Bronies.cz
Co říká na MLP vaše rodina? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Co říká na MLP vaše rodina? (/Vlakno-Co-rika-na-MLP-vase-rodina)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - slovia05 - 08.06.2013

Taaakže...
Tátovi to rochu vadí,ale jinak v poho kupuje my i BB,máma říká že je to roztomilý a naučný a 4-letej brácha myslí že to sou Pokémoni.


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Icazo - 11.06.2013

Takže...
Rodiče o tom ví a moc o tom nemluví. Když si jim ale třeba řeknu o peníze na něco, co je spojenýho s poníkama (plakáty, figurky atd...) Jinak je to všechno v normálu Pinkiesmile
Akorát mě docela štve, že jsem nucen kreslit linearty poníků, aby měla sestra co vymalovávat Rainbowlaugh


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Oris - 16.06.2013

U mne to ví snad všichni z rodiny ale nic na to nerikaj takze pohodicka Rainbowlaugh


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Foxtrot - 18.06.2013

Tak ke mě konečně zavítala máma a jen pronesla (asi trochu pobaveně): "Tak to jsou ti poníci na které koukáš...".
Já jsem trochu zamručel a máma zase odešla Rainbowlaugh

Tak jsem usoudil, že jí je to docela jedno... To není špatné Pinkiesmile


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Aidrien Assagir - 18.06.2013

Naši to nevědí. Stačila mi reakce, když jsem koukala na anime.


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Hotsteppa - 18.06.2013

Vytlačil som si "volebný plagát" Luny a nalepil ho vedľa pracovného stola, na stole mám zopár odznakov... Aj tak to vraj podľa vlastnej rodiny nemám v hlave v poriadku, takže mi to ani veľmi neprekáža Twilightsmile


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - kotyz - 20.06.2013

Na MLP už si zvykli, ale na furries je budu muset teprve nenápadně připravit... :-D Včera sem v lednici našel jogurt s poníkama (ale ne MLP poníkama, takový se asi u nás ani neprodávaj). Milý překvápko, myslej na mě :-D

Jedná se o tenhle výrobek Raritywink


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Baterka - 20.06.2013

ot
:OMG ! PONY JOGURT ! od této doby nejím nic jiného Rainbowlaugh
ješte to chce chleba ve tvaru poníka yummy Rainbowlaugh



RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Foxtrot - 21.06.2013

Tak za mnou dneska přišel táta, že mu mám vysvětlit na jaký seriál vlastně koukám a o čem to je...
Docela jsem se zapotil. Asi sami víte jak je těžké někomu, který neví o co vůbec jde, vysvětlit podstatu seriálu a proč se vám to líbí...

Nějak jsem to strhnul na fanouškovskou tvorbu (videa a obrázky), průměrný věk bronies, recenze na ČSFD, atd...
Nakonec si odpověděl sám, když řekl, že to je seriál, který může pochopit opravdu jen člověk, který se na to kouká.
Vzápětí dodal, že se asi někdy podívá, aby věděl o co jde Rainbowlaugh

Ach jo... Jsem zvědavý jak tohle dopadne...


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - DoctorPickle - 21.06.2013

Třeba bude nakonec tvůj tatík s námi mumblit s Reflym o neexistující tvorbě Rainbowlaugh