Bronies.cz
Co říká na MLP vaše rodina? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Co říká na MLP vaše rodina? (/Vlakno-Co-rika-na-MLP-vase-rodina)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - DoctorPickle - 26.07.2013

(26.07.2013, 20:10)MrDefinitionCZ Napsal(a): To doufám že se stane i s bratrem.. Nejhorší je když si prozpěvuješ a on se k tobě snaží přida... No prostě hrůza..

Upraven příspěvek z důvodu citování příspěvku nad sebou.


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - rainbow's blood - 27.07.2013

U nás s tím má problém asi jen táta. ten říká že sem na to moc velká. nejlíp to bere babička. ta se na to se mnou i kouká a pomáhá mi šít plyšáky( ty hubený nožičky) a bratr se tomu směje. Mamě je to úplně jedno.


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Furry_VlkCZ - 27.07.2013

Já se chystám tátovi pustit epizodu s discordem ale nemůžu za boha najít stránku s titulkama


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Hotsteppa - 27.07.2013

Záložka Downloads tu na fóre... Titulky sú na Dropboxe.


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Furry_VlkCZ - 27.07.2013

to je divný eště tu bylo téma kde byly titulky ke všemu dokonce ke všem seriim a FiW Applejackunsure


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Niky - 27.07.2013

U nás to berou už jako normální věc mámě to nevadí tátu to nezajímá sestra se na mlp moc nekoká bratranec si ze mě dělá srandu. Prostě normálka.


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Mr.Tony 22 - 28.07.2013

No tak u nás to ví jen bracha a ten to neřeší Rainbowlaugh a rodiče to neví... Pinkiehappy ale divím se... mám poníky, na tapetě na mobilu a Pc a nic na to neříkají...


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - coolbro - 19.08.2013

U mně je to nejspíš takhle...
Bratranci koukaji na mlp
Sestřenice jeden díl viděla a líbila se jí twilight Twilightsmile
Sestra kouka na mlp
Kámoš nenapadne sem nadhodil téma pomocí amnesia the small horse II a podle toho co říkal viděl asi tak 2min a říkal ze je to blbost
Táta možná on ví vše co se v domě pohne Rainbowlaugh
Máma,Babička,Děda atd. not tested ale někdy určitě for SCIENCE Rainbowlaugh


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - kelbesh - 22.08.2013

V dobe ked som objavil MLP (jesen 2011) som to u mna pozeral s kamosom, ktory mi to v ten den ukazal (vtedy som mal 22 rokov). V tej dobe 17-rocna sestra (s ktorou som mal spolocnu izbu, len provizorne oddelenu nabytkom), pocula zvucku a potom videla na obrazovke podla jej slov "nejakeho ruzoveho ponika" a jej reakcia bola ciastocne znepokojenie, ciastocne robenie si srandy.
Tak som jej povedal, nech si to schvalne pozre, ze je to fakt dobre, pustil som jej prvu cast a isli sme s kamosom von. Ked som sa vratil uz mala niekolko casti pozretych a este stale pozerala. Hned mi povedala ze je to super a ktory su jej dvaja najoblubenejsi ponici Pinkiehappy
No a rodicia videli, ze to pozeravam, kedze som to doma pozeraval bud s kamosom, so sestrou alebo sam a nejako som sa nesnazil to zakryvat. Neskor som im o tom aj hovoril, ze je to super serial a ma velku fanusikovsku zakladnu medzi dospelymi a tak. Ziadne negativne ohlasy neboli. Ajsmug
Ked sme niekde v obchode alebo tak, mama aj upozorni ked zbada niekde poniky, ale vacsinou je to "Filly" (lacna napodobenina vyzerajuca ako G3) alebo podobna zhovadilost, tak jej musim vysvetlovat, ze toto nie su tie spravne poniky Rainbowlaugh Naposledy dokonca za poniky oznacila hracky "The littlest pet shop" Facehoof


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Sittis Waf - 24.08.2013

Tak čo povedať. Moji rodičia, starý rodičia ani nevedia, čo to znamená a tak som v suchu. Avšak brat je tiež Bronym. A to 1 a pol roku. Musim mu zagratulovať, ako dlho to nikomu nepovedal. Ani mne, ale som rád, že mam v rodine dakoho, s kým môžem dačo pozerať. Ale asi reakcia nato by bola taká, že som na to stary atď