Bronies.cz
Co říká na MLP vaše rodina? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Co říká na MLP vaše rodina? (/Vlakno-Co-rika-na-MLP-vase-rodina)



RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Martin - 18.03.2013

Asi by mne ani nemělo překvapovat, proč spousta bronies unikla smrtce/depresím právě skrze poníky, a přitom tu máme psychologickou poradnu.. a pak tohle "rodina se to nesmí dozvědět", chjo Twilightoops Copak nevíte, že nedůvěra v rodině způsobuje pelichání? Pinkiesmile


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - DrakeDamage - 18.03.2013

Dokuď se neptají, tak to vědět nepotřebují Ajsmug <- toť mé heslo Twilightsmile


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Johnn195 - 18.03.2013

Dnes je to v pohodě, tolerate. Ale ze začátku se hodně divili. O fandomu jsem raději nemluvil, ale když se o něm dozvěděli a i o jeho složení tak si akorát mysleli, že jste banda pedofilů lovící na poníky malé děti Rainbowlaugh
Jinak souhlas s DrakeDamage


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Sissi - 18.03.2013

(18.03.2013, 19:08)Johnn195 Napsal(a): O fandomu jsem raději nemluvil, ale když se o něm dozvěděli a i o jeho složení tak si akorát mysleli, že jste banda pedofilů lovící na poníky malé děti Rainbowlaugh

U mě to samé!! Pinkiehappy


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Johnn195 - 18.03.2013

U mě je to, ale smutné, že v tu dobu už mi bylo 16 let Rainbowlaugh V tvém případě to dává větší smysl
(Když o tom tak teď uvažuji, možná si mysleli, že se chci stát pedofilem) Rainbowlaugh


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - W3RT0UR - 18.03.2013

To chce dneska kazdy mlady clovek Pinkiecrazy I ja se chci stat pedofilem....AJ lie


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Sissi - 18.03.2013

(18.03.2013, 19:26)Johnn195 Napsal(a): U mě je to, ale smutné, že v tu dobu už mi bylo 16 let Rainbowlaugh V tvém případě to dává větší smysl
(Když o tom tak teď uvažuji, možná si mysleli, že se chci stát pedofilem) Rainbowlaugh

U me to sice dava vetsi smysl, to uznavam, ale pokud je tva teorie spravna, tak meli o hodne vice duvodu ti zablokovat internet Rainbowlaugh


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Martin - 18.03.2013

Copak o to, moje máma paradoxně brala fandom docela dobře do doby, než se s ním seznámila na Prago Festu.. ale spíš v tom cítím jistou formu zklamání, protože jsem vás vylíčil v růžových barvách, a pak se tam dle vlastních slov "nudila".. (trochu OffT: pro koho ty přednášky byly? Já o ponících vím, a téměř nic nového tam nebylo, ale když se nic nového nedozvěděla ani ona?).. A Corwin to zabil s tím svým růžovým "pyžamem" Rainbowlaugh (alespoň myslím, že to byl on).. Pak už slova "ale oni jsou fakt (celkem) normální" moc nezaberou Pinkiesmile

(18.03.2013, 19:08)Johnn195 Napsal(a): tak si akorát mysleli, že jste banda pedofilů lovící na poníky malé děti Rainbowlaugh

Myslím, že tvé rodiče ani netoužím poznat.. Pinkiesmile pokud to nejsou profesionální trollové Rainbowlaugh


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Scavender - 18.03.2013

První a poslední případ bylo když jsem matce půjčil ntbk a měl jsem tam zrovna puštěný Desktop Ponies, reakce byla "Jůůů co ti to tam běhá za koníky?" a víc nic.


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - KovisCZ666 - 18.03.2013

Má na nás názor o debilite.. ale je jí to jedno :'D