Bronies.cz
Co říká na MLP vaše rodina? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Co říká na MLP vaše rodina? (/Vlakno-Co-rika-na-MLP-vase-rodina)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Michy - 26.05.2013

Pahejl: Až tak?! Nemaluj ďábla na zeď...
Přiznám se, že jsem byl reakcí své rodinky překvapen. Nevím, jakou roli hraje to, že tři roky už u nich nebydlím (a na návštěvu jezdím jednou za 1-2 měsíce), ale dopadlo to nad očekávání dobře.
Původně jediná mamka říkala, když jsem se s ní měsíc zpět bavil, že mi už doopravdy hráblo..
Teď to brala v pohodě, nakonec to všichni (rodiče i prarodiče) berou s humorem, navíc když jsem ještě zmínil, že jedu na takto zaměřenou akci do zahraničí (Galacon 2013).
Ono asi záleží jak to člověk podá, v kontextu toho jak a čím se baví drtivá většina lidí, to není nic za co by se měl člověk stydět či to, nedej Celestie, mělo být něco nepatřičného. Dostalo mě, že se o to nejvíc zajímala babička, která, dokonce i po tom, co viděla mix veřejných foto z loňského Gala, řekla ať si to pořádně užiju.
Podotýkám že pocházím z malé vesnice ze severomoravského kraje, takže na "výstřelky" si tu nikdo moc nepotrpí.
A ano, je dobré to prezentovat jako něco samozřejmého, když na to přijde řeč a ne, jako správně podotkl Jamis, jako přiznání ve stylu "mami, tati, jsem gay" :-D


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Hotsteppa - 26.05.2013

Pahejl, len pokoj Twilightsmile Súhlasím s Michym. Ide o to, ako im to prezentuješ. Obdobím, kedy som sa bál, čo si pomyslia ostatní, som si tiež prešiel. Teraz mám síce takisto pocit "čo ak na to prídu", no nemám sa prečo rozčuľovať. Sestra občas priateľsky podpichne, mama možno o MLP počula, názor jej priateľa ma nezaujíma a s otcom sa nestretávam.

Netreba to v sebe dusiť, poníci predsa nie sú o strachu (nie si ani gay, aby si to musel utajovať - všetok rešpekt k nim). Ak by sa ťa pýtali, skús im o tom povedať z tej dobrej stránky, čo tebe samému MLP dalo.

Držím palce Twilightsmile


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Pahejl - 26.05.2013

Díky za rady, ale každej má ty vztahy jinak. Myslím ,že bych se v očích autoritativních rodičů dost shodil. A jelikož vše ostatní dobře funguje nebylo by to ideální.


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - wormsik - 26.05.2013

Tak nemusíš to na ně hned vyklopit Twilightsmile podávej jim to pomalu...takhle sem to udělal já...nejdřív sem k nim přišel a ptal sem se co si o tom myslej .... a pokračoval sem Twilightsmile bylo to Okey ..... teď to ví celá rodina Rainbowlaugh


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Kovu11 - 26.05.2013

Tak v tom bola asi chyba že som im to povedal na rovinu, ale oni sa pýtali.


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - LikiOne - 26.05.2013

já sem to taky rodičům řekl na rovinu. Twilightsmile


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Kovu11 - 26.05.2013

Ako to zobraly?


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - LikiOne - 26.05.2013

no taťka ten to prve nemohl pochopit a mamka ta jen kroutila hlavou zbytek rodiny si mysleli že nejsem normální ale časem si zvykli a jak sem si koupil svoje první figurky MLP tak už to přestali radši řešit. Pinkiehappy


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - willík15 - 27.05.2013

jediný problém mám s přítelem, říká že tohle je náboženská sekta a totální *****. u nás ve třídě je několik lidí Bronies. takže od nás všech dostává pěknou čočku. Twilightblush Pinkiehappy


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Yin - 27.05.2013

Táta o tom nic neví, máma se se mnou celkem často kouká, mluvím s ní o poníkách, pouštím jí songy... eyup