a nekolikrat zachraneni svetu a tomu, ze Twilight sama o sobe mela super schopnosti uz pred tim plus ze uz od 1.niho dilu ona symbolizovala element samotne magie na ktere je Equestrie postavena, tak to, ze dostala kridla z ni dela jen to same akorat uz nebude muset do obchodu pro brka na psani.. teleportace je porad rychlejsi zpusob pro ni Raritywink

Plus v komiksu[spoiler: sama porazila Chrysalis v 1v1 souboji v jejim vlastnim kralovstvi,] to same s Trixie ktera mela Alicorni amulet..

Alicorni nejsou bohove ani Mary Sue's, Celestia dostala nakopano od Chrys, Luna podlehla temnote, Cadence byla premozena a uveznena Chrys, byla take premozena "normalnim jednorozcem!" King Sombrou..

Tady nejde o vzhled ale o to, jak kazdy dokaze vyuzit svoji moc.
Celestie tez asi nema tak super moc v primem souboji 1v1 ale jeji moc je si vytvaret oddane sluzebniky a kralovstvi ktere ji v tom pomuze a podpori..

Plus Twilight nema jeste magickou hrivu, tez jako Cadence tudiz asi neni primo napojena na proud magie jako Celestie a Luna, coz je dela nesmrtelne.

At bude Serie MLP:FiM no.4 jakakoliv, ty komiksy kterych bude 10-12+7 sami o sobe vydaji na celou serii ktera je snad nejlepsi ze vsech Rainbowlaugh

A to nemluvne o tom, [spoiler: ze Spike jel na Celestii s tridentem do boje aby zachranil Canterlot proti armade Cockatrices! Rainbowlaugh] Rainbowkiss


RE: Equestria Girls - Tralalka - 29.05.2013

Nevim co vsichni maji s tim, ze si to Twi nezaslouzi Pinkiehappy Vzdyt ona je neco jako Xmen, ne? Defacto Rainbowlaugh Uz od mala ma extremni nadani na magii a kdyz to "sepne" s pomoci pratel, tak je vic OP nez ostatni, tak proc by nemela byt Alicorn? Stejne si myslim, ze to na ni nic nezmeni. A pro scenaristy je to urcite velka prilezitost.. Ale to je absolutni OT. K tomu EQG jeste.. No, vyjadril jsem se k panenkam a k filmu mam furt stejny postoj. Divam se na to s neduverou, ale zaroven s jistym ocekavanim. Jedine co se mi nelibi je behani Twi za nejakym skretem a ty naznaky toho, ze by to mela delat i v MLP (nevim kdo tu hodil ten post s tim, ze to bude novy kapitan straze atd., to ne proste Rainbowlaugh ) kdyz uz by nekdo mel behat, tak mysim ze Rarity by byla vhodnejsi, ale muj nazor Twilightsmile Ponici s Vami


RE: Equestria Girls - Xeelee - 29.05.2013




RE: Equestria Girls - Rainfall - 29.05.2013

budu EQG tolerovat pokud NEZASÁHNOU do původních serií (i když si myslím, že to bude NAPROSTÁ HOVADINA Pinkiesick)
a pokud jde o Twilight křídla ji udělaly o 20% cooler Pinkiehappy