Bronies.cz
BUCK 2013 - Prodej listku + spolecna cesta - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Zahraniční srazy (https://bronies.cz/Forum-Zahranicni-srazy--71)
+---- Téma: BUCK 2013 - Prodej listku + spolecna cesta (/Vlakno-BUCK-2013-Prodej-listku-spolecna-cesta)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: BUCK 2013 - nyni s Webem - MidnightShadow - 27.03.2013

Prespat muzete kdyztak u me. Do Manchesteru je to 3o minut vlakem Pinkiesmile


RE: BUCK 2013 - Prodej listku zahajen - Jamis - 01.04.2013

Prodej lístků je aktuálně pozastaven kvůli problémům s PayPalem. Alespoň trochu času k regeneraci peněženky (po smršti Kickstarteru a Galaconu) a nejvyšší čas vybrat, co vlastně z nabízeného vybrat spike letter :

* Standard (£55 = 1680 Kč) - vstup na oba dva dny conu

nebo

* 20% Cooler (£135 = 4120 Kč):
  • vstup na oba dva dny conu
  • přednostní odbavení (promo video i Brony dokument ukazuje fronty poměrně jasně)
  • nedělní oběd v bufetu s hosty z komunity
  • tričko "sponzor"

K tomu ještě dvě přidružené akce:

* Summer Sun Celebration (£15 - 460 Kč) - páteční before-con brony party. Dle informací se organizuje zvlášť, ale dá se čekat, že většina účastníků bude taktéž účastníky BUCKu djpon3

* FAB After Party (£20 = 610 Kč) - afterparty v neděli (bližší info zatím není k dispozici)

* Doprava: zpáteční letenka 3600,- Kč (dle Melgarhova info).

* Ubytování... když sečtu náklady a aktuální počet lidí z CZ/SK (Melgarh, já... kdo další?), kteří by chtěli vyrazit, tak bych vzal nabídku MidnightShadow, pokud ještě platí Pinkiesmile


Sečteno a podrženo... je to docela ranec peněz, ale jsem pevně přesvědčený, že chci jet Twilightsmile když už tuhle cestu vážím, určitě navštívím i Summer Sun Celebration i FAB. Ale... které vstupné si pořídit?

Aktuální náklady (letenka + vstupy) jsou 8790 Kč nebo 6350 Kč. Když připočtu výdaje za lokální dopravu, stravování, merch (ne že bych chtěl rozhazovat, ale tipuju, že prostě neodolám Ajsmug )... ten rozdíl v nákladech zas nebude tak velký a navíc, když už tak ať to stojí za to - ostatně je načase přeměnit v práci vydělané peníze na něco pořádného Flutterryay Takže až otevřou znovu prodej, kupuju "20% cooler" + Summer Sun Celebration + FAB After Party.

Ale vážně bych tam byl nerad sám... tedy sám tam nebudu, ale chápete, jak to myslím: tisícovka neznámých bronies na takové akci nenahradí přátele, kteří tenhle zážitek sdílí s vámi Twilightsmile

Melgarhu, jak to se vstupem vidíš ty?

And most importantly.... přidá se ještě někdo další?


RE: BUCK 2013 - Prodej listku zahajen - MidnightShadow - 02.04.2013

Moje nabidka plati. Vlak do manchesteru od nas stoji cca 7 liber.


RE: BUCK 2013 - Prodej listku zahajen - Corwin - 02.04.2013

Jakmile budu mít peníze, tak jedu bez váhání Pinkiesmile Soo, time to print some money Pinkiesmile


RE: BUCK 2013 - Prodej listku zahajen - Terok - 02.04.2013

Když bude za co, pojedu moc rád Pinkiehappy
Kdybych se nestěhoval do Prahy, tak bych si na to ušetřil za 2 měsíce. Tímhle tempem ale budu rád, že pojedu na Gala.. Rainbowlaugh


RE: BUCK 2013 - Prodej listku zahajen - Melgarh - 02.04.2013

Uz jsem se bal ze nakonec odjedu sam Rainbowlaugh

@Jamis: Presne tak - i kdyz ja asi si vezmu Standard listek + Summer Sun Celebration + FAB party.

FAB party je afterparty s VIP community hostama po akci v jedne z kavaren pokud jsem to dobre pochopil, takze si prichystat ruzne plakaty a veci na podpisy a fixu sebou!

Porad premyslim taky jak tam poletim.. asi prave si vezmu k letadlu i velke zavazadlo ale abych zas nerozhazoval tak standard listek.. rad bych do Anglie dopravil svuj BassCanon Mk.I Raritywink

A u Midnight.. si muzeme zahrat Waterfall/Ring of Fire muhahaha! Rainbowlaugh
Akorat by to chtelo osefovat ty vlaky - protoze v patek ta party bude dlouha, mozna nekdy do pulnoci/rana takze abychom se vubec zpet dostali Raritywink

Ja bych se ani vlastne tomu 20% cooler nebranil.. ale pokud by se nekdo k nam jeste pridal tak asi, z duvodu uz tak velkych nakladu, by sel do standardu (+tricek mam dost) a ohledne dlouhe queue.. kdyz budu mit basscanon tak bude i muzika pri cekani - 2+ hodiny z toho vytahnu na jedny baterky Rainbowlaugh


RE: BUCK 2013 - Prodej listku zahajen - Melgarh - 02.04.2013

Prodej listku znovu obnoven!

Asi je na case koupit Summer Celebration a FAB rychlostne dokud jsou, standartnich bude jeste hafo.


RE: BUCK 2013 - Prodej listku zahajen - MidnightShadow - 02.04.2013

Tak bohuzel se vendorske listky vyprodaly drive, nez jsem stacila koupit Twilightoops
Takze plati jenom ubytovani (pokud se nestane neco neocekavaneho) a vnutim vam par vizitek, ktere muzete rozdat Twilightsmile


RE: BUCK 2013 - Prodej listku zahajen - Melgarh - 03.04.2013

Midnight - jak se jmenuje stanice od ktere ty jezdis do Manchestru?
Netusis zda ten vlak stavi v "St Peters Square Station‎" ? Protoze to by bylo super - to je hnedka vedle 'conu Raritywink

Jinak taky - jezdi ten vlak treba ve 2 rano? Summer Sun Celebration a FAB party jsou holt do rannich hodin.. ale na to by jsi mohla jet i s nama, to neni vazane vstupenkou =)

Muchos Gracias!


RE: BUCK 2013 - Prodej listku zahajen - MidnightShadow - 04.04.2013

Bank queen, ale to zjistim presne. Jsem na ciim notebooku a napsat neco na nenm je nad moje siy Rainbowlaugh

z Manchesteru jedi prvni vlak kolem trictvtre na sest, posledni opravdu nevim.

Co se tyka vendorstvi, uz jsem se smirila s tim, ze se asi nezvladnu ucastnit (ale vizitky stejne vnutim vam), ale na tu party bych jela. Uvidime jak se povede Rainbowlaugh