Bronies.cz
Úterní srazy Praha – lokace se mění - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Úterní srazy Praha – lokace se mění (/Vlakno-Uterni-srazy-Praha-%E2%80%93-lokace-se-meni)



RE: Skanzen Praha - Fun1k - 15.08.2013

A že jsem se o tomhle skorosetkání dozvěděl až dnes, když jsem viděl nové logo a šel checknout Andrein Twitter. Shame, I say! Shame!


RE: Skanzen Praha - Dex - 15.08.2013

Já jsem si ten den, kdy tu byla, náhodou udělal procházku po praze. Ale stejně jsem jí nepotkal :/


RE: Skanzen Praha - Gris - 17.08.2013

Muze mi nekdo ve zkratce rict, o co slo?


RE: Skanzen Praha - Antošík - 18.08.2013

Andrea Libman, voice actorka (dabérka) Pinkie Pie a Fluttershy dlouho řikala, že chce navštívit Prahu - a na jeden den opravdu přijela. Přes Twitter s Darmem a spol. dohodli, že si dají sraz ve Skanzenu - Darm a spol zde čekali, ovšem asi se nějak zapovídali a zpomněli hledat vstup - Andrea tam prošlla, cvhilkui tam čekala, a když nikdo nepřišel a nikoho neuviděla tak udělala fotku (viz logo) a šla dál po památkách. Druhý den odjela a do Prahy (potažmo ČR) se už zase asi jen tak nepodívá, takže jsme PROŠVIHLI perfektní šanci kvůli organizační chybě = epic fail of the millenium. =)


RE: Skanzen Praha - Michy - 18.08.2013

Jen pár detailů pro upřesnění.
IzV s Jamisem dorazili až později, prošvihl jsem ji já s Darmem, takže fail nás obou. Bylo hezky, sem tam chodilo celkem dost lidí, zapovídali jsme se a nevšimli si ji. Prošla kolem nás s přítelem (či kamarádem) tam i zpět, neměli jsme s sebou žádné viditelné pony věci - Darm jel rovnou z práce, já se ještě před Skanzenem plánoval stavit domů... a tak jsme ji prošvihli.

epic fail, indeed Facehoof

Nu což, stalo se - mám takový pocit, že to vyvolalo mnohem větší odezvu, než kdyby ten náš meetup ve dvou lidech navštívila. Rainbowlaugh

Alkelovi moc díky za logo ... Twilightsmile


RE: Skanzen Praha - CrystalShine - 19.08.2013

Taaakže, vážení přátelé, zpráva dobrá, pro ty co to ještě neví: Zítra jsou slavnosti Bernarda, pivo ve Skanzenu za 10,-

Zpráva špatná: mám sice zamluvené dva stoly na zahrádce, ale až ráno zjistím, jestli bude otevřena. Dostat se dolů není možné již dva týdny, ta akce táhne lidi.

K zítřejšímu dopoledni zde tedy oznámím jak to vypadá Pinkiesmile


RE: Skanzen Praha - MidnightShadow - 19.08.2013

Ja se do skanzenu podivam nekdy v rijnu. Mozna pritahnu i Celestie, tak by bylo fajn, aby si je tam nekdo vyzvedl Twilightsmile


RE: Skanzen Praha - IJK_Principle - 20.08.2013

Dneska jsem chtěl dorazit, bohužel mi ale není gut, takže to padá. Pinkiesad2


RE: Skanzen Praha - CrystalShine - 20.08.2013

Dobra zprava! Zahradka otevrena, mista k sezeni dost a pro zletile navstevniky pivo za 10,- Twilightsmile


RE: Skanzen Praha - Honzdir - 20.08.2013

Yay! Podstoupil jsem risk a vyrazil ještě před touto zprávou a vyplatilo se! Pinkiehappy Budu tam už někdy kolem 15.00 Ajsmug