Bronies.cz
Co říká na MLP vaše rodina? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Co říká na MLP vaše rodina? (/Vlakno-Co-rika-na-MLP-vase-rodina)



RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Grovajl - 18.03.2013

Corwin: to je jako moje máma co je registrovaná vlčice na furry stránkách Rainbowlaugh
Mě by zajímalo, jaký nick má tvoje Ajsmug


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Corwin - 18.03.2013

Do furríků jí fakt tahat nebudu Rainbowlaugh To už by bylo moc crazy i na mě Pinkiesmile


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Furry_VlkCZ - 18.03.2013

no má rodina to ví táta občas na to svádí problémy který dělám třeba "Už se zas neučíš to máš zas v hlavě poníky co" no tohle mi neřek ale to poslední řiká snad u všeho brácha ten má akorát poznámky když se dívám na nějaký díl takže abych tomu předešel vždycky dělám že dělám něco jinýho ať si svý poznámky nechá pro sebe a mamka ta je v pohodě ale podpořit mě nemůže pač jsou naši rozvedený ale to už sem OT Twilightsmile


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Martin - 18.03.2013

Otec: neptal jsem se ho nikdy na názor, a už u něj nebydlím, takže nevím.. ale až ho uvidím a jestli si vzpomenu, zeptám se. Jinak k mé vášni také nic neříkal, asi mu to bylo jedno.

Děda: animované filmy se mu líbily, ale nevím, kdyby žil, zda by se mu líbili poníci, zvlášť, když k nim NENÍ český DABING.. Pinkiesmile

Sestra: nevadilo jí to, ale už s námi nežije hodně dlouho, takže se nemám možnost zeptat a volat se mi nechce Pinkiesmile Na toto téma jsme se moc nebavili (nám vůbec přišlo normální, ať si každý dělá jeho věci, a nerozebírat nesmysly, jako jestli je OK dívat se na poníky nebo ne).

Bratranec: je to cvok svým způsobem jako já, takže si asi nemáme co vyčítat, ale myslím, že to celkem chápe, občas (málokdy) jsme na toto téma trochu zabrousili, ale v zápětí jsme ho změnili na 20 dalších, takže výsledek nevím.. Pinkiesmile

Matka: dělám spoustu blbin, takže poníci ji už nepřekvapí.. Toleruje mé zájmy, dívá se na ně se mnou skrze všechny generace, a přesto si u vás jakožto bronies myslí, že to už přeháníte a že jste cvoci (myšleno mírně ironicky).. Po tom, co viděla na Prago Festu Jamise (a ten růžový.. omluva, zapomněl jsem "jméno"), tak se jí ani nedivím (a to řekla i přes to, že jsem její syn (myšleno, že už snese dost), a že jinak má furry cosplayi velmi kladný vztah Pinkiesmile Fandom toleruje možná dost, my ne Pinkiesmile ).


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Pajzl - 18.03.2013

Tak moje máma na MLP tak trochu ujíždí, nejednou mě nutila zeptat se Grise, kdy už budou titulky na nový díl a netrpělivě očekává další sérii. Viděla samozřejmě i dokument Pinkiehappy

Tát svolil ke shládnutí pár pečlivě vybraných scének, smál se, divil se, že tohle přece děti nemůžou pochopit, ale víc z něj už nedostanu.

A bratr, neviděl všechny díly, ale nosí brony odznaky (jeho mu ukradli a teď nosí moje Rainbowlaugh ) a má i figurku Applejack, též tak nějak bronifikuje kamarády skrze mě (třeba minule mě "donutil" abych jim pustil epizodu Rainbowlaugh ).

Zbytek rodiny žije v jiném státě, takže nic netuší, ale máma to určitě napsala babičce, které je však všechno jedno Rainbowlaugh


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - turboviking - 18.03.2013

Mamka to vzala v pohodě hned, ovšem u taťky to chvíly trvalo. Prvně se o tom dozvěděl když jsem na stůl položil sadu blindbagů a on mi řekl: ,,Tak je alespoň schovej ne". Myslel si že jsem je koupil ségře k narozeninám Rainbowlaugh , ovšem tohle byl dárek pro mě. Když jsem mu to řekl tak první reakce byla: Tak to jsi mě dojal, to myslíš vážně? Tak vytáhl různé obhajoby že je to teď normální fandon, že se na to dívají i vojáci a 30letí chlapi. No teď už je to u obou v pohodě Flutterryay


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Sissi - 18.03.2013

Dokud jse nebyla na svém prvním srazu, máma si o vás myslela to nejhorší... U mě si asi myslela, že je to nějaký přechodný stav, ale teď už je to všem úplně jedno...

(18.03.2013, 15:22)Wertour Napsal(a): Ma rodina to nevi a vedet nesmi....

Tak to tě chci vidět, jak jako budeš jezdit na srazy... Rainbowlaugh


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Dex - 18.03.2013

Zatím své okolí udržuji neponíkovité, takže nikdo z rodiny nic neví (kamarádi samozřejmě ano) Rainbowlaugh
A chodit na srazy není problém, nějaká výmluva se vždycky najde (A když je nějaká akce v rámci FF, tak to prostě svedu na Minecon Rainbowlaugh - tam jsem se myslím vloni poznal s Corwinem).


Re: Co říká na MLP vaše rodina? - May - 18.03.2013

Byla příjemně překvapená, že jsi sraz ve zdraví přežila?

Mno... rodina... Když manželka se mnou svého času odkoukala takovou Azumangu, tak skutečnost, že sleduji MLP nepředstavovalo problém (po prvním šoku, když si vybavila před FIM generaci poníků svého dětství) i když MLP zůstalo v kategorii mé zájmy a nepřešlo v kategorii naše zájmy...


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - OtaTheNoobCZ - 18.03.2013

Neví o tom, říkat jim o tom nebudu, a i kdyby, mamka nic a otec by si ze mě jen dělal srandu Rainbowlaugh