Bronies.cz
Co říká na MLP vaše rodina? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Co říká na MLP vaše rodina? (/Vlakno-Co-rika-na-MLP-vase-rodina)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Hotsteppa - 12.09.2013

(12.09.2013, 12:45)Natiiix Napsal(a): P
Rodiče: "Kdyby jsi se radši učit do školy místo MLP!" (V podstatě to chápou a nemají s tím prolém)
Spolužáci č.1: "No ty jsi ale buz**! lol.. Taková blbost!" (Takže to nechápou a ani nechtějí, nebo jsou prostě moc konzervativní..)
Spolužáci č.2: "Každého prostě baví něco jiného.. Neznamená to ale přece že je ten člověk hned retardovaný.." (To jsou především mí přátele, kteří chapou pořádnou zábavu! Twilightsmile

Nenazval by som to tak celkom OT, všetky tri prípady sa dajú kľudne aplikovať aj na rodinu.

Pokiaľ sú tolerantní, je to OK, celkom fajn prípad. Poňe môžu byť v ich očiach jedna z mnohých záľub a ak to nepreháňaš a netlačíš ich všade, je to normálka Twilightsmile
(trebárs u nás doma - mama s tým problémy nemá a ani som si nevšimol, že by kvôli tomu nejak zmenila pohľad na mňa; otec je beznádejný prípad a záležitosť s ním považujem za definitívne uzavretú, takže meh).

Argument "ty si ale ****, taká blbosť" je väčšinou znakom toho, že dotyčný nie je schopný normálne diskutovať, nikdy v živote poňe nevidel, vie o nich málo alebo sa bojí, že by "ohrozili jeho mužnosť" Rainbowlaugh Ak ťa kvôli tomu vlastná rodina označí za gaya, je to síce dosť silná káva, no aj to často vyplýva z neinformovanosti, treba im to dávkovať postupne.


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - nooopyn - 21.09.2013

No moji rodičia sa to dozvedeli že pozerám MLP až keď som domov doniesol môj prvý blindbag, nič proti tomu nemajú a mama je dokonca rada že nepozerám niaké horory ale toto Rainbowlaugh Predtým len tušili že niečo podobné pozerám a že som v niakej komunite. Rainbowlaugh


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - tam(PONY) - 17.10.2013

Nooo... když jsem to řikal mámě tak mě bohužel tak nepochopila ale jinak je v poho nesměje se mi atd. táta to zatim neví ale mámi přítel se mi směje ale mě to je jedno jeho problém ne ? a brácha NO COMMENT.... (TEN SE MI SMĚJE FURT) Rainbowlaugh


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Elevea - 21.10.2013

Vzhledem k tomu, že mi blízcí příbuzní dluží prachy, tak se dá vysvětlit to, že zatím nikdo nic nenamítal...


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Neiteriah - 22.10.2013

Moje malé sestřičky se na MLP koukají už několik let. Ale nejvíc tím "trpí" moje drahá polovička - nejčastější reakce: "ale ne..." "Už zase?" "no nazdar, zase poníci.." apod... =D


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Reiky - 23.10.2013

Vzhledem k tomu, že malá sestřička se kouká na MLP (ještě samozřejmě česky protože anglicky neumí) tak to naši berou za "zvláštní". Máma pořád netušila jak se to může někomu líbit, když pak viděla fotky ze srazu, prohlásila že bronies jsou hodně divní blázni...ale ono, co by si někdo kdo MLP zná jako pohádku hlavně pro malé holčičky a viděl někoho s rohem? Rainbowlaugh Jinak je jim to docela jedno...


Re: RE: Co říká na MLP vaše rodina? - CrystalShine - 23.10.2013

(12.09.2013, 15:25)Martin Napsal(a): Já byl pro rodiče podivín, protože jsem si nechtěl najít holku a oženit se.

Tesla byl single az do smrti Pinkiesmile


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Iluzon - 23.10.2013

To byl i Ježíš Twilightsmile .


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - kluknawa235 - 25.10.2013

no moja rodine vie o tom ze pozeram MLP. mama to berie za normalku, oco nooooo tak to neviem ani psudid. ale ked ja čas tak si pozieme neaku časť doma Pinkiesmile


RE: Co říká na MLP vaše rodina? - Dex - 26.10.2013

Moje mamka si začíná všímat... kolem monitorů mám blinbagové poníky, na nástěnce placky...
Ale zatím na to nijak výrazně nereaguje Pinkiesmile