Bronies.cz
Úterní srazy Praha – lokace se mění - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Úterní srazy Praha – lokace se mění (/Vlakno-Uterni-srazy-Praha-%E2%80%93-lokace-se-meni)



RE: Úterní srazy Praha – lokace se mění (naposledy InCider bar) - Hankha - 02.08.2016

Jsme tu tri Pinkiesmile


RE: Úterní srazy Praha – lokace se mění (naposledy InCider bar) - Jamis - 02.08.2016

Dorazím, ale máme v práci docela šrumec...


RE: Úterní srazy Praha – lokace se mění (naposledy InCider bar) - Blue Storm - 02.08.2016

Je nás pět.


RE: Úterní srazy Praha – lokace se mění (naposledy InCider bar) - Jakluk - 02.08.2016

Taky se přidám.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk


RE: Úterní srazy Praha – lokace se mění (naposledy InCider bar) - Dex - 02.08.2016

Přesun směr Dobrá Myšlenka, mezi Výtoní a Palačákem.


RE: Úterní srazy Praha – lokace se mění (naposledy InCider bar) - KRAJKHOUR - 02.08.2016

Za půl hodinky přijdeme s Divočákem.


RE: Úterní srazy Praha – lokace se mění (naposledy InCider bar) - KRAJKHOUR - 03.08.2016

Děkuji za přínosnou after sraz diskuzi.


RE: Úterní srazy Praha – lokace se mění (naposledy InCider bar) - Jamis - 04.08.2016

Úterní sraz byl fajn Pinkiesmile snad jsme vyprávěním o Galaconu nevykecal někomu díru do hlavy (hlavně těm, co tam taky byli). Nejvíc jsem si užil pokec o poslední epizodě, což mě přivádí na myšlenku...

Vzhledem k tomu, že úterní srazy nejsou zas tak hojně navštěvované, co kdybychom úterky věnovali (nikoliv výhradně) pokecu o poslední vydané epizodě? Od soboty je to dost času na shlédnutí (osobně nejradši koukám v pondělí) a zároveň ne moc dlouho na to, aby vyprchal celkový dojem a člověk měl chuť o tom pokecat. Zároveň by bylo dopředu známo, že úterní sraz bude SPOILER ALERT, takže by se podle toho všichni mohli zařídit.

Nevím jak vy, ale na brony srazu si o MLP epizodě pokecám velmi rád Twilightsmile

(02.08.2016, 21:17)KRAJKHOUR Napsal(a): Za půl hodinky přijdeme s Divočákem.

Vzhledem k tomu, že jsme si to později vyříkali osobně, tak si jen dovolím popis situace, která nastala když tahle skutečnost vyšla najevo: Nebylo třeba mezi ostatními účastníky říkat vůbec nic dalšího... všichni reagovali instinktivně - "Jde sem Krajkhour a Divočák" znamenalo "Okamžitá evakuace srazu! Toto není cvičení!" Rainbowlaugh

(03.08.2016, 02:10)KRAJKHOUR Napsal(a): Děkuji za přínosnou after sraz diskuzi.

Rádo se stalo Twilightsmile doufám, že nás to všechny posunulo blíž momentu, kdy k situacím, které jsem popsal v předchozím odstavci, nebude docházet - což bude záležet hlavně (nikoliv výhradně) na vás dvou.


RE: Úterní srazy Praha – lokace se mění (naposledy InCider bar) - KRAJKHOUR - 05.08.2016

Citace:co kdybychom úterky věnovali (nikoliv výhradně) pokecu o poslední vydané epizodě?
Ano jsem pro.
ale
Citace:Od soboty je to dost času na shlédnutí
Není protože na yay ponies vychází nový díl kolem úterka. Nerad se dívám na tv rip.

Citace:takže by se podle toho všichni mohli zařídit.
"nejít na sraz" Trixieshiftright

Jak to zarím bylo u mě.
Pokždé když vyšel nový díl tak jsem se nuceně naněj podíva nejdřível jak to jen šlo. Důvodem byly srazy kde mě hrozily spoilery. Smutné na tom bylo že většinou nikdo neviděl a ti co nový dil viděly se o něm něchtěly moc bavit. Nakonec mám vplanu se znovu shlédnut 5, 6,7řadu.
[spoiler: To mě přimopíná muj první sraz a očekavaní od něj.]

(02.08.2016, 21:17)KRAJKHOUR Napsal(a): Za půl hodinky přijdeme s Divočákem.

Vzhledem k tomu, že jsme si to později vyříkali osobně, tak si jen dovolím popis situace, která nastala když tahle skutečnost vyšla najevo: Nebylo třeba mezi ostatními účastníky říkat vůbec nic dalšího... všichni reagovali instinktivně - "Jde sem Krajkhour a Divočák" znamenalo "Okamžitá evakuace srazu! Toto není cvičení!" Rainbowlaugh

(03.08.2016, 02:10)KRAJKHOUR Napsal(a): Děkuji za přínosnou after sraz diskuzi.

Rádo se stalo Twilightsmile doufám, že nás to všechny posunulo blíž momentu, kdy k situacím, které jsem popsal v předchozím odstavci, nebude docházet - což bude záležet hlavně (nikoliv výhradně) na vás dvou.
[/quote]
Varovaní:
Zničeh nic mě při promíšlení mé odpěvědí. Mě napadlo toto:
Sraz je jako pivo.

Pivo je vpoctatě nevchutný nápoj.
Hořký, motá se zněj hlava, čolověk se pak občas chová dost otravně pak zněj bývá pár lidem blbě že si říkají že už nikdy více.
Přesto ho pijeme nejvíce na světě protže se radi bavíme a hlavně s přátely bez ohledeu nato že některím znás pak bolý hlava.
Podobné je to s českýmy brony srazy...



RE: Úterní srazy Praha – lokace se mění (naposledy InCider bar) - Jamis - 05.08.2016

(05.08.2016, 06:19)KRAJKHOUR Napsal(a):
Citace:co kdybychom úterky věnovali (nikoliv výhradně) pokecu o poslední vydané epizodě?
Ano jsem pro.
ale
Citace:Od soboty je to dost času na shlédnutí
Není protože na yay ponies vychází nový díl kolem úterka. Nerad se dívám na tv rip.

Hledej, Šmudlo Twilightsmile poslední epizoda ve FullHD kvalitě - publikováno v sobotu https://www.youtube.com/watch?v=kzb7r1isiqU

Citace:
Citace:takže by se podle toho všichni mohli zařídit.
"nejít na sraz" Trixieshiftright

... nebo jít a být si vědom toho, že se tam poslední epizoda bude probírat - některým lidem třeba spoilery nevadí.

Řeknu to ještě jinak - nemám problém založit vlákno "Úterní pokec o poslední epizodě - Praha" a zvolit si lokaci. Vzhledem k tomu, jak v posledních týdnech (ne)probíhaly úterní srazy mi to přišlo trochu nadbytečné.

Citace:Zničeh nic mě při promíšlení mé odpěvědí. Mě napadlo toto:
Sraz je jako pivo.

Pivo je vpoctatě nevchutný nápoj.
Hořký, motá se zněj hlava, čolověk se pak občas chová dost otravně pak zněj bývá pár lidem blbě že si říkají že už nikdy více.
Přesto ho pijeme nejvíce na světě protže se radi bavíme a hlavně s přátely bez ohledeu nato že některím znás pak bolý hlava.
Podobné je to s českýmy brony srazy...

... a kdybys mohl mít pivo stejné chuti, po kterém ti nebude zle a to, po kterém ti zle bude, tak které by sis vybral? Někdo možná pije proto, aby mu z toho bylo zle. Osobně se mezi tyhle lidi neřadím - když budu mít možnost (abychom se tu nebavili jenom v metaforách) jít na sraz s lidmi, kteří budou fajn a na sraz, kterou jsou lidi, co mi budou nepříjemní, tak hádej, co si bez váhání vyberu (nápověda: masochista nejsem Rainbowlaugh ).

Možná už se na to pozapomnělo, ale i v Praze byly srazy na pozvánky, o kterých se lidem (jejich počet bys v ukázal prstech a ještě by zbylo), kteří ostatním na srazu způsobují bolení hlavy, neříkalo, protože mnozí (mnohem většímu počtu lidí) chtěli mít sraz na pohodu.