Bronies.cz
World of Tanks - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: PC a konzolové hry (https://bronies.cz/Forum-PC-a-konzolove-hry)
+--- Téma: World of Tanks (/Vlakno-World-of-Tanks)



RE: World of Tanks - Terodeness - 28.10.2012

(28.10.2012, 18:48)Terok Napsal(a): Su-152

Dík


RE: World of Tanks - Jerryshy - 31.10.2012

Dneska oficiálně vychází verze 8.1 v její součástí jsou Britské tanky do X "Tieru" Po 2 sloupcích technického stromu. Takže aktualizovat a vyrazit ! Rainbowlaugh . Ale upozorňuji že ten první tank nefunguje tak jak má Rainbowlaugh .



RE: World of Tanks - ZoidySVK - 31.10.2012

Tak v prvom tanku som si posedel len dve bitky takže je mi to jedno Rainbowlaugh Ale tie Britské tanky vyzerajú zaujímavo no... pancier nič moc a u tažkých tankoch rýchlosť fakt radšej ani nebudem zmieňovať o_O ale zato delá majú dosť brutálne :O


RE: World of Tanks - Terodeness - 31.10.2012

Ne to jeden borec říkal že Cromwell je crap. Měl jsem záhul aby si na mě nedal Top Guna... díky bohu jsem ho sejmul....


RE: World of Tanks - Jerryshy - 01.11.2012

S Britskými tanky byl právě záměr udělat něco podobného jako jsou již dlouho přidaní Francouzi. Francie disponuje Silným opravdu silným pancířem ale zase naopak slabým dělem. A Anglické tanky vychází zase jakožto protiklad Slabí pancíř Silné dělo. Takže to potřebuje vytrvalost než se dostaneme k silnějším tankům. Rainbowlaugh


RE: World of Tanks - icefox - 01.11.2012

Ve wot už nejde o hodnotu pancíře spíš jak má velký 0 dmg zóny. Třeba můj patton dingá/absorbuje víc jak IS7 Rainbowlaugh a Francouzi rozhodně nemaj tanky, které by u mě vyvolávaly respekt z nepoškozovatelnosti (průstřelnost říct nemůžu, protože ta ve hře už moc roli nehraje... třeba s BL10 nepoškodit T50 je vždy k breku Rainbowlaugh)

Doufám, že britské medium tanky budou super jako na testu aspoň do doby než mě přestanou bavit Rainbowlaugh a ta goldová munice Pinkiecrazy jednou ranou jsem vyřadil se svým superpershingem IS3 RainbowlaughRainbowlaugh


RE: World of Tanks - Kempa - 01.11.2012

Fuj, Americký plechovkyRainbowlaugh


RE: World of Tanks - red - 04.11.2012

Fuj americká plechovka T95 je môj TFF (tank friend forever) Rainbowlaugh

Inak, terok má možno so SU-152 iné skúsenosti, ja som ju mal, keď som chcel vlastniť Objekt 704, ale s tým derpom ML-20 sa to jednoducho nedalo hrať a vykašlal som sa na ruskú TD lajnu


RE: World of Tanks - Terodeness - 05.11.2012

Hmm podlě mě to Efficiency rating (Součást XVM modu) nijak neukazuje jak dotyčný hráč umí hrát...


RE: World of Tanks - icefox - 05.11.2012

ML-20 je supr hračka Twilightsmile AP z boku tigra(1450dmg) na ránu Rainbowlaugh a HE ty podle nálady 300-1100dmg. Jinak si myslim, že ten kanon má rád něměcké tanky, tolik one-shot tigru a pantheru co jsem s tim měl Heart ISU je o dost horší má hrozný weakspoty. Jednou ranou jde zabít střelec a řidic...

Podle mě ve hře kde je vše tak "random" je jedno jak kdo hraje. Třeba s BL-10 dingnout KV1s z metru do předního pancíře (žádný magický absorb ale normální ding)

Jaký je váš nejvíc magický okamžik ve wot? Rainbowwild Můj asi když mě s Pattonem(pár HP jsem měl) ve měste obklíčily 2x ISU-152 a Obj.704 (3x BL10) všichni tři hezky postupně vypálili z pár metrů 152mm náboj do mých krásných boků ....a nic Rainbowlaugh