Bronies.cz
Co říká na MLP vaše rodina? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Co říká na MLP vaše rodina? (/Vlakno-Co-rika-na-MLP-vase-rodina)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Jamis - 13.05.2013

Oznámit rodičům, nebo okolí, že se mi líbí My Little Pony je podle mě jedním z těch lepších způsobů, jak dotyčné připravit na to, že dokážu mít vlastní názor, bez ohledu na to, co si myslí ostatní a dokázat si a ním stát, i když to nemusí být jednoduché.

Tahle zkušenost je dobrá škola života Pinkiesmile takových rozhodnutí bude v životě ještě hooodně a tohle je dobrá příležitost jak si to naostro vyzkoušet - nota bene, když tady víc než kde jinde platí, že cvičení dělá mistra Twilightsmile


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Cifra - 19.05.2013

No, rodiče to prakticky neví - Otec viděl mou tapetu s Applejack, a okomentoval to "Co to tam máš zase dané kvůli sázce?!" (sázkař jako hrom Ajsmug Rainbowlaugh) Mamka nevím, jestli něco ví, a bratr je ještě moc malý na to, aby to nějak řešil ...


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Hann - 21.05.2013

Mama je rada, že aspoň sa učím po anglicky, sestra si zo mňa občas robí srandu (ostatní súrodenci to nevedia Rainbowlaugh) a otec vie, že pozerám na nejaké kone... Viac ho nezaujíma Rainbowlaugh


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Dex - 21.05.2013

Když si mamka všimla mojí blindbagové RD pod monitorem, pronesla nějakou poznámku o homosexualitě... Musel jsem jí vysvětlit, že figurku jsem "dostal od kamaráda" Rainbowlaugh

No a po téhle zkušenosti to radši budu držet v tajnosti dál...


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Hotsteppa - 21.05.2013

Dex, ja som tiež rozmýšľal nad blindbagmi, no na jeseň by som si chcel objednať plyšovú Lunu - uvidíme, ako zareagujú. No už dávnejšie som si chcel zohnať plyšového Cthulhu, takže meh.

Inak sestra o mne vie, že sledujem MLP, nedávno som jej púšťal nejakú hudbu zo svojho kanála na YouTube a nechtiac som sa preklikol tu. Jej reakcia? "Zase My Little Pony? Ty nie si normálny." No, kompliment poteší Twilightsmile


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - .Keira. - 21.05.2013

rodičům se to docela líbí občas se taky dívaj


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - NikolPegasister - 22.05.2013

Moje mamka už si zvykla .. A když se dozvěděla že nějakému Bronymu je např. 20 řekla, že to nemají v hlavě asi moc v pořádku Rainbowlaugh


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Cracky - 22.05.2013

Nikol-Tak přesně to samý říkaj moji rodiče.. xD


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Kovu11 - 22.05.2013

Názory na bronies:
Otec: Buzeranti.
Mama: Čo to je za sektu?

Názory na MLP:
Otec: Ty si zrelý ku psichiatrovy.
Mama: Jééé, to je zlaté.


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - CrystalShine - 22.05.2013

(22.05.2013, 14:55)NikolPegasister Napsal(a): Moje mamka už si zvykla .. A když se dozvěděla že nějakému Bronymu je např. 20 řekla, že to nemají v hlavě asi moc v pořádku Rainbowlaugh

Kdyby 20. Na srazech při svých 26 rozhodně nebývám nejstarší Pinkiesmile Matka si ovšem myslí že je to v naprostém pořádku Rainbowlaugh