Bronies.cz
Oblíbená hudba - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Hudba (https://bronies.cz/Forum-Hudba)
+--- Téma: Oblíbená hudba (/Vlakno-Oblibena-hudba)



RE: Oblíbená hudba - Quintus Rohlíkus - 02.05.2013

Já tu písničku miluju Twilightblush Twilightblush



Oblíbená non-pony hudba - niemand - 05.05.2013

Nikde jsem nic podobného nenašel, tak snad jsem hledal dobře.

Tady můžete psát svoje oblíbené skupiny, nejoblíbenější písničky celkově / momentálně.

Já hudbu moc nevyhledávám, poslouchám spíše soudtracky z her a od toho se odrážim. Dřív mi stačilo rádio, jenže tam už je to taky samá reklama a když né to, tak samé pitomosti, dobrá písnička tam je jednou za čas a většinou mají v daný den stejné playlisty, takže se to opakuje pořád dokola, často ve stejnou hodinu i minutu, včetně reklam....


Momentálně ujíždim na tomhle (Imagine Dragons):
Nemůžu říct, která je pro mě nejlepší, všechny 4 jsou super, ale asi ta první, zbytek ve spoilu:




Z dalších skupin je to třeba Static-X, Disturbed, Suchánek&Genzer Rainbowlaugh , Yellowcard - více méně výběry některých písniček, neposlouchám toho moc a všechno. Ze soundtracků - Flatout 2, NFS MW, U2
Tady pár (pro mě) nejlepších:


Také hudba od Jessica Curry (soundtrack ze hry Dear Esther), tahle písnička je asi nejlepší:


Může to být i jako taková inspirace pro mě / ostatní. Jak jsem psal - nic moc nehledám a když na něco narazim, tak zjišťuju, že je to pěkný a že mi to unikalo po dlouhou dobu Rainbowlaugh
Samozřejmě poslouchám i pony hudbu, ale na to je téma jinde.


RE: Oblíbená non-pony hudba - Pogady - 05.05.2013

U mě vede Hollywood Undead a Deuce. Deuce byl dřív součástí HU, ovšem ho nahradil Danny (který kníká jako holka ale umí Ajsmug jenomže stejně je Deuce lepší zpěvák.) Ovšem mám ráda i jiné songy ale nejvíce mám ráda HU a Deuce... to jsou opravdu korunovační klenoty který já žeru! Rainbowlaugh a musím je mít!



Deuse - America boží klip se zombíkama :>



HU - Paradise Lost ... úžasný, stejně jako S.C.A.V.A., Lion, Rain, Hear my now, Young, Outside etc. Rainbowlaugh prostě je žeru Pinkiehappy


RE: Oblíbená non-pony hudba - Honzdir - 05.05.2013

Rozhodně Sigur Rós


Poslední dobou také hodně M83


Zrní (hrozně se na ně těším na Colours Rainbowkiss )


A ještě tak Woodkid mě napadá bez nahlédnutí do mojí hudební knihovny Pinkiesmile


No, nejlíp o tom stejně asi vypoví můj Last.fm Rainbowlaugh


RE: Oblíbená non-pony hudba - Angeee - 05.05.2013

Yay, já mám ráda hlavně Love Me Cheerilee, ale když to je non-MLP, tak tahle :3




RE: Oblíbená non-pony hudba - Intrix - 05.05.2013

Mimo metalu a různejch vocaloidů tohle:




RE: Oblíbená non-pony hudba - Jinolenio - 05.05.2013

písničky tohohle typu se mi líbí :3 ...


a taky tohohle ...



RE: Oblíbená non-pony hudba - niemand - 05.05.2013

Hm aha, tak tohle téma jsem právě hledal, jestli tu někde neni. Prosím o sloučení nebo tak něco Twilightsmile A omlouvám se za zbytečné téma.


RE: Oblíbená non-pony hudba - Nopony - 05.05.2013

Niemand: právě Imagine Dragons jsem chtěla sem dát Raritycry předběhl si mě!.. jinak Imagine Dragons je opravdu boží..hlavně Demons,Radioactive a It's time.. Heart okay dám něco jiného Rainbowlaugh s textem kdyžtak Ajsmug




a starý časy kdy u mě vládlo BVB Rainbowlaugh

a taky The Offspring Pinkiecrazy

a málem bych zapomněla na staré dobré Lpíčka

takže poslouchám :The offspring,Imagine Dragons,Papa Roach,Skillet,Linkin Park jak jste si všimli Pinkiecrazy


RE: Oblíbená non-pony hudba - Furry_VlkCZ - 05.05.2013

písničky od: KoRn, green day, lordi, kabati, dupstep a konkrétně jsem si oblíbil (díky kámošovi) tankista od hustýho wimpiho a potom lížu **** od josefa krala no snad mě za tu poslední nezabijete ale když jsme to večer poslouchali, tak sme z textu chcípali