Bronies.cz
Co říká na MLP vaše rodina? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Co říká na MLP vaše rodina? (/Vlakno-Co-rika-na-MLP-vase-rodina)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Hotsteppa - 25.03.2013

(25.03.2013, 20:20)Jeryk Napsal(a): První reakce ? Rodiče: Tvl co jeto za sekta ? Jen aby tě nezatáhli do nějaké náboženské sekty. Dál už to neřeší. Ségra: Haha ty si dement Rainbowlaugh

Dovolím si citovať sa Rainbowlaugh Tuto, prvý riadok Twilightsmile

Wertour, to je tvrdé, takéto niečo kvôli kreslenému seriálu... Zvlášť, ak človeku podkopáva nohy vlastná rodina.


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Anemonis - 27.03.2013

Táta neříká nic. Maximálně si povzdechne, ale nemyslí to zle.
Máma má poníky ráda, je to pěkná pohádka... Nejvíc má ráda Pinkie Pie, protože je veselá a pořád si pohopkává (Pinkie Pie, ne máma). Pinkiehappy I přes moje rozumné argumenty viděla většinu první série nejdřív s českým dabingem na Barrandově, ale nějak jí to nevadilo. V srpnu za mnou přišla, abych jí pustil všechny díly (každý druhý den jsme viděli čtyři epizody, sestra se taky koukala), třetí sérii jsme už sledovali průběžně.
A sestra? No, poníky má docela ráda, nejvíc Twilight Sparkle, Big Maca a Soarina. Pinkie Pie ji připadá protivná, občas si prohlídne mou složku s obrázky, na novou epizodu se podívá, ale podruhý už nemusí. Rainbowderp Jinak je ke všemu kolem poníků docela lhostejná. Dřív mi občas řekla, že jsem švihlej, dneska používá frázi: "Ty poníku." A já odpovídám: "Kéž by." Pinkiehappy


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Fasty - 27.03.2013

No. Taťka to bere s klidem, občas se se mnou podívá na nějaké to PMV.
Mamča mi to dokonce podporuje, kupovala mi nějaké BB, trička a je to hezké, že mám v srdci místo pro něco tak roztomilého :3
A sestra se někdy koukne se mnou Twilightsmile [ i když ta spíš preferuje český dabing nebo Smusovo parodii Rainbowlaugh ( na to že jí je 5 .. ) ]
A můj pejsek je broník Rainbowlaugh Rainbowlaugh ten se se mnou kouká pořád :3


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Sissi - 27.03.2013

Ehh... Co to máš za sestru? Moje by v 5 letech rozuměla každému desátému slovu... Ty děti nějak rychle rostou... Facehoof


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Space horse - 01.04.2013

Celá moja rodina ma podporuje pretoze vedia ze som Brony a niekedy mi kúpia nejakého toho poníka. Dokonca moje dve sesternice a bratranec sú ties bronies. A moja mama má MLP FIM tiez rada. Pinkiehappy


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Deecevans - 01.04.2013

Moje rodina, kamarádi i známý si myslí, že jsem magor a zaboha je nemůžu přesvědčit že to není tak jak to vypadá. Ajbemused Myslí si že poníci jsou to co bejvali před 15 lety. Mein Gott, vůbec netuší jak jsou užasný.
Ale přeci jen ikdyž rodina se mě vždy snažila podpořit v každém zájmu. a Moje maminka je už od malička tak úžasná, že si všímá jaké postavy z jakých filmů mám nejraději. Takže aniž bych jí to řekla, vždy se snaží překvapit s RD. Pinkiesmile


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Purple - 01.04.2013

no... z mé rodiny to ví asik jen můj brácha.Někdy se na to se mnou koukne.Jinak už to asik nikdo neví.Máma vidí,že mám tapetu mlp a že je pořád kreslím,ale že bych měla ráda mlp,bo že jsem brony(ano mám radši pojem brony než pegasister,bo..jsem na to zvyklá) o tom nemá ani páru. A ani ji to zatím říkat nebudu.


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - reinbow brony - 04.04.2013

No moje mamka je zvikla na pokemony,simpsonovi,futuramu,chip a dale ...

Ale ponici ji dostaly.
A ted ji je to celkem jedno nebo alespon doufam Twilightsmile
jenom kdys me nekdy vidi se divat na poniki tak se pta jestli jsem s toho nezmagoril.

No a tata o tom nastesti nevi Pinkiehappy


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Baterka - 04.04.2013

Heh. kolikráte se divím že se bojíte říci lidem v okolí či jen nejbližším že máte rádi ponies. Pinkiesmile
Sakra Pinkiesmile vždyt je to zábava Twilightsmile tak proč se stydět ?!
Btw to není stejné jako coming out.. to proti tomu je teprve Peklo.


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - turboviking - 04.04.2013

U mě to je právě naopak, což je divné když jsem dosti jako Fluttershy Rainbowlaugh a mám potřebu aby všichni věděli, že jsem brony Flutterryay