Bronies.cz
World of Tanks - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: PC a konzolové hry (https://bronies.cz/Forum-PC-a-konzolove-hry)
+--- Téma: World of Tanks (/Vlakno-World-of-Tanks)



RE: World of Tanks - Terodeness - 30.05.2014

More like: Rainbowlaugh



RE: World of Tanks - Elevea - 30.05.2014

No, taky mě to čeká. S IS-4 to docela jde, ale u Němců mám momentálně nejdál rozjetou větev na JPz. E-100, když nepočítám GW E-100, které už mám půl roku (a zatím jsem ho nepoužil, protože do klanovek se spíš bere T-92, Obj. 261 nebo Bat. Chat.)


RE: World of Tanks - KRAJKHOUR - 15.06.2014

Po dlouhé době ve hře. Pisu to proto ze bych si chtěl sněkým zahrát. nick KRAJKHOUR. Čas mám do 15:00 protože hraji v Re-Loudu.
Vice ve spoleru.
Sice už jsem to kdysi psal na první stránce ale přijde mě že už to zapadalo takže znovu.

Ve hře mě najdete kupodivu pod přezdívkou: KRAJKHOUR
Rád si zastřílím jak v četě tak v rotě a to převážně o víkendu.
Prémiový účet nevedu takže jen ve dvou nebo se rád přidám jako třetí.
Moje nejoblíbenější tanky jsou S-51, KV-1, SU-26.
Tanky které mám v garáži: [spoilerButt]2 PzKpfw I, 5 Vk1602 Leopard,6 VK3601 (H),5 PzKpfw III/Iv,5 PzKpfw Iv,7 PzKpfw VI Tiger (P),5 StuG III,5 Hummel. 4 B1,5 ECL AMX,6 AMX 12t. 2 T1E6, 4 M5 Stuart,7 T20,5 M7,5 T1 Heavy,6 M6,5 M41,4 M7 Priest.4 T-50,2 MkVII Tetrach,6 T-34-85,7 KV-13,7 T-43,6 KV-2,6 T-150,7 KV-3,8 Is-3,5 KV-1,6 KV-1S,5 SU-85,3 SU-26,4 SU-5,6 S-51. 4 Matilda. Tučně je vyznačená úroveň tanku.
Celkové schrnutí úrovně tanků které mám v garáži:
Light Tanks 2,4,5
Medium Tanks 5,6,7
Heavy Tanks 5,6,7,8
Tank Destroyers 5
SPGs 3,4,5,6
Není pro mě problém pořídit si tier 1 tank.



RE: World of Tanks - Terodeness - 16.06.2014

Hmm... nevím jestli jsem se tu jž na to ptal, ale radši se zeptám znovu. Na King Tigerovi mám: Velitel: 6th, mentor, opravy (93Derpyderp1. Řidič: Perk na snížení hořlavosti, smooth drive, opravy a na Střelci: Snap Shoot, Dead Eye a opravy.

Až dám 3 skill na 100% a budu mít dostatek % ve čtvrtém abych si mohl přetrénovat posádku a místo porav vzít BiA mám 1) nechat si na velitelovi mentora a nebo ho vyměnit za něco jiného a za 2) mám si na střelci nechat Dead Eye a nebo ho vyměnit za Armored?

Ve výbavě mám EGLD, RAMMER a VSYN a po přetrénování vyměním EGLD za Ventilaci abych zefektivnil BiA.


A druhá věc je: Kdy má a kdy nemá Rammer smysl namontovat? Například se svým Pz IV. S. Jsem vyzkoušel x kombinací a nejvíc mi sedla Binos, vents, EGLD.


RE: World of Tanks - Elevea - 29.06.2014

Jedna dobrá hra, bohužel ne moje Twilightoops


A nejvíc mě bere, jak zoomuje Twilightsmile.


RE: World of Tanks - Terodeness - 30.06.2014

Pffff za ty mody bych ho nechal zabanovat až zčerná!

1. Minimapa - Vyznačený pohled nepřátel.

2. Staty - Vyznačené HP nepřátel, i když nejsou v dohledu.

3. Zprávy - Hlásí mu to kdo a čím ho trefili, aniž by je viděl.

4. Pohled - Outlines nepřátel.


RE: World of Tanks - Elevea - 30.06.2014

Jop, taky mi to přišlo dost na hraně. Zase na druhou stranu, ta data ke klientovi chodí a když to vidí klient, je na uživateli, jestli si to zobrazí... Mimochodem, není to vyznačený pohled nepřátel (i když to tak vypadá), ale otočení věže.


RE: World of Tanks - Santhiras - 30.06.2014

No.. Ty informace ke klientovi chodí, protože by jinak špatně zobrazoval (pozice tanků, věže, zbývající hp atd.) ale pokud není zrovna hráč v pozici, ve které by byl schopen je vidět "pouhým okem" neměl by k nim mít přístup, takže narážím zvlášť na tu minimapu. Ale ono se to dá spekulovat. V reálu se tyhle informace samozřejmě všechny skutečně přeposílají rádiem, páč tankisti si navzájem hlídají zadky, a když na někoho míří, buďte si jistí, že to dotyčný během vteřiny ví ze třech stran.


RE: World of Tanks - LordMat - 30.06.2014

Nechápem ako niekto môže zahrať takúto bitku... ale čo už.

Iná téma: Skúšali ste niekto WoT: Blitz? Alebo ste boli na Tankových dňoch Laugarício pri Trenčíne?
Blitz som neskúšal pretože nemám iPad alebo iPhone a na tých dňoch som bol takže ak tam bol aj niekto z Vás, možno sme sa videli Rainbowkiss Rainbowlaugh


RE: World of Tanks - Radmen - 30.06.2014

Blitz jsem zkoušel, hrál jsem asi 2 hry, moc mě to nezaujalo, přijde mi to dělaný jak pro blbečky, ikdyž ono to asi o moc líp na dotykáči nejde...