Bronies.cz
IV. Pilsen laserponycon - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR--70)
+---- Téma: IV. Pilsen laserponycon (/Vlakno-IV-Pilsen-laserponycon)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: IV. Pilsen laserponycon - Sareth - 14.04.2013

1) Rodiče jsou často problém, ale občas je taky dobré zamyslet se nad tím že k tomu občas mají dobrý důvod nepustit své děti někam - už jen ze strachu Twilightsmile
2) Jo peníze jsou problém a vždy problém budou.
3) Přespat podle mě není takový problém. I když nás byl plný byt, tak myslím že ten jeden navíc by tam nepřekážel. Twilightsmile


RE: IV. Pilsen laserponycon - pipa943 - 14.04.2013

jimram, klusíku Rainbowlaugh Vám moc děkuji taky Rainbowlaugh takovou ranní akci s názvem " minové pole" jsem dlouho nezažil Rainbowlaugh doslova krok vedle a šlápl bych na nějakého broníka Rainbowlaugh jinak klusíku na mě se přeci nezapomíná už od posledně Rainbowlaugh xD


RE: IV. Pilsen laserponycon - Moravuscz - 14.04.2013

Uvidíme, já už to nějak pořešim Raritywink


RE: IV. Pilsen laserponycon - Sissi - 14.04.2013

Já mám od LG modřiny... Dalo mi práci přesvědčit mámu, že je to jen od toho, že jsem Derpy a do všech jsem vrážela...


RE: IV. Pilsen laserponycon - klusik - 14.04.2013

(14.04.2013, 20:28)Moravuscz Napsal(a): Vídím, že sraz jste si užili, a lituji toho, že nebyla možnost se tam za vámi dostat a to z několika důvodů:
1. Matka by mě nepustila
2. Nejsou prachy :/
3. Nejspíš bych neměl kde přespat

No snad se tam dostanu příští rok, to už mi bude 18 a korunky snad budou taky Rainbowlaugh

Tak s prvním bodem bych ti poradil snadno... Ukaž ženám a tvé mamce nějaký respekt (třeba tím, že jí nebudeš říkat jak kroužku s ozávitovanou dírou) a ona tě pak třeba pustí Ajsmug

Ad prachy -- to je zlo, to věřím.

Přespání -- ale měl :-D

(14.04.2013, 20:33)pipa943 Napsal(a): jimram, klusíku Rainbowlaugh Vám moc děkuji taky Rainbowlaugh takovou ranní akci s názvem " minové pole" jsem dlouho nezažil Rainbowlaugh doslova krok vedle a šlápl bych na nějakého broníka Rainbowlaugh jinak klusíku na mě se přeci nezapomíná už od posledně Rainbowlaugh xD

Muhehe! AjsmugAjsmug Díky za návštěvu Ajsmug


RE: IV. Pilsen laserponycon - Moně - 14.04.2013

(14.04.2013, 20:41)Sissi Napsal(a): Já mám od LG modřiny...

Já u sebe zatím našla 3 Rainbowlaugh


RE: IV. Pilsen laserponycon - Tom0147 - 14.04.2013

Tak jsem právě dorazil domů z pražské afterparty Pinkiehappy
Náramně sem si to užil. Plzeňská LG aréna byla hooodně zajímavá a pizzoška byla taky super.
Díky za organizaci a střechu nad hlavou! Vlastně to byl můj první sleepover a rozhodně se vydařil Pinkiehappy
Těšim se na další megasraz Rainbowlaugh


RE: IV. Pilsen laserponycon - Sareth - 14.04.2013

A nyní se k poděkování přidám i já Twilightsmile
Takže:
Breeze - konec konců jako vždy Twilightsmile tobě můžu poděkovat na každém srazu, opravdu člověk se kterým si rád povídám Twilightsmile a za odvedení do pizzerie
Jimram a klusik - za makakovu pohovku a obecně za možnost složit hlavu
Darm, Alkel, BlaX - za vyvedení z LG když mi nebylo dobře
Claymon - za zaplacení druhé hry LG
Rico - za odvedení do pizzerie a za fajn pokec Twilightsmile Lunar army!
Jamis - přechování tašek v bytě v Praze Twilightsmile a jízdenky
Corwin - za další prodej plakátů i přes to že jsem nekoupil, bylo hezké si znovu všechny prohlédnout a lízání oušek Rainbowwild
Xsoft - Pinkie! Twilightsmile
Fasty - za důvěru a za možnost pomoci
Sissi - za muffiny a za opravdu příjemné povídání Twilightsmile
Iluzon - za postarání o zábavu na zpáteční cestě Pinkiehappy
A zbytku za suprově strávený čas, poděkoval bych individuálně každému, ale to by bylo na dlouho - děkuju moc všem Rainbowkiss


Považuji se za nejšťastnějšího člověka na světě protože znám takové lidi Twilightsmile

DĚKUJU MOC!!!


RE: IV. Pilsen laserponycon - Xeelee - 14.04.2013

Tohle LG bylo 20% cooler! A Sissiny muffiny byly vynikající! A povedlo se mi v aréně spálit si koleno Twilightsmile. A spal sem pod klavírem! A s sebou sem neměl vůbec nic, páč sem byl neplánovaně unesenej v Praze. A...

Rainbowkiss


RE: IV. Pilsen laserponycon - klusik - 14.04.2013

(14.04.2013, 21:54)Xeelee Napsal(a): Tohle LG bylo 20% cooler! A Sissiny muffiny byly vynikající! A povedlo se mi v aréně spálit si koleno Twilightsmile. A spal sem pod klavírem! A s sebou sem neměl vůbec nic, páč sem byl neplánovaně unesenej v Praze. A...

Rainbowkiss

Pěkný, pěkný Ajsmug Ajsmug Koukám, že "spát pod klavírem" začíná být pojem, to je správné, přátelé Ajsmug Ajsmug