Bronies.cz
Co říká na MLP vaše rodina? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Co říká na MLP vaše rodina? (/Vlakno-Co-rika-na-MLP-vase-rodina)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - BronyPootis - 15.07.2013

Manželka: no comment Rainbowlaugh


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Kim - 16.07.2013

Moje mamka si myslí, že Bronies je banda psychicky postižených zoofilů Twilightoops a to si asi myslí i o mě Rainbowlaugh
Jediní kdo to ještě ví jsou děda s babičkou, ale ti na to nemají žádný názor. Mamka se jim snaží za každou cenu nakukat, že nejsem normální Rainbowlaugh

Edit: A myslí si, že děti v mým věku se na to už nemaj koukat Rainbowlaugh If you know what I mean Rainbowlaugh


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Katrinka - 16.07.2013

Moje rodina je tak nějak zvyklá na to, že jsem prostě divná. Někdy před jedenáctým rokem života jsem začala koukat na anime, předtím jsem žrala Winx (teď jenom sleduji novinky, nijak extra je nemusím). Takže to, že jsem ve čtrnácti k anime přibrala i poníky je nějak extra nepřekvapilo. Mladší bráška se se mnou občas koukne, i když teď přichází období puberty a tudíž: "Co je animované, to je hloupé.", přitom u mě to je přesně naopak. Twilightsmile
Akorát spolužáci ze základky nedokázali pochopit, jak na něco takového můžu koukat. Pinkiehappy Takže na střední budu muset buď mlčet, nebo najít nějakého fanouška Pinkiehappy


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Martin - 16.07.2013

OffTopic:

Jestli má někdo rodiče/sourozence, kteří si myslí, že animované filmy jsou jen pro malé dětičky, tak jim pusťte trailer na film Watership Down (ne tu verzi pro děti z 1999, ale tu starší z 1978)..

pokud Vám ještě nebylo 18, tak od toho ruce pryč!

QNSFW:
http://www.youtube.com/watch?v=xZcHLpjiEdw

Pro případ, že Vám a tomu, komu to budete ukazovat, už bylo 18, tak [spoiler: _5I9izys2ek] (NSFW, GORE, ale přístupné na YT)

Toto ale na vlastní nebezpečí. Zvlášť, pokud jste slabší povaha.. Twilightoops

Myslím, že změní názor..



RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Dex - 16.07.2013

Watership Down? To si musím pustit, vypadá to hodně zajímavě...


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Moně - 16.07.2013

OT: Nebo také animovaný film "Felidae". Z toho jsem měla divný pocit i já.


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Hotsteppa - 16.07.2013

Ak niekto tvrdí, že čo je animované, je hlúpe a pre detičky, asi ešte nevidel Animal Farm od Orwella alebo Hrob svetlušiek (Hotaru no haka, úžasný film).

Kimmy, ak si myslíš, že nie si normálna, najprv sa pozri, či sú normálni tí okolo teba Twilightsmile A vôbec, byť normálny je príliš mainstreamové Rainbowlaugh (ale "psychicky narušený zoofil" je fakt zvláštne označenie bronyho / pegasis...ech, tí ľudia)


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Kim - 16.07.2013

No ja nevim, jak bych ji to mela vysvetlit Rainbowlaugh ona si mysli, ze FiM je neco horsiho nez G1, na kterou jsem se divala, kdyz mi bylo asi 6 let Rainbowlaugh


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Hotsteppa - 16.07.2013

Skús jej napríklad pustiť nejakú hudbu (podľa toho, aký štýl sa jej páči), ukáž jej kresby, zlepšenie FiM oproti G1, daj jej niečo prečítať... Ukáž jej MLP ako jednu z mnohých záľub.

Ak chce pochopiť, pochopí. Ak nie, nestrácaj čas.


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Salemon - 16.07.2013

No moje rodina už je delší dobu zvyklá, že koukám na anime a už delší dobu se mi v pokoji střídají různé plakáty, figurky, samolepky atp. Takže když se mi tu objevil plakát poníků a figurky nejdřív si toho v podstatě nikdo nevšiml a čekal jsem, že až si toho někdo všimne tak jim to bude v podstatě jedno. Opak byl pravdou a k mému vlastnímu překvapení jsem si prošel fází odporu vůči jakési "úchylce" zvané MLP. Reputaci jsem si trochu napravil když jsem některé členy rodiny donutil kouknout se na BronyDoc tak se na mě už koukali lépe. Možná by se to nestalo kdybych na otázku která obsahovala slovo pedofil neodpověděl, že pedofil nejsem, že jsem jen nedočkavý. Rainbowlaugh Každopádně v tuto chvíli si ze mě půlka rodiny dělá srandu a půlce je to jedno. Facehoof