Bronies.cz
Úterní srazy Praha – lokace se mění - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Úterní srazy Praha – lokace se mění (/Vlakno-Uterni-srazy-Praha-%E2%80%93-lokace-se-meni)



RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - Jamis - 17.12.2014

@DaveL: To není přesné - přestala tam chodit jistá část lidí. Osobně jsem tam včera zajít chtěl, akorát mi nebylo dobře (což dneska vyústilo v pracovní neschopnost). Sedět u velkého stolu je fajn, ale Krok Zpět nemá pořádně oddělené místnosti pro nekuřáky a mě se ten smrad vážně čuchat nechce - hlasuju pro změnu lokálu, protože mi kouř prostě vadí.

Když už jsme u toho, tak by možná stálo za to zmínit proč je návštěvnost v posledních týdnech nízká - kdo z těch, kteří se Kroku Zpět aktuálně vyhýbají se toho ujme?


RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - Corwin - 17.12.2014

Vezmu to stručně - při mé poslední návštěvě úterních srazů se nedělo nic, jen se na vše nadávalo, vše se hatovalo, vše bylo špatně, vše dělám špatně, všichni všechno dělají špatně, vše je na houby, poníci jsou pro lamy. Tohle jsou témata, která se mi nelíbí a vyčerpávají mě, raději svou energii budu věnovat něčemu jinému - natáčení, programování, plavání.

Jelikož to takhle vypadalo X srazů po sobě, tak jsem prostě přestal chodit. Nemám zájem chodit mezi lidi, kteří umí jen pomlouvat, nadávat a stejně jako všech českých hospodách si jen věčně stěžovat.

Pro porovnání mé první srazy v Tečce - Cutlynx se zmínil o akci s Lunami, tak jsem ho přesvědčil aby to zorganizoval. Krátce na to jsme založili skupinu organizátorů. Dali jsme dokupy PGF, FF, další velké srazy a akce. Kupříkladu houfný přepad Plzeňáků.

Dřív se na srazech tvořilo, organizovalo, teď se tam nadává jak je vše špatné a na nic.

P.S.: Krok neznám, ale jestli je tam de facto společná kuřácká a nekuřácká část, nemám sebemenší chuť tam jít.


RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - Frolda - 17.12.2014

Na začátku října jsem chodil často v úterý a ještě častěji v pátek. Hospoda v Kroku mi nevadila, respektuji, že někomu ale kouř může vadit.

Co mi vadilo bylo naše chování. Neříkám, že jsem byl vždy čistej, ale měl jsem prostě nějaký respekt. Když tam někdo huláká na celou hospodu na člověka metr vedle nebo ještě lépe, přijde a nic si nechce objednat, protože nemá peníze. To je prostě špatné. Nejenže vypadáme všichni jako idioti, ale prostě to není ani slušné.

Proto jsem přestal chodit na úterní srazy. Proto jsem velmi brzy přestal chodit na páteční srazy.

Vždycky se dá najít věc, o čem se s někým bavit. Ať už se jedná o forum, fandom, seriál, nebo prostě jen zážitky mimo. Jenomže když tam pak mluvím sám, tak to mě taky nebaví.

Ad nová hospoda:

Jediná věc, proč bych eventuelně hlasoval pro Krok je jídlo. Jestli najdete něco, co bude mít podobnou dobrou kuchyň (rozhodně ne tečku, která sice je dobrá, ale na jídlo není, nebo skanzen, který je předražený jako prase), nemám problém s přesunem.

Bohužel nemohu nabídnout žádný ekvivalent, ty co znám nejsou v dobré lokalitě nebo nesplňují požadavky na oddělené nekuřácké prostory.


RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - DaveL - 18.12.2014

Fajn, nová hospoda?
http://www.uhoumra.cz/
zatím ještě oddělené kuřácké vs. nekuřácké místnosti (několik oddělených místnůstek a 2 salónky pro 8+ lidí)
Kousek od Nám. Míru.
Výborná kuchyně, točí i dobré pivo za dobrou cenu.
Používáme ji na srazy s WoWfan webem a vždy když máme nějaký sraz tak jdeme vždycky tam.


RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - Weredragon - 23.12.2014

U Houmra? To zní vtipně.
Hej, jde dneska někdo někam, nebo už jste všichni ve vánoční horečce? Rainbowlaugh


RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - Arrac - 23.12.2014

No já bych možná dorazil, ale opravdu jenom možná. Mám dost práce a tak, když budu mít jistotu že tam opravdu někdo bude a ne jako minulé úterý, tak se ta pravděpodobnost toho že dorazím zvýší, ale nic nezaručuji.


RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - Stolicka - 23.12.2014

Me spis trochu nedochazi... proc se v zime stitite Vysehradu... zas takova zima neni,a bundu si vzit snad muzete,proc tedy hledat nejaky novy lokal ? Ja bych byl pro zruseni kroku a aby zustal jen Vysehrad.


RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - DaveL - 23.12.2014

Ono sedět několik hodin venku v 3-8°C není po nějaké chvíli příjemné. Když chci pít pivo tak nechci být navliknutý a klepat se jak u nějakého stánku se svařákem.


RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - Intrix - 24.12.2014

@Stolicka: odpověď je jednoduchá - vyšhrad je večer kuřáckej a venku ti nidko ve tmě a zimě sedět nebude


Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - Jamis - 24.12.2014

Pozdrav z Vyšehradu - na Vánoční večer Pinkiesmile sedět tu na místě, kde jsme strávili tolik času spolu, a v tuhle chvíli.... Čas na přemýšlení, kde jsme byli a kde jsme teď.

Jsem hrdý na to, že jsem se tehdy přidal a jsem hrdý na své přátele, kteří mi tehdy otevřeli oči Pinkiesmile