Bronies.cz
Úterní srazy Praha – lokace se mění - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Úterní srazy Praha – lokace se mění (/Vlakno-Uterni-srazy-Praha-%E2%80%93-lokace-se-meni)



RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - KRAJKHOUR - 20.01.2015

Už odchazime. Nikdo tu už není.
Udělal jsem rezervaci na patek.

Nakonec jsem se s hellwokrem přesunul do Reloudu.
Jelikož tu boudu v 22:00 zavírat tak pokud by byl zájem můžu se přesunout do Tečky. bez hellwokra

Sraz pokračuje. Kde? To sám nevím. Psal jsem to o půlnoci.
Bylo to http://www.usadu.cz/




RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - KRAJKHOUR - 21.01.2015

Včera u Houmra jsem musely skončit dřív.Twilightoops Důvodem bylo nízká [spoiler: podle obsluhy] útrata za člověka. Mě osobně to nepotěšilo Twilightangry2 ale chápu když u stolu pro pět lidí jsou tři a jeden udělal útratu přitom už musely odmítnou 15 potencialitě platících zákazníků že už není místo.Facehoof
Poučení:
TrixieshiftrightPokud u Houmra neuděláš útratu tak němu nelez.Trixieshiftleft


RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - xsoft - 21.01.2015

V kazde hospode kdyz nedelas utratu. - "Bez penez do hospody nelez". Hospoda neni cajovna, vime? Ajsmug


RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - Frolda - 21.01.2015

Krajkhour: Já nevím jak ty, ale ty máš takovýhle problém skoro všude. Kdyby na vyšehradě nebyla zahrada přes půl hradeb a starali se o útratu na člověka, tak by to dopadlo stejně.

Sorry, jestli to zní útočně, ale říkali to v Kroku, dle tebe to říkají i v Houmrovi a řekne ti to každý další člověk (včetně xsofta zde nahoře), Bez peněz do hospody nelez.


RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - KRAJKHOUR - 21.01.2015

Já sem si útratu udělal. [spoiler: 200 kč]
Samozřejmě to tak není pokaždé. Ač to zní k nevíře já do hospody [spoiler: a jinam] chodím kvůli lidem né službám. Když ti zbývá 1500 kč [spoiler: ještě něco musím jíst atd..] do další výplaty ještě bude 9 srazů tak je jasné že takvou útratu dělat nebudu jak ostatní. Jen se rozhodnout jestli půjdu na většinu srazů a utratím tam 100 kč nebo na 1/2 srazy a utratím 250 kč.


RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - Jamis - 22.01.2015

(21.01.2015, 23:18)KRAJKHOUR Napsal(a): Ač to zní k nevíře já do hospody [spoiler: a jinam] chodím kvůli lidem né službám.

Což ovšem obsluhu nezajímá. Je společenským zvykem, že když jdeš do restaurace, tak konzumuješ, jinak tam nemáš co dělat.

Citace:Když ti zbývá 1500 kč [spoiler: ještě něco musím jíst atd..] do další výplaty ještě bude 9 srazů tak je jasné že takvou útratu dělat nebudu jak ostatní. Jen se rozhodnout jestli půjdu na většinu srazů a utratím tam 100 kč nebo na 1/2 srazy a utratím 250 kč.

Pro jistotu to zopakuju: bez peněz do hospody nelez. Když už jsme u toho - minule jsem tam jako poslední platil sekeru 150,- za jedno pití a jídlo. Kdybych to neudělal, pošlou nás příště s rezervací víte kam. V Kroku zpět (a vzato do důsledku i ve Skanzenu nebo na Strahově) to bylo totéž - myslíte, že mi to někdy někdo vracel? Pouze výjimečně si někdo vzpomněl. Jedno dvě pití vem čert (dá se snadno zapomenout), ale jídlo ne. Nepočítám to, ale ty platby dávají dohromady možná víc, než tolik, co ti zbývá do další výplaty.

Ještě se divíte, že se mi s některými nechce na srazy, posedět do restaurace? (Lasergame je zcela jiný příběh) Chcete znova seznam lidí, kteří když mají na sraz dorazit, tak si dvakrát rozmyslím, jestli přijdu? Radši věnuju půl hodiny prolézáním tohohle threadu a dám si tu práci kontaktovat všechny ostatní a svolat sraz na jiné místo. Že vás to uráží nebo štve - to je pouze váš problém. Svojí pověst si budujete delší dobu čistě svým chováním právě na srazech. Je mi vcelku jedno, jestli budu za toho špatnýho nebo zlýho - říkám vám jen to, co visí ve vzduchu už delší dobu, jen vám to nikdo narovinu neřekne. Tak tady to máte.

Ne, placení za útratu jiných na konci rozhodně není jediný důvod, ale rozhodně není bezvýznamný.

Aby si to někdo nepřebral tak, jak to nebylo myšleno: všichni, kteří na srazu nikdy nebyli jsou vždy vítáni - nejde o sraz "vyvolených", ale potenciální blacklist na ty, kteří dělají na srazech soustavně a dlouhodobě bordel, nebo tak nepříjemnou atmosféru, že ostatní účastníci radši odchází a kvůli těmto několika příště nedorazí.


RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - DaveL - 22.01.2015

(21.01.2015, 23:18)KRAJKHOUR Napsal(a): do další výplaty ještě bude 9 srazů tak je jasné že takvou útratu dělat nebudu jak ostatní.

Otázkou jest, jestli opravdu musíš vymetat každý "sraz", i když se tam sejdete max. 2 někdy..


RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - Blue Storm - 22.01.2015

Taková solidarita, aby hospoda zkasírovala od 15 lidí pár korun za sifon, se už asi nesežene (obrazně řečeno). A prostor, kde bychom se mohli scházet, aniž bychom udělali outratu alias brony klubovna (může být i bez projektoru) už tuplem ne.

Přes zimu je to těžší a tak se prostě musí za takového počasí chodit někam, kde je teplo. No a jediná místa kde to lze, jsou právě ty hospody. Bude se hold muset počkat do jara, až si opět sedneme ke kulaťáku a dáme si klobásku a pívo. Pinkiesmile Nyní jsou srazy prostě odkázány na hospody. S tím se nic dělat nedá.

Já chápu, že broníci jsou bytosti velmi družné a nejlépe by se měli srazy konat každý den, ale ono to prostě nejde. Někdo má hodně práce, jiný zase potřebuje peníze na něco jiného. A já jsem obojí.
Taky bych rád byl s ostatníma bronies co nejvíc, ale musím si taky uvědomit, že něco mi stojí doprava, něco pak jídlo a pití. Proto jsem na srazu jen dvakrát až třikrát do měsíce. Kdybych měl jezdit na srazy 2x týdně, tak bych vydělával jen čistě na tohle a to bych se pak mohl rovnou odstěhovat pod most, nebo do stáje ke koním.

A ono to i svým způsobem má taky něco do sebe. Vždy, když přijedu na sraz Praha, Beroun, Písek, tak se na vás na všechny hodně moc těším a užiju si tu společnost. Možná, že kdybych srazy navštěvoval 2x týdně a víc, tak by to kouzlo setkání už nemuselo být takový.

Každopádně: Počkejme si do teplých dní a možnosti kde se setkat, pak budou větší. Twilightsmile


RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - Bluebear - 22.01.2015

(22.01.2015, 00:27)DaveL Napsal(a):
(21.01.2015, 23:18)KRAJKHOUR Napsal(a): do další výplaty ještě bude 9 srazů tak je jasné že takvou útratu dělat nebudu jak ostatní.

Otázkou jest, jestli opravdu musíš vymetat každý "sraz", i když se tam sejdete max. 2 někdy..

Tady je třeba podotknout, že Krajk žije v poměrně osamělé sociální nice, nebo jak bych to řekl - prostě mezi zedníky a stavebními dělníky, kde nemá s kým moc promluvit. Není lehké být sám. Člověk, jakož i poník, má tendenci vyhledávat společnost, kde může.


RE: Úterní srazy Praha – aktuálně hospoda Krok Zpět nebo Vyšehrad - Frolda - 22.01.2015

OT Bluebear:
Okolí neospravedlňuje chování. Může dát důvod, ale ve výsledku si každý nese odpovědnost sám.

Jsem rád, že je tu víc lidí podobného smýšlení. Děkuji vám