Bronies.cz
Úterní srazy Praha – lokace se mění - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Úterní srazy Praha – lokace se mění (/Vlakno-Uterni-srazy-Praha-%E2%80%93-lokace-se-meni)



RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - xsoft - 04.08.2015

Tohle si nemuzu nechat ujit. Stavim se.


RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - Fang - 04.08.2015

Stavim se o něco později, odhaduju tak po 19 hodině ale spíše až v 20 hodin.


RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - Blue Storm - 04.08.2015

Tak jsem na místě a zatím asi první. Stůl pod stromem je od 17. hod. zabraný pro nějakého dr.Valihracha.
Zatím jsem si sedl ke dvěma stolům pod slunečník a je celkem i příjemně. Moc lidí tu není a doufám, že to tak vydrží. Nejsem zas tak asertivní typ na vyjednávání míst Rainbowlaugh


RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - Arrac - 04.08.2015

Já nevím jestli dorazím. Pokud jo, tak až hooodně pozdě. Snad mezi osmou devátou. Uvidím Pinkiesmile

Odesláno z mého GT-I9301I pomocí Tapatalk


RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - Hankha - 04.08.2015

ja to vidim tak na pul sestou .. nejak mam spozdeni od puvodniho planu Rainbowlaugh


RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - Blue Storm - 04.08.2015

Vemte někdo s sebou prosím kluzný olej WD40. Ta houpačka stále vrže. Stále vrže.


RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - Blue Storm - 04.08.2015

Wd40 už není potřeba. Jakluk donesl. Už je nás 7.


RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - Jamis - 04.08.2015

Ještě jsem ve městě, ale již na cestě.


RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - Aya Yai - 04.08.2015

Děkuji mnohokrát, z tohohle budu dojatá ještě dlouhá léta. Opravdu moc, moc děkuji. Twilightsmile


RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - Blue Storm - 05.08.2015

Tak úterní srázek je za náma.
Co k němu napsat? Asi jen toto Pinkiesmile

Kolem páté hodiny se začali objevovat první broníci. Nečekal jsem, že uvidím Iluzona s obrovským kufrem a nějakou taškou přijít na sraz. On totiž po gala nebyl ani doma a všechno táhl s sebou. Rainbowlaugh

Děkuji pak Jaklukovi, že vyslyšel má zbožná přání a opravdu přinesl spásu v podobě WD40. Houpačka pro děti fakt přestala vrzat. Pinkiesmile

Nakonec nás tam bylo 16 a byl to príma den v podobě velmi zajímavých informací a zážitků z galaconu.

Nejdřív jsem dostal od Káji z USA proteinové tyčinky pro moji Lunu, za což mu velmi děkuji. Lunička alespoň bude mít co papat Twilightsmile
[Obrázek: DSCF4887.jpg?ver=2]


No a pak došlo i na AyaYay, která tam už netrpělivě čekala na to, co jí Jamis vlastně chce.
Musím za sebe napsat, že takovou poctu na galaconu a to přímo od samotných tvůrců MLP k Libuši, kterou AyaYay pro nás navrhla, jsem nečekal ani já a plně s nimi souhlasím, že naše mladá umělkyně prostě umí a děkujeme jí za to. Twilightsmile

[Obrázek: DSCF4890.jpg?ver=3]
Libuši si na galaconu oblíbili a tak se to neobešlo bez podpisů známých osobností.

[Obrázek: DSCF4895.jpg?ver=2]
Všichni posloucháme zážitky z gala Pinkiesmile

[Obrázek: DSCF4897.jpg?ver=2]
AyaYay se svojí miss Libussa

Pěkně jsem si užil tu večerní seanci s ostatníma bronies a nezbývá, než se těšit na con. CzequestriaCon. Twilightblush

PS: Iluzone? Nedělej, že čteš Rainbowlaugh
[Obrázek: DSCF4900.jpg?ver=2]