Bronies.cz
Čím / na čem jezdíte? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Generální OffTopic (https://bronies.cz/Forum-Generalni-OffTopic)
+--- Téma: Čím / na čem jezdíte? (/Vlakno-Cim-na-cem-jezdite)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Čím / na čem jezdíte? - Geeshta - 15.04.2013

No kidding
[Obrázek: lerun.jpg]


RE: Čím / na čem jezdíte? - Nasut - 15.04.2013

Rainbowlaugh Rainbowlaugh Ježiš já když četl ten název topicu, tak jsem přečetl "Na čem jedete?" Rainbowlaugh

Jinak jezdim tak max na kole, řidičák nemám a ani mít nechci. Možná někdy v budoucnu na motorku...


RE: Čím / na čem jezdíte? - niemand - 15.04.2013

Nasut: jo to je vidět na co myslíš a taky že "na něčem jedeš" Rainbowlaugh


RE: Čím / na čem jezdíte? - Radmen - 15.04.2013

Já jsem velkej řidič, už nějakou dobu jezdím modrou Rainbowdetermined2 krátkou Fábijkou, samozřejmě 1.9 TDi a nemůžu si stěžovat, teď dostane nový kola, vyměněj se silenbloky, čepy a bude jezdit bez toho otravného klepání a vibrací... Ikdyž už mi přestává být těch 74 kW dost, ne že bych byl nějakej šílenec, ale přece jen by to tu akceleraci chtělo ještě kapánek živější... No uvidíme časem, teď budu spravovat (no spíš měnit) spínač el. oken...

Jak jen někdo může říct, že nechce řidičák... No je fakt, že je to celkem zodpovědnost. Už nějakej čas se chystám na ponyfikaci autíčka, snad se k tomu brzo dostanu.

Btw nějakej magor do aut, co se vyzná v elektronice by tu nebyl? Mám nějaké plány a nevím co kam připojit...


RE: Čím / na čem jezdíte? - Dreit - 15.04.2013

V elektrotechnice se hrabu a magor jsem taky, rád pomůžu Twilightsmile

Jinak já kdybych šel do přeplňovanýho motoru, tak s kompresorem, turbo nemám rád Rainbowdetermined2 Ale i tak - podřaď, dej motoru nějakou tu vteřinu než se roztočí turbo, plyn na podlahu a musíš s tím trhat asfalt Rainbowwild


RE: Čím / na čem jezdíte? - Nasut - 15.04.2013

Já nechci řidičák z dost důvodů - zaprvý nemám prachy ani na povinný ručení, ani na benzín, zadruhý vim, že bych řídil vožralej, takže to radši nechci pokoušet a držim se od toho co nejdál. Navíc když jedem někam s kapelou, nemusim pít nealko Rainbowlaugh


RE: Čím / na čem jezdíte? - W3RT0UR - 15.04.2013

Ja jezdim autem u mami.
A metrem a busem u taty.


RE: Čím / na čem jezdíte? - niemand - 15.04.2013

Nasut: já když jezdil na motorce, tak jsem si řikal, že je snad nemožní řídit auto, kde je brzda, spojka, plyn na noze, jak budu točit volantem jednou rukou a druhou řadit.... a ono je to tak jednoduchý Rainbowlaugh Ale i tak jsem se bál a auto jsem řídil poprvé až v autoškole, žádné zkoušení doma na dvoře, na ulici atd, měl jsem strach Rainbowlaugh


RE: Čím / na čem jezdíte? - LovelyMaii - 15.04.2013

už je to jinak Rainbowlaugh
Bus, pěšky, kolo Ajsmug


RE: Čím / na čem jezdíte? - Mr.Desolator - 15.04.2013

(15.04.2013, 19:51)Dreit Napsal(a): V elektrotechnice se hrabu a magor jsem taky, rád pomůžu Twilightsmile

Jinak já kdybych šel do přeplňovanýho motoru, tak s kompresorem, turbo nemám rád Rainbowdetermined2 Ale i tak - podřaď, dej motoru nějakou tu vteřinu než se roztočí turbo, plyn na podlahu a musíš s tím trhat asfalt Rainbowwild

1.9tdi-pd 74kW fakt není trhač asfaltu Rainbowlaugh , ale pro Fabku celkem dostačující motorizace. Pokud Radmenovi nevadí průběh výkonu (tdi ho spíše vykašlává než podává), tak tahle verze jde bez větších rizik načipovat na výkon 95-100 kW. To už jsou víceméně hodnoty verze RS a dostávají sériový podovzek a brzdy na hranu možností, ale pokud to chce jako výkonovou rezervu a né z toho dělat sporťák, tak bez problémů. Ajsmug

Po načipování se musí každopádně počítat se snížením životnosti komponent jako turbo, spojka, dvouhmotový setrvačník apod, ale to už musí každý mít v hlavě srovnáno, co od toho přesně chce.

Každopádně chválím to, že vůz chce dát nejdříve dokupy a potom až zvyšovat výkon, rozumný přístup Ajsmug