Bronies.cz
World of Tanks - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: PC a konzolové hry (https://bronies.cz/Forum-PC-a-konzolove-hry)
+--- Téma: World of Tanks (/Vlakno-World-of-Tanks)



RE: World of Tanks - Terodeness - 01.10.2014

Tak samo nic není neprůstřelné.... navíc já nemluvím o N00bech, ale o IS-7čkách co hulldownou a nebo sidescrapí. (BTW to tu říkám furt...)


RE: World of Tanks - Black Noodles - 01.10.2014

Soviet tanks, Russian tanks, best tanks in the game. Made of pure Stallinium, firing projectiles guided by Stalin himself!

© Stallinum is a trademark of The Mighty Jingles alias BohemianEagle of youtube.



RE: World of Tanks - Mino - 01.10.2014

Kedze je to ruska hra tak je samozrejme jasne ze nemci su v nevyhode


RE: World of Tanks - Black Noodles - 01.10.2014

No není se čemu divit. Ve Warthunderu je to to samý. Ikdyž Iljušiny nebyly tak špatná letadla, jejich MM je bohužel dává proti dobově slabším letadlům. Pinkiesmile

Jo a taky záhadně odrážejí kule...
Jeden by se divil, že tak opancéřované letadlo by mělo mít letecké vlastnosti hozené cihly. A ouvej, ono je to mrštnější než Spitfire. hehe Rainbowlaugh


RE: World of Tanks - Miky - 02.10.2014

No dobře, pokuď nemluvíš o noobech, tak některý německý tanky jsou taky neprostřelitelný... Ajsmug


RE: World of Tanks - KRAJKHOUR - 12.10.2014

Škoda že WoT nemůžu hrát.
TOGa jsem totiž vždycky chtěl. Ted je na něj mise viz video.


Asi by se nenašla hodná duše která by mě ho vyjezdila.


RE: World of Tanks - Elevea - 23.12.2014

Našel jsem dva pěkný mixy z WoTka. Snad tu nejsou někde dřív.





RE: World of Tanks - Toffee Cake - 23.12.2014

Tak dostal som sa až ku KV-1 a ďaľej sa mi nechce. Musel by som to hrať týždeň v kuse a za to mi tá hra nestojí. No keď si dám na KV-1 húfnicu to je radosť hrať Rainbowlaugh


RE: World of Tanks - KRAJKHOUR - 28.12.2014

Možná se to bude někomu hodit.
Bonusový kod: 2015WGNY musí se napsat
Mám i jeden pro nový ůčet:
[Obrázek: IMG_20141228_083238.jpg]



RE: World of Tanks - Terodeness - 06.01.2015

Zase potřebuji váš názor. Rainbowlaugh
Už před nějakou dobou jsem si pořídil E75 (už mám i E100) a přemýšlím co si u něj dát za skilly. Za výbavu mám Rammer, Vstab, Spall Liner + Large First aid kit (insane combo, +65% crew protection)
A Přemýšlím o něčem takovémto....
Velitel: 6th, Jack in all trades, Eagle Eye
Střelec: Armorer, Snap shot, Dead Eye
Řidič: Repair, Soft Driver, Controled Impact
Radista: Repair, Situational Awarness, [Něco]
Nabiječ: Repair, Safe Storage, Intuition

Můj styl hraní s tímto tankem je doslova "Go HAM or home + tons of FUN! Pinkiehappy" A hledám takovou kombinaci, která by mně zvýšila účinnost mých Blitzkriegů. Potřebuji dostatečnou obranu, ale i silný útok abych ze mě všichni měli strach a panikařili před mnou. (zatím se mi to u rajčat daří, ale já chci more! Muhahahaha! Pinkiecrazy )

Jde mi hlavně o ty podtržené skilly a o opravy potřebuji mezi nima najít tu správnou hladinu vyváženosti.
-Jack in all trades + Spall Liner + Large Aid By mou posádku hýčkalo jako Pampers děckou prdýlku, ovšem nejsem si jist jestli by místo Jack in all trades a nebyl lepší další skill v opravách. Když už mně sejmou člena posádky tak se mi za něj 20k moc dávat nechce... Applejackunsure
-Armorer + Soft Driver + Snap Shot +Vstab Díky téhle kombinaci ušetřím repair kit na poškozeném děle, protože i s ním stále dokážu sestřelovat jablka. Rainbowlaugh Ovšem zase Nevím Jestli místo Snap Shot by nebyl lepší další skill v opravách...
- Dead Eagle Eye Rainbowlaugh Jo tohle kombo jsem používal na VK3601H a líbilo se mi, ale zase by šlo vyměnit za jiné skilly.