Bronies.cz
World of Tanks - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: PC a konzolové hry (https://bronies.cz/Forum-PC-a-konzolove-hry)
+--- Téma: World of Tanks (/Vlakno-World-of-Tanks)



RE: World of Tanks - Terodeness - 18.10.2013

5740 DMG za Tigera. To jde ne? Pinkiesmile


RE: World of Tanks - MBite - 20.10.2013



Pz.IC Mauser FTW! Heart


Re: World of Tanks - Terodeness - 22.10.2013

Ne to si takhle o výkendu hraju za Tigera, dám 50k DMG quest, přemýšlím že to vypnu a potom uvidím, že mi chybí 100k stříbrných do 2M, tak si řeknu, že to ještě dám. V první hře jsem neměl po čem střílet, a jenom si derpil kolem. "Jé můj tým něco dělá, to je sakra vzácnost...". Druhá hra to samý až na to, že jsem v IX hře dělal scouta. xD Po čtvrté hře jsem vypadal takto: ⊙▽⊙ a po šesté derp výhře v řadě jsem to se slovy " Go sleep, you are drunk." vypnul. Rainbowlaugh


RE: World of Tanks - Miky - 22.10.2013

Tj, ale takový hry taky nemám moc rád, kde nic pořádně neudělám Rainbowlaugh Nejlepší jsou vyrovnaný bitvy, bohužel těch moc nebývá...


RE: World of Tanks - MBite - 22.10.2013

Šesť výhier za sebou? Si si istý že si hral world of tanks? Ja som vždy po 3 výhre dostal tým čo je 50% afk alebo rozmýšľajú prečo ich autá z need for speed majú také rúry nad sebou. Rainbowhuh


Re: World of Tanks - Terodeness - 22.10.2013

Nejlepší hry jsou když dominuji a zkončím jako 1. s 3x lepším score než 2. Pinkiehappy

MBite: Po šesté derp výhře kde jsem si hrál na autíčko! Proto jsem to vypnul a ráno byl rád, že mě neunesli ufoni. Rainbowlaugh

Nebo nedávno, když jsem s vekou dal Radleyovku, tak jsem s krátkou 8.8 a AP municí zapálil 3 borce na 1 hit v řadě Rainbowlaugh


RE: World of Tanks - Terodeness - 30.10.2013

Výborný právě jsem u Tigra z 55% win rate spadl na 51% a to jen kvůli těm neschopným opicím co mám pokaždé v teamu.... Twilightangry2 Facehoof Raritydespair


RE: World of Tanks - MBite - 30.10.2013

Som ti nepovedal že XVM je hrôza na nervy? Rainbowlaugh
Hlavne ak ti ukáže že máš 85% šancu na výhru a aj tak prehráš.

Je dobré si nevšímať stats, iba tak nepriateľov nech vieš čo od nich očakávať.


RE: World of Tanks - Terodeness - 30.10.2013

Tady vůbec nejde o XVM a šanci na výhru mám vypnutou. Tady jde o to, že mě prostě irituje když každou prohranou hru končím na vrcholu tabulky s + 2k dmg a můj team sotva poskládá 1000. Kdyby ty hry končily 10:15 9:15 tak nic neřeknu, ale když ty hry končí 3:15 2:15 a to dokonce jsem já kdo ty nepřátelské tanky zabije a k tomu ještě s Tigrem.... Tak co to je? To je tak těžký na osmém či devátém tieru zamířit, trefit a schovat se?
EDIT:A to ti spoluhráči jsou oranžoví, zelení a dokonce i světle modří! (Rating)


RE: World of Tanks - MBite - 30.10.2013

Jo, niekedy nestačí ani plakať nad takou situáciou.
[Obrázek: mboJ4Fa.jpg]

Ja som teraz mal 8 prehier za sebou s výsledkom 3:15. Väčšinou sú to hráči čo buď boli dosť dlho iba boti alebo sa peniazmi dostali na vrchol (to hlavne vidieť u premium tier 8 )

Ináč, kto si nechal tú T7 šunku čo dalo WG ako dar za golden "joystick"? Okamžite som ho predal,veď to nevie zničiť ani tier 2.