Bronies.cz
IV. Pilsen laserponycon - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR--70)
+---- Téma: IV. Pilsen laserponycon (/Vlakno-IV-Pilsen-laserponycon)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: IV. Pilsen laserponycon - pipa943 - 30.03.2013

jo koukal jsem ->STudenti vemte si své průkazy bude sleva^^


RE: IV. Pilsen laserponycon - Claymon - 30.03.2013

Není třeba. V takhle velké skupině bude cena 80kč na hru, nehledě na to jestli jste pracující, studenti nebo důchodce


RE: IV. Pilsen laserponycon - Flutterian - 30.03.2013

Je ještě volné místo k přespání? Budu se snažit přijet, ale možná to nevyjde - v ten den mám ještě závody s Waterbolts a nevím ještě, jak se to protáhne.


RE: IV. Pilsen laserponycon - BlaX - 30.03.2013

Cailean, pipa943, Scotty2586, IzV, RicoTheCat, Corwin, Jamis, Claymon, Kotyz, Darm, Corwin! Looking forward to see you guys! Rainbowlaugh

Jenom... Nějak nám prostory podniku Antica přestávají stačit, ne? ^_^
PS: Budou zde creative bronies creative? Mám si vzít papír a tužky že bych se něco přiučil?


RE: IV. Pilsen laserponycon - RicoTheCat - 30.03.2013

(30.03.2013, 10:24)Claymon Napsal(a): Chtěl bych poprosit lidi, kteří mají statusy možná, 50/50 atd., jestli to mohou v rámci možností upřesnit. Je trošku problém odhadnout potřebné časy na hry, když počet lidí bude kolísat mezi dvaceti a třiceti účastníky. (nemáme totiž tak velkou arénu jako v praze a jsme omezeni deseti hráči na hru, takže bude nutné se nějak rozumně prostřídat)

V tom případě 60/40 že dorazím Rainbowlaugh


RE: IV. Pilsen laserponycon - pipa943 - 30.03.2013

BlaX: jo vem Pinkiesmile nikdy to neuškodí Rainbowlaugh jen Antica hmm kolik jim tam necháme tentokrát obrázků? Rainbowlaugh a Claymone? to skupinové foto bude hooooodně dobré Rainbowlaugh jen abychom se tam všichni vešli a ještě kde se budeme fotit? Rainbowlaugh


RE: IV. Pilsen laserponycon - Claymon - 30.03.2013

(30.03.2013, 16:36)BlaX Napsal(a): Jenom... Nějak nám prostory podniku Antica přestávají stačit, ne? ^_^
PS: Budou zde creative bronies creative? Mám si vzít papír a tužky že bych se něco přiučil?

Začínám se toho bát taky

Oba ty salonky mají kapacitu tak 30 lidí. Což jsem v době zakládání vlákna považoval za předimenzovaný. Teď to vypadá, že se vejdeme jen tak tak. Na druhou stranu uvidíme, kolik lidí opravdu nakonec dorazí. Vždy se nakonec objeví nějaké plány na poslední chvíli.

Jinak papír a barvičky si určitě vezmi. Myslím že kreslit by tam mohlo vcelku dost lidí.


RE: IV. Pilsen laserponycon - pidi - 30.03.2013

Prosím o dopsání na seznam účastníků! Twilightsmile Na LG netrvám, ale dorazit plánuju Pinkiehappy


RE: IV. Pilsen laserponycon - Jamis - 31.03.2013

(30.03.2013, 18:52)Claymon Napsal(a):
(30.03.2013, 16:36)BlaX Napsal(a): Jenom... Nějak nám prostory podniku Antica přestávají stačit, ne? ^_^
PS: Budou zde creative bronies creative? Mám si vzít papír a tužky že bych se něco přiučil?

Začínám se toho bát taky

Oba ty salonky mají kapacitu tak 30 lidí. Což jsem v době zakládání vlákna považoval za předimenzovaný. Teď to vypadá, že se vejdeme jen tak tak. Na druhou stranu uvidíme, kolik lidí opravdu nakonec dorazí. Vždy se nakonec objeví nějaké plány na poslední chvíli.

Jinak papír a barvičky si určitě vezmi. Myslím že kreslit by tam mohlo vcelku dost lidí.

Prostory pro jakékoliv srazy nám obecně přestávají stačit Rainbowlaugh ať je to promítání, posezení nebo DDRko...- nepočítám-li Vyšehrad, ale třeba i to překvapí Ajsmug Osobně bych moc nesázel na to, že na poslední chvíli spousta lidí odřekne - všichni jsme totiž pořád natěšení na setkávání v kruhu bronies Pinkiesmile

Asi to nemusím připomínat, ale dorazím určitě Pinkiesmile


RE: IV. Pilsen laserponycon - Moně - 31.03.2013

Nu tak potvrzuji účast Flutterryay