Bronies.cz
BUCK 2013 - Prodej listku + spolecna cesta - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Zahraniční srazy (https://bronies.cz/Forum-Zahranicni-srazy--71)
+---- Téma: BUCK 2013 - Prodej listku + spolecna cesta (/Vlakno-BUCK-2013-Prodej-listku-spolecna-cesta)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: BUCK 2013 - Prodej listku zahajen - JanoS - 04.04.2013

Na BUCK strance pisou ze dalsi vendor tickety jeste budou. Prohlidni si to dobre a napis jim email radsi...


RE: BUCK 2013 - Prodej listku zahajen - Melgarh - 04.04.2013

Its time to step it up a notch!

Blizi se nam cas kdy uz opravdu budeme muset koupit ty listky a letenky z Prahee + ubytko.
Nasli by se jeste nejaci dalsi seriozni zajemci? (*nudgenudgeCorwinnudge*) Letenky muzu vzit naraz at se usetri na poplatcich a budu brat 1x velke Check-in zavazadlo.. vcera jsem ho meril (to zavazadlo Twilightsmile ) a Basscanon se do neho vejde tak akorat a bude tam misto jeste na dalsi casti cosplaye dle potreby (zas na ty 3 nocy to nebude tak zhave snad..).

Ale obavam se ze budeme muset koupit ubytovani kvuli vlakovym spojum bychom se k Midnight nedostali takze k cene se jeste prida tak 25x3 libry za ubytko v Hatters Hostelu kde bude vetsina UK bronies vcetne poradatelu Raritywink (udajne.. neupalte me za to pokud to nakonec nebude pravda :p )

Je cas konvertovat penize na zazitky Twilightsmile


RE: BUCK 2013 - Prodej listku zahajen - Furry_VlkCZ - 04.04.2013

zatraceně trochu dřív jedu se školou do anglie a příjdu o takovej skvělej sraz zatraceně ale co FF bude taky super tak vy co tam jedete si to tam pořádně užíjte i za mě ....if that's ok with you


RE: BUCK 2013 - Prodej listku zahajen - MidnightShadow - 04.04.2013

Tak mi prave prisel mejl, ze se organizatori vyjadei do konce dubna kdo bude moct prijet jako vendor. Takze nakup listku jeste pocka Twilightsmile


RE: BUCK 2013 - Prodej listku zahajen - Corwin - 05.04.2013

Ok, jsem blázen, lístky jsou mé a jedu na 100% Rainbowlaugh Už se nemůžu dočkat Rainbowlaugh


RE: BUCK 2013 - Prodej listku zahajen - Melgarh - 05.04.2013

Uz jsme 4! Listky jsou vsechny nakoupeny, poslal jsem uz email na ubytovani a du "scoutovat" dale kde slozime hlavu.

Letenky jsou stale za tu samou cenu, zavazadlo mi pojme cely Basscanon Mk.I a bude jeste misto na dalsi veci a dily z vasich cosplayu, pak to jeste detailne premerim Rainbowlaugh

Pokud by mel jeste nekdo jiny zajme ale ceka na vyplatu ci tak, dejte vedet at s tim muzu pocitat pri vyberu ubytovani, diky!


RE: BUCK 2013 - Prodej listku zahajen - pidi - 05.04.2013

Ty letenky jsou tragédie... ...zbytek by byl financovatelný... Pinkiesmile jenže kdo mi zajistí že na http://skypicker.com budou měsíc předem na tenhle termín letenky za 10 euro že jo...

Den před akcí na místě si asi lístek nekoupím Unsuresweetie


RE: BUCK 2013 - Prodej listku zahajen - MidnightShadow - 06.04.2013

Mo potom leda bus, ale to je opravdu ta posledni a nejhorsi varianta Twilightoops


RE: BUCK 2013 - Prodej listku zahajen - pidi - 06.04.2013

...Mít tu možnost koupit lístek na místě, asi bych vyrazil stopem... Pinkiesmile
Ale jinak se dostávám do typické situace, jsem hrozně nalomený jet... Pinkiecrazy

[Obrázek: jet2buck.png]

Dál 1700,- vstup.
I kdybych mohl milostivě squatovat u MidnightShadow tak to je dalších 4x7GBP=800Kč za lístky.
Tak to jsem na nějakých 5200,- a kde je MHD, krmení a podobně... hm...

Když já tam chci a Corwin mě taky přesvědčuje abych jel... ...asi mi hrábne Fluttershysad
---
EDIT: Jestli teprve řešíte společné ubytování a letenky, tak asi jedu!


RE: BUCK 2013 - Prodej listku zahajen - Melgarh - 07.04.2013

Tak konecne zpet, strizlivi a funkcni.. uz nam chybel jen ten tigr aby se bratrova rozlucka se svobodou rovnala teee z filmu Hangover Pinkiehappy Rainbowlaugh

@Pidi: Hostel resim uz ted, bude to Hatters a pri objednavce 6-luzkoveho pokoje (groupa bude spolecna, zadne deleni, uz jsem se domluvil s hotelem) tak to vyjde na 21.83 Libry/bronik/noc.
Celkem tudiz 65.50 libry 3 nocy/ponik coz je zhruba 1991 Kc.

Pokud by se mi podarilo jeste zlanarit 3 lidi aby nas bylo 8 treba od britskych bronies, tak to srazime jeste niz na 62 liber coz je zhruba 1880 Kc.

S letenkama a jejich cenou ale bohuzel nic neudelam..

Ohledne letenek - asi bychom leteli v Patek rano a odlet v pondeli vecer, ono sice na letenkach bychom tak usetrili 400 Kc/smer takze 800 stovek na osobu.. ale za ubytovani bychom utratili 660/noc takze ve vysledku by to jeste vyslo draz o 280 a k tomu 2 dny dovolene plus ty dny se tam nic dit nebude, 95% bronies tam budou az od patka odpoledne =)

Letenky ale musime koupit uz tento vikend a jsem ochotny je vzit vsechny najednou akorat bych potreboval finalni cisla a pak Jmena (cisla pasu/obcanky az pri check-inu tyden pred tim). A taky jestli nekdo bude chtit jeste check-in zavazadlo, ja vezmu jedno velke tak budeme setrit s mistem (mist 5 gelu na holeni vezmem 1 atd Rainbowlaugh)