Bronies.cz
(Princess) Twilight Sparkle fan club - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: Fan clubs (https://bronies.cz/Forum-Fan-clubs)
+---- Téma: (Princess) Twilight Sparkle fan club (/Vlakno-Princess-Twilight-Sparkle-fan-club)



RE: Princess Twilight Sparkle fan club - Bouri - 14.02.2015

Jaké pak hatování? Kdo vlastně ví, že zrovna ty máš Twilight za waifu? Já to vím až ode dneška, co jsi to napsal... Vím o pár lidech, co mají nějakou tu kobylku za waifu a NIKOMU nevadí, že se tu objeví obrázek s jejich waifu a nějakým hřebcem. Někteří takové obrázky dokonce postují sami.

To nikdo nesmí na fórum postnout žádný obrázek s Twilight a hřebcem? Promiň, tohle je nesplnitelné, to jsou přísnější podmínky než pro postování NSFW obsahu. Navíc na toto se po čase zapomene a jsme tam kde jsme teď. A kdyby tu bylo víc lidí jako ty a všechny kobylky z Equestrie by byly něčich waifu, tak to tu pak nebudou skoro žádné obrázky.


RE: Princess Twilight Sparkle fan club - Dragonalicorn - 14.02.2015

Jo zrovna mě to vadí.
Jo je to moje waifa a skus si někdy přečíst podpis u příspěvku.. zrovna v tomhle vlákně jich mám hodně.
A nikomu nic nezakazuji.. Slušně jsem ho o to požádal, tak tady přestaň vyšilovat....
A jestli nějakejm tvejm kámošům, kteří tvrdí že je ta či ona postava jejich waifa a ty obrázky jim nevadí, nebo je dokonce sami postují, tak to potom nejsou waifisti ale (qnsfw)[spoiler: kandaulisti]. A to já rozhodně nejsu!



RE: Princess Twilight Sparkle fan club - Terodeness - 14.02.2015

Oh god how I love Warhammer 40k! Twilightblush Před nějakou dobou jsem našel tento totálně luxusní obrázek a zapomněl jsem se podělit. Pinkiesad2

[Obrázek: and_magic_is_heresy_by_ncmares-d7vgpv0.jpg]
dA link
Autor: NCMares


RE: Princess Twilight Sparkle fan club - Dragonalicorn - 14.02.2015

Jo ten je pěknej, ale mě se moc nehodila filozofie Imperiální gardy k Twi tak sem ho sem nedával Twilightsmile


RE: Princess Twilight Sparkle fan club - pink-bobik - 14.02.2015

Prepáč Dragonalicorn dúfam že si to nebral ako hate ale príde mi to stupidní a v pravidlach nič o tomto neni a sorry ale mne sa také obrázky páčia a postovať ich pravděpodobně neprestanem .
takéto správanie je detinské ...


RE: Princess Twilight Sparkle fan club - Bouri - 14.02.2015

(14.02.2015, 20:45)Dragonalicorn Napsal(a):
Jo zrovna mě to vadí.
Jo je to moje waifa a skus si někdy přečíst podpis u příspěvku.. zrovna v tomhle vlákně jich mám hodně.
A nikomu nic nezakazuji.. Slušně jsem ho o to požádal, tak tady přestaň vyšilovat....
A jestli nějakejm tvejm kámošům, kteří tvrdí že je ta či ona postava jejich waifa a ty obrázky jim nevadí, nebo je dokonce sami postují, tak to potom nejsou waifisti ale (qnsfw)[spoiler: kandaulisti]. A to já rozhodně nejsu!

Číst podpis? Irelevantní. Hodně lidí tam má napsanou svoji waifu a netrápí je to.
Nezakazuješ a přitom píšeš "přestaň" a ještě tučně, to opravdu zní jako zákaz. Příspěvků máš hodně, ale vzhledem k tomu, že jsou tu 2 témata o Twilight, kde primárně a chronologicky první je téma Twilight Sparkle fanklub, tedy většina lidí postuje do toho tématu i s princeznami (ty to víš), takže toto téma o princezně nějaký měsíc upadlo v zapomnění, proto o něm nemám takový přehled.
Já nenapsal kámoši, ale osoby, tedy nejen kamarádi, ale i osoby, které potkávám na fóru (vím to o nich nebo to maj napsaný v podpisu).
Nevyšiluji, jen se zastávám rozumného názoru před blbostmi. Twilightsmile

Pokud najdu nějaký pěkný obrázek Twilight, který si zaslouží zvěčnit, tak ho sem postnu, i když by tam byl nějaký hřebec, Flash Sentry, Blueblood, Shining Armor, Soarin... V pravidlech fóra toto napsaný není a kdo si má tyto individuální pravidla furt pamatovat. Ajsmug

PS: Nejsi na světě ani v ČR/SK jediný, kdo má Twilight za waifu. Ajsmug
PSS: Končím v této diskuzi. Věc považuji za vyřešenou.


RE: Princess Twilight Sparkle fan club - pink-bobik - 14.02.2015

[Obrázek: twilight_sparkle__happy_valentine__by_sv...8hxyvh.jpg]
Ja to tu nechcem riešiť potom sa na mna ludia iba urazia a ja to nechcem radšej odídem z Bronies.cz ako by som si mal bronies znepriateliť Applejackconfused


RE: Princess Twilight Sparkle fan club - Dragonalicorn - 14.02.2015

[Obrázek: twilight_sparkle__shimmer__by_strachattack-d8eno3z.png]

Bouri... Až někdy budeš ženatej, jestli někdy budeš ženatej.. Vzpomeň si na tohle a zeptej se sám sebe, jak by ses cítil, kdyby někdo dával na net obrázky tvý holky s někym jinym v romantických, nebo ero...... pózách Twilightsmile Sou waifeři kterým to vadí, tak je skus aspoňtrochu pochopit.

A už mě tvé zaujetí přestává bavit.



RE: Princess Twilight Sparkle fan club - Foxtrot - 14.02.2015

[Obrázek: twilight_and_pipa_picnic_by_pipa9943-d8hzsqj.jpg]


RE: Princess Twilight Sparkle fan club - Blue Storm - 14.02.2015

Foxtrote? To je cute!
Ani Twilight by neměla být v Equestrii sama na Hearts and Hooves Day. Pinkiesmile

[Obrázek: twilight_sparkle____by_asdflove-d5chlue.png]