Bronies.cz
Equestria Girls - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls (/Vlakno-Equestria-Girls)



RE: MLP: FiM The Movie - someone - 15.02.2013

No to je hezký. Takže Hasbro řídí hater nebo ignorant.


RE: MLP: FiM The Movie - turboviking - 15.02.2013

Fluttercry


RE: MLP: FiM The Movie - Discordian - 15.02.2013

Proč hater nebo ignorant? Jsou to obchodníci. Co se bronies týče, myslím že je neignorují, prostě je tam jen nepotřebuje zmiňovat, navíc bronies jsou v určitých kruzích pořád dost kontroverzní téma a tak si management nemůže dovolit vypustit z huby nic co by mohlo způsobit PR noční můry.


RE: MLP: FiM The Movie - ZoidySVK - 15.02.2013

Mňa ako málo čo naštve ale toto... Akože fakt totálny ignoranti a hajz*y sú to... Ešte ako arogantne neustále pozdvihoval a pripomínal že MLP a EQG je ("Only for girls"...) Ja chápem že to je ich cieľová skupina ale vážne by sa mali zobudiť a prestať odvracať zrak od bronies lebo to neskončí pre nich najlepšie... Ako si spomenul v 7. bode. My bronies im tvoríme možno viac než 50% všetkého predaja ich merchandise takže nech budú taký láskavy a nech začnú robiť tie ich tzv. "prieskumy" aj niekde inde než len v materských školách :/ (obrazne povedane)


RE: MLP: FiM The Movie - Ondrahub - 15.02.2013

Víc než 50% jejich příjmů určitě netvoříme. Hasbro je za nás bronies rádo, jen se k nám snaží teda co nejmíň hlásit kvůli různých kontroverzí a tak.


RE: MLP: FiM The Movie - Melgarh - 15.02.2013

(15.02.2013, 18:27)Discordian Napsal(a): Proč hater nebo ignorant? Jsou to obchodníci. Co se bronies týče, myslím že je neignorují, prostě je tam jen nepotřebuje zmiňovat, navíc bronies jsou v určitých kruzích pořád dost kontroverzní téma a tak si management nemůže dovolit vypustit z huby nic co by mohlo způsobit PR noční můry.

Co rika Discordian je pravda - tohle je projev sefa k investorum.

Pokud se investor dozvi ze cilovka jsou 20-30 leti chlapy co si hrajou s ruzovejma ponikama, a nedej-Luna tomu, ze bude tvrde verici clovek, tak to muze dopadnout tak ze prodaj akcie.

Ano, boli to ze nas musi zatajovat pred svymi chlebodarci ale jinak holt poniky na obrazovkach neuvidime..


RE: MLP: FiM The Movie - ZoidySVK - 15.02.2013

No neviem... Určite ale ta čiatka nieje zanedbateľná. Ale tak či tak je vidieť ten rozdiel prístupu k nám zo strany Hasbor a zo strany samotných tvorcov teda ľudí priamo zo štúdia B a HUBu


RE: MLP: FiM The Movie - bedikk - 15.02.2013

Já vám nevím - přijde mi skoro zbytečný se rozčilovat nad něčím, pro co nemáte podklady. Třeba ta možná "odnož" bude skvělá. Věřím, že v Hasbru pracuje spousta kreativních lidí. Ono je i v jejich zájmu, aby tudle značku nepošpinili.

Prostě bych počkal, mrknul na to, a pak dělal závěry.


RE: MLP: FiM The Movie - da old horse - 15.02.2013

"So we've developed a brand-new expression of My Little Pony, an entirely new IP that will appeal to slightly older girls and give them an even cooler way to play with My Little Pony"

Žeby nejakí cyber ponies či zombie ponies? Ťažko.
Tiež si myslím, že ide o to prevedenie poníkov do ľudskej podoby. Spôsob akým je to napísané (teda vlastne cez telefón povedané) sa mi fakt nepáči (rovnako ako pravdepodobný prechod z poníkov na ľudí, seriál zo začiatku ma zaujal práve kvôli koňom).


RE: MLP: FiM The Movie - Discordian - 15.02.2013

Cyber a zombie ponies? Bitch please... Equestria high school