Bronies.cz
Úterní srazy Praha – lokace se mění - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Úterní srazy Praha – lokace se mění (/Vlakno-Uterni-srazy-Praha-%E2%80%93-lokace-se-meni)



RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - KRAJKHOUR - 16.06.2015

Už jsem dorazil na Vyšehrad.


RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - KRAJKHOUR - 16.06.2015

Za 15 minut se budu přesouvat do čajovny na cestě.


RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - Bluelight - 23.06.2015

Ahoj, prosím, chtěl bych se zeptat, zda bude tenhle úterní sraz i dnes. A když, tak v kolik to bude, kde to bude a jak se tam dostanu, a na kterou stanici metra mám přijet? A nejsem z okolí Prahy, jsem tu jen na týden, takže o pražském MHD toho moc nevím, proto se chci ještě zeptat, jaká jízdenka mi bude stačit z Neratovic?

Možná můj dotaz zní debilně, ale úvodní příspěvek už nebyl dost dlouho aktualizovaný, tak se radši ujišťuju, abych nepřijel a nic se nedělo, nebo abych nejel na druhý konec Prahy.

Předem Díky za info. Flutterryay


RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - Arrac - 23.06.2015

Dneska bych se mohl stavit, pokud to bude Vyšehrad, tak přijeď na stanici Vyšehrad Pinkiesmile, tam tě když tak můžu vyzvednout.


Odesláno z mého GT-I9301I pomocí Tapatalk


RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - Jakluk - 23.06.2015

Ahoj, z Neratovic až na Vyšehrad se dostaneš na jednu jízdenku za 46 Kč, ať už pojedeš vlakem nebo autobusem (v případě vlaku koupíš i označíš přímo na nástupišti - je to pražská jízdenka, ne ČD).

Z vlaku vystoupíš na hlavním nádraží, autobus přijede na Ládví nebo Letňany. V obou případech jsi již na trase C, takže žádné další přestupy tě nečekají. Jen nasedneš na Céčko a jedeš směr Háje, přičemž vystoupíš na Vyšehradě.

Odtamtud dojdeš na Vyšehrad podle mapy či cedulí kolem Kongresového centra, nebo tě někdo dovede. Tam už snad bude někdo sedět vzadu u kulatého stolu obklopen poníky.

Téměř celé odpoledne mám volné, tak klidně napiš a dorazím. Aladin sice straší deštěm, ale doufám, že se bude mýlit. Však tento týden máme nejsvětlejší Vyšehrady v roce! (západ slunce 21:15) Twilightsmile


RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - Bluelight - 23.06.2015

A v kolik bych tam měl optimálně dorazit? Flutterryay


RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - Alkel u3 - 23.06.2015

A strašil oprávněně, už leje. Pinkiesmile A podle radaru soudě bude v Praze příštích pár hodin ve znamení přeháněk. Dneska jsem Vyšehrad v plánu neměl, jen sdílím svůj názor na počasí a mokré lavičky Pinkiehappy


RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - Arrac - 23.06.2015

Hele... Zatím to vypadá dobře. Já jsem když tak na cestě a budu tam za cca 30 minut

Odesláno z mého GT-I9301I pomocí Tapatalk


Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - Jamis - 23.06.2015

Nopony else today?

[Obrázek: siZPRBp.jpg]

Well... nevermind Pinkiesmile just me and ponies.


RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - Arrac - 23.06.2015

Ale no tak... Odešel jsem před hodinou asi... Rainbowlaugh

Odesláno z mého GT-I9301I pomocí Tapatalk