Bronies.cz
(Princess) Twilight Sparkle fan club - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: Fan clubs (https://bronies.cz/Forum-Fan-clubs)
+---- Téma: (Princess) Twilight Sparkle fan club (/Vlakno-Princess-Twilight-Sparkle-fan-club)



RE: Princess Twilight Sparkle fan club - pipa943 - 14.10.2013

Chudák Twili


RE: Princess Twilight Sparkle fan club - Antarius - 14.10.2013

Neboj se drahoušku Rainbowkiss jako se starala ona o tebe, teď se budeš starat ty o ni Ajsmug škoda jen že jsi ztratil paměť Twilightsmile


A pro milovníky Minecraft Twilightsmile

[Obrázek: tumblr_mnkvi36R6R1rkkmhco1_400.png]
[Obrázek: 2013-02-22_172952_4900758.jpg]
[Obrázek: minecraft__princess_twilight_sparkle_by_...65pn10.png]



RE: Twilight Sparkle fanklub - Antarius - 14.10.2013

Takže podle počtu talířů jste měli tři dorty? Nebo dva dorty na tři talíře? Nebo máte ještě po kapsách schované dorty a talíře? Je taky možné že jste se přepočítali...jak chceš taky dva dorty a tři talíře rozdělit mezi tři poníky? Že každý dort rozdělíš na třetiny a každý dostane na jeden talíř dvě třetiny? Ale Hvězdička je přeci malá, myslíš, že sní dvě třetiny dortu?
Možná Twilight pomohla a dvě třetiny přeměnila na dva motýly. Ale copak může Hvězdička po skoro jedné třetině ještě běhat? ne moment, ten dort na tři třetiny mi furt nesedí...jedna třetina chybí. Twilight ji ukradla! no tohle...ne, to by Twi nikdy neudělala...to nemá logické řešení.

Ach Oggy, cos mi to provedla! Rainbowlaugh


Twilight:
[Obrázek: mlp.jpg]
[Obrázek: c991b1_3237648.jpg]
[Obrázek: minecraft_twilight_sparkle_by_walktovanish-d47c5op.png]



RE: Princess Twilight Sparkle fan club - Fígl - 14.10.2013

(14.10.2013, 14:06)Antarius Napsal(a): Zpráva pro pojišťovnu: princezna byla zezadu napadena modrou pegaskou v uniformě, jež ji plácnula křídlem přes zadek, což zapříčinilo princeznin pád ze 40 metrů vysoké skály následovaný stometrovým skluzem po stěně skály a další pád výšky 30 metrů se zakončujícím nárazem do stromu. Zranění jsou následující: tři zlomená žebra, dvojitá zlomenina pravé přední nohy, zlomený nos, prasklá lebka, vykloubená 4 kopýtka, zlomené křídlo, 7 vyražených zubů, sedřená srst na celé zadní části těla (způsobeno snahou ubrzdit prudký skluz) a trvalé psychické poškození zabraňující nadále létat a obdivovat stromy.

Rainbowlaugh Hádám, že Rainbow teď sedí někde na policii

A jak vysokou pojisťku mají vlastně alicorny? To máme kopýtka, tělo, křídla atd. Takže vzhlediska stavby těla, bych řekl, že nejdražší a zemní poníci nejlevnější. Ajsmug Ale počkat! Pinkiegasp Twilight byla jednorožec a teď je alicorn. Stačila si změnit pojisťku? Případně nechala si udělat si připojistění pro případ úražu křídel... ?


RE: Princess Twilight Sparkle fan club - dark - 17.10.2013

muj prnvi pokus o kresleni Rainbowlaugh samozrejmne ze sem mnel vzor ktomu Rainbowlaugh

[Obrázek: twili_by_dark_by_darkkingsk-d6qs7s3.jpg]


RE: Princess Twilight Sparkle fan club - Antarius - 17.10.2013

Not bad Ajsmug tedy až na tu díru a drát v hlavě Twilightsmile ale to se stává často Raritywink


[spoiler: Vzpomínám si, že když jsem psal jednu básničku a došlo mi místo na papíře, sešívačkou jsem přicvak další kousek papíru, na kterém bylo pokračování. Pořád to nestačilo, tak jsem na ten kousek přicvakl další kousek. Když jsem o pár dní později chtěl pokračovat, sešívačka nebyla k dispozici a místo zase nebylo. Tak jsem k tomu lepící páskou přilepil další kousek papíru, který byl navíc z poloviny popsaný zápisky chemie Rainbowlaugh Nakonec to vypadalo zhruba takto: "...v jejích očích (vzorec glukosy) záře hvězd, (něco přeškrtaného) odražená srdce cest..."
No hrůza děs Facehoof škoda že to už nemám, ale jak se dalo čekat jsem to ztratil. Applejackunsure
]

Jů, příteli, jistě jsi v češtině znalý, pokud věk, jenž jsi uvedl, je pravdivý Pinkiesmile
Smím tě požádat, aby jsi psal příspěvky odpovídající tomuto věku? Alespoň pravopisně správně, když už ignoruješ (jako spousta jiných) interpunkci Rainbowkiss


RE: Princess Twilight Sparkle fan club - SeaLiLee - 17.10.2013

Antarius - aj ja som mával taký zlozvyk písať česky hoci som Slovák na českých fórach alebo pri chate s čechmi. Odpoviem ti jednoducho, "dark" tiež nie je čech ale má zlozvyk písať česky, hoci to nie vždy vyzerá prívetivo Rainbowlaugh


RE: Princess Twilight Sparkle fan club - Antarius - 17.10.2013

Aha, má chyba Twilightsmile Beru připomínku zpět a omlouvám se, ale zároveň připomínám, že slovenština je krásný jazyk a já osobně ji mám raději, než češtinu, jelikož je libozvučnější a hladší Ajsmug
Ale co se zlozvykem Rainbowlaugh

Nuže, neodbočujmež od Twilight

(tento už tu je, ale je moooc hezký)
[Obrázek: crystal_pony__princess_twilight_sparkle_...5yhoe4.png]


RE: Princess Twilight Sparkle fan club - GhostPony - 18.10.2013

Rainbowkiss

[Obrázek: large.png]



RE: Princess Twilight Sparkle fan club - Aldar - 18.10.2013

Poměrně povedenej portrét Pinkiehappy
[Obrázek: portraits__twilight_sparkle_by_radioacti...6n4yu3.jpg]